ZdravieAko zdravo chudnúť

Zhodiť pár kilečiek do leta. Nemožné? Poďte to s nami testnúť!

 Petra Kepeňová   07.06.2017   2

Vonku je horúco, kúpaliská oficiálne zahájili letnú sezónu a náš babinec v redakcii si za oknami vyklímovanej kancelárie len povzdychol. Dovolenka sa blíži a nakoľko ani jedna z nás nemá sladkých osemnásť, predstava vyzlečenia sa do plaviek je z roka na rok desivejšia. 

 

Slovo dalo slovo a pri dojedaní obedového menu v neďalekej reštaurácii sme sa rozhodli. Poďme s tým niečo robiť a poďme zhodiť pár kilečiek!

Nakoľko vieme, že zázračná pilulka na chudnutie neexistuje, začali sme trošku googliť a oslovili sme aj osobu na slovo vzatú – Janku Šimkovičovú z portálu cvicte.sk.

Janka nám poradila, ako sa správne „hýbať“, aké jednoduché cviky môžeme začať cvičiť aj keď nám cvičenie moc nevonia,  a nezabudla prihodiť aj zopár receptov z jej knihy „Zdravé rýchlovky“, ktorá je v kníhkupectvách aktuálne veľkým HITom.

Janka nám zároveň porozprávala o koncepte na formovanie postavy Sensilab, ktorý nám pri správnom dodržiavaní skutočne napomôže k lepším mieram.

Koncept opísala ako tzv. trojboj, zložený z 10 dňového detoxu, 10 dňového slim programu a 10 dňovej úpravy stravy. Áno, áno aj zo sprievodného cvičenia, ale nakoľko nás pozná, poskytla nám zopár jednoduchých Tipov ako sa pri tom nespotiť

detox
slim
strava

 

Ideme do toho!

Neváhali sme ani sekundu, ideme do toho! Martina (42), Saša (36) a ja (Peťa, 33).

Najpodstatnejším faktorom, na ktorom sme sa spoločne zhodli bolo, že do toho ideme ako tím, že sa budeme vzájomne ťahať, motivovať a podporovať. Veď nielen odhodlanie, ale aj správna podpora a motivácia sú základom úspechu.

A pretože vieme, že podobný problém majú aj mnohé z vás, chceme vás zoberať do partie. Tak neváhajte a pridajte sa k nám!

Nemáte čo stratiť, práve naopak – výsledok vás môže len milo prekvapiť.

Výzva redakcie

Ak sa k nám chcete pripojiť, máme pre Vás motiváciu. Koncept na formovanie postavy Sensilab môžu 3 z Vás vyhrať, stačí ak sa zapojíte do súťaže o tento koncept u nás na webe.

Súťaž o koncept na formovanie postavy Sensilab

Ak sa Vám nechce čakať či zvíťazíte práve Vy a chcete sa k nám pridať hneď, môžete si spomínaný koncept zakúpiť.

Dostupný je v každej dobrej lekárni alebo za zvýhodnenú cenu v e-shope Sensilab.

Vopred avizujeme, že 3 z Vás, ktoré si produkty Sensilab zakúpia a dajú nám vedieť aké majú výsledky a či im koncept Sensilab pomohol, majú možnosť vyhrať dodatočné „preplatenie týchto produktov“.

 

Kedy začíname?

Na obedové menu prestávame chodiť už dnes, nahradíme ho smoothie, chutnými šalátmi, a vyváženou stravou. Oficiálne s konceptom však začíname 9.6.2017.

Začneme 10 dňovým detoxom, pokračovať budeme 10 dňovým slim programom a následne si na zvyšných 10 dní upravíme aj stravu.

Do programu zaradíme aj zopár jednoduchých pohybových aktivít, ktoré však nebudú nijako fyzicky ani časovo náročné. Aspoň dúfame.

 

Čo očakávame?

Žiadne zázraky. Chceme dať dole zopár nadbytočných kíl, ktoré sa na nás nabalili v ostatnom čase a nestihli sme ich zhodiť.

Mimo to chceme otestovať nový koncept na trhu Sensilab a priniesť vám relevantnú informáciu, či je tento trojboj, založený na prírodnej báze skutočne účinný.

V neposlednej rade chceme podporiť tímového ducha a trochu „odľahčiť“ Sledujte nás. Viac sa dozviete na našich stránkach už 9.6., kedy to spolu odštartujeme. A držte nám palce, my ich budeme zase držať Vám!

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.7 z 5. Celkom 3 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
Miša napísané 07.06.2017 18:52

Namiesto "poďte s nami tesntnúť" som čítala "poďte s nami TLSTNÚŤ" :-)) To mi ide zatiaľ lepšie :-))

eva napísané 10.06.2017 15:24

do tejto kategorie sa aj ja hlasimsmile

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Tehotná v lete - návod na prežitie
08.07.2020   0
Aj keď je leto asi najkrajší čas na tehotenstvo, prináša so sebou aj nepríjemnosti ako riziko prehriata, nadmerné potenie, opuchy, odreniny kože. Na čo by ste si v tehotenstve v lete mali dať pozor a ako si ho uľahčiť?
Keď sa dieťa narodí v zahraničí
03.07.2020   39
...na zápis o narodení bude príslušná špeciálna matrika, tzv. osobitná matrika, ktorú vedie Ministerstvo vnútra SR. Na základe oznámenia sa do osobitnej matriky zapisujú údaje o narodení štátnych občanov SR, ktoré nastali mimo územia SR.
Aké sú šance na otehotnenie v jednotlivých fázach cyklu?
29.06.2020   5
Menštruačný cyklus má svoje fázy, počas ktorých pravdepodobnosť úspešného počatia kolíše od nuly po teoretických 100 %.
babetko
5 rád pre úbohých rodičov, kontajnerov detských emócií
09.07.2020   9
Nikto sa nevenuje úbohým rodičom, ako majú ventilovať ten vreskot a vôbec skutočnosť, že ich úloha je byť hromozvodom svojmu malému dieťaťu, ktoré sa ešte učí narábať so svojimi emóciami. Ale čo my, čo máme robiť my? Pomooooooc!
Čo môžeme dieťaťu povedať namiesto "Neplač!"
06.07.2020   0
Keď sa dieťa utápa v slzách, vyvoláva to v nás veľa emócií. Hlavne chceme, aby boli všetky slzy preč ako mávnutím čarovného prútika, hneď a zaraz. Ale slzy nie sú zlé.
Cestovanie detí do zahraničia: pas pre dieťa, súhlas rodičov s vycestovaním
03.07.2020   7
Každé dieťa, aj bábätko, musí mať pri ceste do zahraničia vlastný cestovný pas. Ako ho vybaviť, čo budete potrebovať? Kedy je potrebný súhlas rodiča dieťaťa s vycestovaním do zahraničia?
detské choroby
Protikvasinková diéta
07.07.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Viete, čo znamenajú hodnoty CRP?
04.07.2020   5
Na to, že v prípade potreby nášmu dieťaťu pediater zmeria CRP, sme si už asi zvykli. Radi sa vyhneme antibiotickej liečbe, ak to naozaj nie je nevyhnutné. Čo však znamenajú namerané hodnoty?
Prvá pomoc - Úžeh, Tepelný úpal, Prehriatie
01.07.2020   0
Aký je rozdiel medzi tepelným a slnečným úpalom? Ako správne postupovať pri starostlivosti o prehriate dieťa? Kedy ísť na pohotovosť?
zvery
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   0
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?
Mačka a dieťa, možné problémy
03.07.2020   1
Podľa posledných výskumov sa ukazuje, že spolužitie dieťaťa a dvoch alebo viacerých zvierat výrazne znižuje riziko vzniku alergie. Jedno zviera nemá na to výrazný vplyv, dve a viac áno.
Poďme chovať kozy, kozičky, kozliatka
25.06.2020   0
Sťahovanie nás mestských ľudí z mesta na dedinu prináša na vidiek potenciál nápadov a tvorivú inšpiráciu. Dá sa v záhrade chovať aj koza? Je to náročné? Ako a prečo kozie produkty...