ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
ŽenaPríbeh ženy

Šmajchlkabinet, alebo: Kedy máme mať ten sex?

 Klára K.   05.07.2016   1

Prvé roky po svadbe sme bývali u našich. Moja bývalá detská izba sa mala stať našim hniezdočkom lásky. Ale predstava, že za touto tenkou stenou sedí za stolom môj otec a číta si Jezuitských rytierov a že mama sa plíži s handrou po podlahe niekde vedľa v kuchyni, mi neprinášala priestor na uvoľnenie.

Musela som si byť istá, že všetci už spia, aby som dovolila hormónu odblokovať mozog.

 

Nefunkčný prsník 

Tesne po narodení nášho mimina sme sa konečne presťahovali do svojho. Nikto za stenou, len my a naše túžby. No ale predsa. Byť 7x za noc hore dá zabrať a energiu si treba šetriť na prežitie. Sex by bol len márnivým plytvaním.

Nemôžem tvrdiť, že nič nebolo, ale novorodenec pricucnutý na prsníku ho do istej miery zbavoval funkcionality. 

Ani by ich nenapadlo, že "my to ešte robíme"

Už pár rokov sa hráme na rodičov. Vychovávame bábätká, deti, aj puberťákov. O sexe už hovoríme viac s nimi, ako so sebou navzájom.

Myslím, že ani vo sne by ich nenapadlo, že my "to ešte robíme", resp. že by sme radi. A tak kedykoľvek vrazia do našej spálne s otázkou, či majú na zajtra opraté trenky na zápas alebo niečo podobne podstatné. 

A tak sa snažím s troma kávami a flaštičkou intravenózneho kofeínu namiesto Frankovky modrej od Matyšáka po večeri vydržať, kým pôjdu od tých svojich PC games spať. Priznám sa, málokedy vydržím. 

Šmajchlkabinet

Z okna nášho bytu vidím na oprotivný panelák. Vidím naň priamo od kuchynskej linky, keď sa tam pred obedom zaháňam varechou. A tak som z tejto pozície pár rokov pozorovala jednu zaujímavú, pravidelne sa opakujúcu scénu. 

Muž, vek tak 50 rokov.

Zaparkoval svoje auto s logom Poisťovne P a vkráčal do vchodu staroružového paneláku. Tak s 5-8 minútovým odstupom parkuje iné auto s logo Banky B.

Vystupuje upravená dáma, vek tak 45,

možno trošku viac, a možno aj nie. Vysoké topánočky, kostýmček, cupy-lupy - a stratí sa v ťažkých dverách toho istého vchodu.

O takých 45 minút ( hovoríme o čase zhruba obedovej prestávky v pracovný deň), sa scéna odohrá, len v opačnom poradí. Z vchodu vychádza dáma, trošku viac primaľovaná ako vošla. Nasadá do auta, opúšťa sídliskové parkovisko. Pár minút po nej sa náhli k svojmu služobnému autu on. 

A vzduch je čistý. 

Dlho sme ich s kamoškami so sídliska, tlačiac kočíky alebo sprevádzajúc bicyklíky s úškrnom sledovali. Cha! Nemravníci. Majú prenajatú tú garsónku ako šmajchlkabinet!

Viete, čo je najväčší gól? 

Po rokoch som zistila, že sú manželia. Že majú možno doma len zopár puberťákov a večer nevydržia tak dlho hore, ako oni. 

Ale nenájde sa aj nejaké lacnejšie riešenie? 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 5 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie
Recept týždňa
Kurz nemčiny?
Komentáre k článku
Monika napísané 30.07.2016 11:29

Alebo: ked majú manželia doma už iba puberťákov, stačí počkať, kým odídu večer z domu. A v prípade, že už dietko / dietka býva / bývajú natrvalo alebo trvalejšie vo svojom vlastnom byte, je to ešte jednoduchšie.

Vydržaaaať! zwinker

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Cisársky rez: hrozba či trend?
20.02.2018   11
Každá budúca mamička sa raz dostane k téme cisársky rez. Ja som v Anglicku toto slovo počula najčastejšie v spojení: „too posh to push“ vo voľnom preklade „príliš snobská, aby potlačila.“ :)
Rodičovský príspevok do 6 rokov veku dieťaťa
16.02.2018   6
Po dovŕšení 3 rokov veku dieťaťa je možné poberať rodičovský príspevok, ak má dieťa dlhodobo nepriaznivý zdravotný stav. Pozrite si prehľad chorôb a stavov, ktoré vyžadujú osobitnú starostlivosť, resp. vylučujú schopnosť sústavne sa pripravovať na povolanie a vykonávať zárobkovú činnosť.
Zašitie krčka maternice – serkláž
14.02.2018   2
Krčok maternice je tá zázračná bránka, ktorá sa otvára, keď dieťatko prichádza na svet. Ak sa však začne otvárať alebo skracovať dlho pred termínom pôrodu, ak sa lekári obávajú potravu alebo predčasného pôrodu, prichádza na rad jeho zašitie – serkláž. Mnohé ženy, ktoré to čaká prvýkrát, sa tohto zákroku obávajú. Niet sa však čoho. Na otázky odpovedá MUDr. Karol Javorka, gynekológ – pôrodník.
babetko
Nepokojnému bábätku rajský plyn?!?
21.02.2018   0
Ak je vášmu dieťaťu ťažko, má bolesti, je mu zle - ako by ste ho tíšili? Čo by vám napadlo ako úplne prvé? Objať ho, pohojdať v náručí alebo dať tabletku od bolesti? Ale mu dať rajský plyn ...
Kedy už dieťa nepotrebuje poobedný spánok?
20.02.2018   0
Niektoré deti opúšťajú zvyk poobedného spánku už po 2. narodeninách, väčšina medzi tretím až piatym rokom života. Nedeje sa to zo dňa na deň.
Zavádzanie tuhej stravy v kocke
19.02.2018   0
Pokiaľ sa vaše dieťatko nachádza vo veku 4 – 5 mesiacov, veríme, že nasledujúce riadky vám prídu vhod a prevedú vás základnou osnovou postupného pridávania inej stravy, než mliečnej.
detské choroby
Sú antibiotiká nutné? Ako sa rozumne rozhodnúť?
19.02.2018   0
Zbytočné užívanie antibiotík môže spôsobiť rad zdravotných problémov. Rozlíšiť, či naše ochorenie vyžaduje antibiotiká alebo nie, pomáha samodiagnostická metóda – domáci CRP test.
Ako a z čoho sa dá variť pre celiatikov
16.02.2018   5
Dnes vám ponúkame skúseností mamín celiatikov a aj tých už dospelých, ako sa so svojou diétou popasovali, aké majú obľúbené tipy potravín – prosto nejaké základné know – how.
Prečo musia deti platiť za vyšetrenie na urgente?
13.02.2018   0
Pokiaľ dieťa nemá život ohrozujúci stav a rodičia sa s ním dostavia na pohotovosť, zaplatia za vyšetrenie 10 eur.
zvery
Neonky v akváriu
16.02.2018   1
Cheirodon axelrodi. Je to fenomén, ktorý sa preslávil na celom svete. Už niekoľko rokov je to najpredávanejší druh ryby na svete.
Prečo akvárium
15.02.2018   4
Sledovanie „zmenšeniny pokojného vodného sveta“ nám znižuje obavy, napätie a podporuje chápanie vecí v živote tak ako sú. Rôzne štúdie ukázali, že akvárium znižuje náš stres, následne krvný tlak a celkovo nás upokojuje.
Kone pomáhajú formovať naše osobnosti
11.02.2018   0
Každý jazdec snáď zažil pád z koňa a následný strach z ďalšieho jazdenia, no zväčša to prekoná, pretože kone majú v sebe niečo, čo žiadne iné zviera dať človeku nemôže.