ŽenaBulvárik

Celebritné bábätká 2019

 Anna Veselá   28.12.2019   0

Ktoré celebrity sa tento rok stali prvýkrát rodičmi? A ktoré rozšírili v roku 2019 svoje rodinky?

Top priečku o najviac sledované tehotenstvo by vyhrala Meghan Markle, manželka princa Harryho. Na jej bruško sa začal zrak verejnosti upierať takmer okamžite po kráľovskej svadbe. Dočkali sa 6. mája.

royal.uk

 

Jeho celé meno je Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Narozdiel od detí princa Williama ale prvorodené bábätko Harryho a Meghan nemá nárok na titul princa či princeznej, ani mu neprináleží oslovenie "Kráľovská výsosť."

Jeho rodičia si namiesto titulu gróf rozhodli, aby bol predstavený ako "Master Archie Mountbatten-Windsor," čo je v súlade s ich želaním, aby vyrastal ako každý iný občan.

Amy Schumer je mama!

Len o pár hodín neskôr, ako svet privítal ďalšieho člena kráľovskej rodiny, sa narodil syn americkej herečke a stand-up komičke Amy Schumer, ktorý dostal meno Gene Attell Fischer.

Jeho mama si neodpustila pri fotke novorodenca komentár "naše kráľovské bábätko."

 

Pretty Richard

Dobrý rok mal aj Richard Gere (70) z nezabudnuteľnej Pretty Woman. Jeho manželka, španielska herečka Alejandra Silva (36), porodila ich prvého spoločného potomka, syna Alexandra.

Po deviatich mesiacoch od oznámenia šťastnej novinky je pár v očakávaní ďalšieho dieťatka. To by malo prísť na svet v roku 2020.

Obaja manželia majú ešte deti z predchádzajúceho manželstva. Richard má 19-ročného syna Homera a Alejandra 6-ročného Alberta.

 

V novinách sa už začalo špekulovať, či stihla porodiť svoje druhé bábätko Anne Hathaway, ktorá sa s tehotenstvom pochválila v lete. Stačilo, že sa s manželom prešli po meste s autosedačkou a dohady nenechali na seba dlho čakať. Zatiaľ sa však na sociálnych sieťach s prírastkom oficiálne nepochválili a nevieme, do akého roka toto bábätko počítať :)

 

Ani naše celebrity sa nedali zahanbiť

Slovenský šoubiznis sa rozrástol o viacero známych bábätiek. Mediálnu pozornosť si stihol od pôrodnice užiť aj Senal, syn speváka Rytmusa a moderátorky Jasminy Alagič.

 

V rodine Kristíny Tormovej prišla v lete chlapská posila. Dvojičky Ela a Matilda sa tešia z brata Alana.

 

Herci známi z našich seriálov majú tiež novinky. Martin Mňahončák má dcéru Dorotku a Mary Baralos sa teší z chlapca Noela.

V septembri sa stali rodičmi moderátorské esá Veronika Cifrová Ostrihoňová s manželom Matejom. Do ich života vstúpila dcéra Sára a s ňou aj bizarno-krásne obdobie, ako sa vyznala jej mama.

 

Všetkým rodičom želáme príjemné zoznamovanie na celý život. 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
O AUTOROVI

Anna Veselá

Vyštudovala som pedagogiku, ale odkedy som mamou, zisťujem, že sa stále mám čo učiť. Najviac o živote sa učím od svojich detí. Len čo zaspia, už aj píšem :)
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Máte problém otehotnieť?
04.03.2021   2
Recept: dobrá hormonálna rovnováha, dobre vyvinuté, nepoškodené a dobre fungujúce pohlavné orgány, psychická a fyzická kondícia, správny partner.
Lepšie tehotenstvo s hudbou (a čo počúvať)
01.03.2021   0
Ako môže počúvanie hudby prospieť nenarodeným deťom a ich matkám, a ktorá hudba sa najlepšie hodí počas tehotenstva.
Zamlknutý potrat - Missed abortion
27.02.2021   24
Šla som z poradne a pred nemocnicou som stretla kamarátku. Plakala. Práve jej na ultrazvuku v ranom štádiu tehotenstva oznámili, že jej dieťaťu, na ktoré sa už veľmi tešila a malo sa narodiť ako prvé, nebije srdiečko. Má prísť na hospitalizáciu... Aj jej sa to stalo, aj mnohým ďalším. Len sa o tom tak veľmi nehovorí.
babetko
Základné obilninové kaše pre bábätká (od 6 mesiacov)
06.03.2021   0
Ak sa ešte len rozbiehate a rozmýšľate, aké kaše sú teraz vhodné, či s lepkom alebo bez lepku, máme pre vás zopár tipov.
Jedálniček dojčiacej matky
04.03.2021   50
Dostali ste od Vašej pediatričky pri návšetve poradne s Vaším bábätkom-dojčiatkom ponaučenie, čo ako dojčiaca matka (ne)smiete jesť vo forme tabuľky s odporúčanými dennými dávkami „kadečoho“ v miligramoch, poprípade v kilojouloch?
Svoje deti neuspávam
02.03.2021   1
Žijem aj s manželom a 2 malými dcérkami v Belgicku. V starostlivosti o deti v Belgicku a u nás sú veľké rozdieli.
detské choroby
Mumps
04.03.2021   1
Mumps je ochorenie spôsobené vírusom, ktorý sa zvyčajne šíri prostredníctvom slín. Môže nakaziť rôzne časti tela, najmä príušné slinné žľazy. Typický príznak je opuch a bolesť v príušnej slinnej žľaze, takže dieťa vyzerá ako škrečok s plnými ústami.
7 tipov pri suchom dráždivom kašli
01.03.2021   0
Čo používate na suchý dráždivý kašeľ? Čo funguje? Ponúkam pozbierané nápady, ak sa v tomto počasí niečo podobné u vás doma objaví.
Porucha spôsobená nedostatkom prírody
27.02.2021   2
Čo je to „nature- deficit disorder“? Tento termín objavil, či zaviedol Richard Louv. Hovorí, že spôsobuje široké spektrum psychických i fyzických problémov, ktoré deti majú.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.