ZdravieAko zdravo chudnúť

Zhodiť pár kilečiek do leta. Nemožné? Poďte to s nami testnúť!

 Petra Kepeňová   07.06.2017   2

Vonku je horúco, kúpaliská oficiálne zahájili letnú sezónu a náš babinec v redakcii si za oknami vyklímovanej kancelárie len povzdychol. Dovolenka sa blíži a nakoľko ani jedna z nás nemá sladkých osemnásť, predstava vyzlečenia sa do plaviek je z roka na rok desivejšia. 

 

Slovo dalo slovo a pri dojedaní obedového menu v neďalekej reštaurácii sme sa rozhodli. Poďme s tým niečo robiť a poďme zhodiť pár kilečiek!

Nakoľko vieme, že zázračná pilulka na chudnutie neexistuje, začali sme trošku googliť a oslovili sme aj osobu na slovo vzatú – Janku Šimkovičovú z portálu cvicte.sk.

Janka nám poradila, ako sa správne „hýbať“, aké jednoduché cviky môžeme začať cvičiť aj keď nám cvičenie moc nevonia,  a nezabudla prihodiť aj zopár receptov z jej knihy „Zdravé rýchlovky“, ktorá je v kníhkupectvách aktuálne veľkým HITom.

Janka nám zároveň porozprávala o koncepte na formovanie postavy Sensilab, ktorý nám pri správnom dodržiavaní skutočne napomôže k lepším mieram.

Koncept opísala ako tzv. trojboj, zložený z 10 dňového detoxu, 10 dňového slim programu a 10 dňovej úpravy stravy. Áno, áno aj zo sprievodného cvičenia, ale nakoľko nás pozná, poskytla nám zopár jednoduchých Tipov ako sa pri tom nespotiť

detox
slim
strava

 

Ideme do toho!

Neváhali sme ani sekundu, ideme do toho! Martina (42), Saša (36) a ja (Peťa, 33).

Najpodstatnejším faktorom, na ktorom sme sa spoločne zhodli bolo, že do toho ideme ako tím, že sa budeme vzájomne ťahať, motivovať a podporovať. Veď nielen odhodlanie, ale aj správna podpora a motivácia sú základom úspechu.

A pretože vieme, že podobný problém majú aj mnohé z vás, chceme vás zoberať do partie. Tak neváhajte a pridajte sa k nám!

Nemáte čo stratiť, práve naopak – výsledok vás môže len milo prekvapiť.

Výzva redakcie

Ak sa k nám chcete pripojiť, máme pre Vás motiváciu. Koncept na formovanie postavy Sensilab môžu 3 z Vás vyhrať, stačí ak sa zapojíte do súťaže o tento koncept u nás na webe.

Súťaž o koncept na formovanie postavy Sensilab

Ak sa Vám nechce čakať či zvíťazíte práve Vy a chcete sa k nám pridať hneď, môžete si spomínaný koncept zakúpiť.

Dostupný je v každej dobrej lekárni alebo za zvýhodnenú cenu v e-shope Sensilab.

Vopred avizujeme, že 3 z Vás, ktoré si produkty Sensilab zakúpia a dajú nám vedieť aké majú výsledky a či im koncept Sensilab pomohol, majú možnosť vyhrať dodatočné „preplatenie týchto produktov“.

 

Kedy začíname?

Na obedové menu prestávame chodiť už dnes, nahradíme ho smoothie, chutnými šalátmi, a vyváženou stravou. Oficiálne s konceptom však začíname 9.6.2017.

Začneme 10 dňovým detoxom, pokračovať budeme 10 dňovým slim programom a následne si na zvyšných 10 dní upravíme aj stravu.

Do programu zaradíme aj zopár jednoduchých pohybových aktivít, ktoré však nebudú nijako fyzicky ani časovo náročné. Aspoň dúfame.

 

Čo očakávame?

Žiadne zázraky. Chceme dať dole zopár nadbytočných kíl, ktoré sa na nás nabalili v ostatnom čase a nestihli sme ich zhodiť.

Mimo to chceme otestovať nový koncept na trhu Sensilab a priniesť vám relevantnú informáciu, či je tento trojboj, založený na prírodnej báze skutočne účinný.

V neposlednej rade chceme podporiť tímového ducha a trochu „odľahčiť“ Sledujte nás. Viac sa dozviete na našich stránkach už 9.6., kedy to spolu odštartujeme. A držte nám palce, my ich budeme zase držať Vám!

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.7 z 5. Celkom 3 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
Miša napísané 07.06.2017 18:52

Namiesto "poďte s nami tesntnúť" som čítala "poďte s nami TLSTNÚŤ" :-)) To mi ide zatiaľ lepšie :-))

eva napísané 10.06.2017 15:24

do tejto kategorie sa aj ja hlasimsmile

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
Pôrody včera
19.02.2021   0
Nedávno som sa dostala k neuveriteľným informáciám o pôrodoch kedysi aj dnes v tradičných národoch... a som rada, že som rada.
babetko
3 tipy, ako naučiť dieťa strihať nožnicami
25.02.2021   0
Ak máte doma malé deti, zrejme vám je jasné, že dieťa nevie odstrihnúť kus papiera hneď, ako mu strčíte do ruky sebalepšie nožnice. Zručnosť strihania sa vyvíja v istej postupnosti. Aby ju raz deti ovládli, netreba sa báť nechať ich s nožnicami sa hrať.
Bio matky len zbytočne "príliš riešia". Alebo ?
25.02.2021   0
Sú bio potraviny skutočne len módny trend, výstrelok, úchylka, manier bohatých ľudí ? A máme sa pozerať na výživu detí inak?
Stratení v preklade: povieme deťom A, počujú B
23.02.2021   0
Selektívna hluchota je od istého veku veľmi rozšírený vírus medzi našimi deťmi. Poviete A, počujú B.
detské choroby
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
Viete, aké dôsledky môže mať odmietnutie hospitalizácie dieťaťa?
16.02.2021   1
Ak rodič odmietne liečbu či hospitalizáciu dieťaťa, prechádza naňho zodpovednosť za zdravotný stav dieťaťa, ako i všetky právne dôsledky pri ďalších komplikáciách.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.