ŽenaBulvárik

Z Kristíny Tormovej je tretí raz mama

 Marcela Beňová   11.08.2019   0

Spisovateľka, blogerka a autorka vtipných tričiek Kristína Tormová svojich fanúšikov poriadne prekvapila. V nedeľu večer na svojom instagramovom účte zverejnila fotku, kde oznámila narodenie synčeka.

Kristína Tomrová Instagram

 

Súkromie je pre ňu dôležité

Kristína Tormová sa teda stala po tretíkrát mamičkou. Okrem šesťročných dievčatiek Matildy a Ely jej doma pribudol synček Alan.

Kristína Tormová prostredníctvom sociálnych sietí umožnila fanúšikom nazrieť do priebehu jej tehotenstva, keď zverejňovala nielen vtipné postrehy zo života budúcej mamičky, výber kočíka či prípravu šatky na nosenie, ktorej dizajn navrhovala.

Umelkyňa a podnikateľka však ani tentokrát nesklamala a ukázala, že to najdôležitejšie je pre ňu súkromie jej rodiny.

Rovnako ako pri oznámení svadby či toho, že ich rodina sa rozrastie o ďalšieho člena, si užila dôležité životné chvíle v radosti a v úzkom kruhu rodiny a priateľov, a svojich sledovateľov o tom informovala až neskôr.

 

To sa jej podarilo aj tentokrát, keď fanúšikom dala vedieť, že jej synček má už dva týždne je zdravý a doma medzi najbližšími.

Najobľúbenejšia slovenská mama

Hoci Kristína Tormová je známa aj ako herečka a moderátorka, do povedomia mamičiek sa dostala až potom, ako sa jej narodili dvojičky Ela a Matilda. Dnes takmer školáčky inšpirovali svoju k mamu najprv k vtipným blogom, z ktorých neskôr vznikla úspešná kniha Som mama.

Kristína Tormová sa venuje výrobe vtipných tričiek a krytov na telefón a so svojimi fanúšikmi komunikuje cez sociálne siete. Jej humorné a úprimné postrehy ju zarodili medzi 20 najúspešnejších influencerov slovenskej scény.

Mamičky sa môžu tešiť, počas tehotenstva sa Kristína Tormová pustila do svojej tretej knihy, kde zaznamenáva priebeh svojho tehotenstva. Čerstvej mamičke prajeme veľa síl a radosti z nového člena rodiny.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.2 z 5. Celkom 14 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
O AUTOROVI

Marcela Beňová

Vášnivo rada píšem, inšpiráciu zbieram najmä doma. V tom mi pomáhajú moje dve malé slečny. Voľné chvíle trávim najradšej pri knihách, kvalitných filmoch a na dobrodružných výpravách s rodinou. Nikdy neodmietnem kávu a dobrý rozhovor.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Máte problém otehotnieť?
04.03.2021   2
Recept: dobrá hormonálna rovnováha, dobre vyvinuté, nepoškodené a dobre fungujúce pohlavné orgány, psychická a fyzická kondícia, správny partner.
Lepšie tehotenstvo s hudbou (a čo počúvať)
01.03.2021   0
Ako môže počúvanie hudby prospieť nenarodeným deťom a ich matkám, a ktorá hudba sa najlepšie hodí počas tehotenstva.
Zamlknutý potrat - Missed abortion
27.02.2021   24
Šla som z poradne a pred nemocnicou som stretla kamarátku. Plakala. Práve jej na ultrazvuku v ranom štádiu tehotenstva oznámili, že jej dieťaťu, na ktoré sa už veľmi tešila a malo sa narodiť ako prvé, nebije srdiečko. Má prísť na hospitalizáciu... Aj jej sa to stalo, aj mnohým ďalším. Len sa o tom tak veľmi nehovorí.
babetko
Základné obilninové kaše pre bábätká (od 6 mesiacov)
06.03.2021   0
Ak sa ešte len rozbiehate a rozmýšľate, aké kaše sú teraz vhodné, či s lepkom alebo bez lepku, máme pre vás zopár tipov.
Jedálniček dojčiacej matky
04.03.2021   50
Dostali ste od Vašej pediatričky pri návšetve poradne s Vaším bábätkom-dojčiatkom ponaučenie, čo ako dojčiaca matka (ne)smiete jesť vo forme tabuľky s odporúčanými dennými dávkami „kadečoho“ v miligramoch, poprípade v kilojouloch?
Svoje deti neuspávam
02.03.2021   1
Žijem aj s manželom a 2 malými dcérkami v Belgicku. V starostlivosti o deti v Belgicku a u nás sú veľké rozdieli.
detské choroby
Mumps
04.03.2021   1
Mumps je ochorenie spôsobené vírusom, ktorý sa zvyčajne šíri prostredníctvom slín. Môže nakaziť rôzne časti tela, najmä príušné slinné žľazy. Typický príznak je opuch a bolesť v príušnej slinnej žľaze, takže dieťa vyzerá ako škrečok s plnými ústami.
7 tipov pri suchom dráždivom kašli
01.03.2021   0
Čo používate na suchý dráždivý kašeľ? Čo funguje? Ponúkam pozbierané nápady, ak sa v tomto počasí niečo podobné u vás doma objaví.
Porucha spôsobená nedostatkom prírody
27.02.2021   2
Čo je to „nature- deficit disorder“? Tento termín objavil, či zaviedol Richard Louv. Hovorí, že spôsobuje široké spektrum psychických i fyzických problémov, ktoré deti majú.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.