ZdravieAko zdravo chudnúť

Zdvihni zadok, rozum sa pridá

 Petra Kepeňová   12.06.2017   0

Patríte aj vy k tým, ktorí lamentujú nad kilami navyše, majú milión nápadov ako ich dajú dole, ale väčšinou to ostane pri teórii, pretože času a možno aj tej správnej motivácie nie je dosť?

Keď prišla Martina do redakcie a presvedčene vyhlásila: „Zdvihni zadok, rozum sa pridá“, vedela som, že deň D je tu a prišiel čas na premenu slov na skutky.

shutterstock

 

Zhodiť pár kilečiek do leta? Nemožné!

„Začíname dnes!“, nadšene zvolala Martina, nesúc v rukách túžobne očakávanú zásielku od Sensilabu.

Ako sme vám písali pred pár dňami (tu), rozhodli sme sa v redakcii rodinka.sk otestovať koncept na formovanie postavy Sensilab, ktorý predstavuje trojboj zložený z 10 dňového detoxu, 10 dňového slim programu a 10 dňovej úpravy stravy.

Zároveň sme vás vyzvali, aby ste s nami išli do toho. O koncept na formovanie postavy Sensilab môžete súťažiť (tu), alebo si ich zakúpiť v e-shope Sensilab za zvýhodnenú cenu.

Pripomíname, že tri z vás, ktoré si produkty Sensilab zakúpia a dajú nám vedieť aké majú výsledky a či im koncept pomohol, majú možnosť vyhrať dodatočné „preplatenie týchto produktov“.

 

3, 2, 1 štart!

Keď sme otvorili balíček, samotný obsah nás veľmi milo prekvapil nielen pekným vzhľadom, ale aj premakaným príbalovým letákom, v ktorom je podrobne rozpísané, aké kroky treba dodržiavať pri 10 dňovom detoxe, čo detox vlastne znamená, akým potravinám sa počas detoxu vyhýbať, aké naopak do jedálnička zaradiť a prečo.

Leták je doplnený aj o pár zdravých receptov. Lebo detox neznamená hladovanie, ale dodržiavanie vhodnej kombinácie stravy a pitného režimu.

Zistilo sa, že ak absolvujete detoxikačný program, ľahšie stratíte váhu. Okrem toho sa zbavíte rozličných problémov: zlého trávenia, nafukovania, zápchy, bolesti hlavy, kožných problémov, nespavosti.

Prečo 10 dní detoxikácie?

Pretože budete mať viac energie! Budete mať lepšiu náladu! Budete mať lepšie trávenie! Pretože vaša pokožka bude čistá a zdravá a vaše telo vám bude vďačné!

Začíname

Dnešným dňom oficiálne zahajujeme testovanie konceptu formovania postavy Sensilab, v zložení: Martina, Saša, Peťa a začíname 10 dňovým detoxom.

Každá od konceptu očakávame niečo iné:

Peťa (70,8kg): „Ako to povedať? Vadia mi „vačkovce“ v páse. Chcela by som schudnúť 5 kíl a upraviť a udržať si životosprávu.“ 

Saša (72,6kg): „Nakoľko som pribrala desať kilogramov, prišiel čas niečo s tým spraviť. Keďže som ešte nikdy diétu nedržala, mojim cieľom je vyskúšať tento program a vydržať. Okrem toho by bolo výborné schudnúť čosi z partií v páse a na stehnách.

Martina (59,3kg): Čo očakávam? Zapnúť obľúbené biele letné nohavice z minulého roka a nevyzerať v nich ako „hurka. Nakoľko som sa však v minulosti profesne zaoberala produktami na zníženie hmotnosti, zaujíma ma najmä, či je tento koncept skutočne funkčný, alebo ide len o ďalšiu bublinu na trhu výživových doplnkov“. 

rodinka.sk

 

Pridáte sa k nám, alebo ešte stále váhate? Akokoľvek

Ako namotávku vám posielame jeden z receptov Sensilabu:

Ružičkový kel s kokosom

Ružičkový kel nechutí každému, ale keď sa správne pripraví, môže sa z neho stať delikatesné jedlo, ktoré bude chutiť každému.

Suroviny:

  • 10ks hlávok ružičkového kelu
  • Kokosové maslo
  • Postrúhaný kokos
  • Soľ

Ružičkový kel umyjete pod tečúcou vodou. Každú hlávku rozpoľte, osoľte a potrite rozpusteným kokosovým maslom. Pomiešajte a v jednej vrstve rozložte na plech.

Pečte 15 minút v rúre zohriatej na 200 stupňov. Podávajte s postrúhaným kokosom.

Dobrú chuť!

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Keď sa dieťa narodí v zahraničí
03.07.2020   39
...na zápis o narodení bude príslušná špeciálna matrika, tzv. osobitná matrika, ktorú vedie Ministerstvo vnútra SR. Na základe oznámenia sa do osobitnej matriky zapisujú údaje o narodení štátnych občanov SR, ktoré nastali mimo územia SR.
Aké sú šance na otehotnenie v jednotlivých fázach cyklu?
29.06.2020   5
Menštruačný cyklus má svoje fázy, počas ktorých pravdepodobnosť úspešného počatia kolíše od nuly po teoretických 100 %.
Gestóza tehotných
25.06.2020   1
Niektoré gestózy sú pre budúcu mamičku veľmi nebezpečné a treba si na ne dávať veľký pozor. Za nebezpečné gestózy pre matku a dieťa považujeme odborne nazývanú preeklampsiu a eklampsiu. Pacientky s eklampsiou by mali byť čo najrýchlejšie prijaté na jednotku intenzívnej starostlivosti.
babetko
Cestovanie detí do zahraničia: pas pre dieťa, súhlas rodičov s vycestovaním
03.07.2020   7
Každé dieťa, aj bábätko, musí mať pri ceste do zahraničia vlastný cestovný pas. Ako ho vybaviť, čo budete potrebovať? Kedy je potrebný súhlas rodiča dieťaťa s vycestovaním do zahraničia?
Nezakrývajte v horúčavách kočík, aby sa bábätko neprehrialo
01.07.2020   0
Mnoho kočíkov je zakrytých, či už bavlnenou plienkou, uterákom alebo jemnou dečkou, aby tienili pred priamymi slnečnými lúčmi. Odborníci však rodičov pred takýmto riešením počas horúcich letných dní varujú. Bábätku hrozí prehriatie.
Chystáte sa na výstavu Poklad Inkov na Bratislavský hrad? Len neberte dieťa, vyhodia vás
30.06.2020   0
Majiteľka výstavy asi nemá deti... Inak by nemohla vydať tak nezmyselný príkaz.
detské choroby
Viete, čo znamenajú hodnoty CRP?
04.07.2020   5
Na to, že v prípade potreby nášmu dieťaťu pediater zmeria CRP, sme si už asi zvykli. Radi sa vyhneme antibiotickej liečbe, ak to naozaj nie je nevyhnutné. Čo však znamenajú namerané hodnoty?
Prvá pomoc - Úžeh, Tepelný úpal, Prehriatie
01.07.2020   0
Aký je rozdiel medzi tepelným a slnečným úpalom? Ako správne postupovať pri starostlivosti o prehriate dieťa? Kedy ísť na pohotovosť?
Rodičia pozor: 12 najčastejších letných detských ochorení
27.06.2020   1
Kinetóza, hnačky, či popálenie medúzou. V letných mesiacoch je vhodné myslieť na prevenciu určitých ochorení. Ktorých?
zvery
Mačka a dieťa, možné problémy
03.07.2020   1
Podľa posledných výskumov sa ukazuje, že spolužitie dieťaťa a dvoch alebo viacerých zvierat výrazne znižuje riziko vzniku alergie. Jedno zviera nemá na to výrazný vplyv, dve a viac áno.
Poďme chovať kozy, kozičky, kozliatka
25.06.2020   0
Sťahovanie nás mestských ľudí z mesta na dedinu prináša na vidiek potenciál nápadov a tvorivú inšpiráciu. Dá sa v záhrade chovať aj koza? Je to náročné? Ako a prečo kozie produkty...
Liečba mačkou - Felinoterapia
18.06.2020   1
Felinoterapia - liečba somatických a psychických ochorení či záťaží založená na priamom kontakte človeka s mačkou. Pradenie mačky navodzuje pocit kľudu a optimizmu. Mimoriadne pozitívny vplyv má pri depresiách, úzkostiach, mozgovej porážke, mentálnej retardácii, reumatizme, zmyslových poruchách, telesnom postihnutí i psychosomatických poruchách.