ZdravieAko zdravo chudnúť

Zdvihni zadok, rozum sa pridá

 Petra Kepeňová   12.06.2017   0

Patríte aj vy k tým, ktorí lamentujú nad kilami navyše, majú milión nápadov ako ich dajú dole, ale väčšinou to ostane pri teórii, pretože času a možno aj tej správnej motivácie nie je dosť?

Keď prišla Martina do redakcie a presvedčene vyhlásila: „Zdvihni zadok, rozum sa pridá“, vedela som, že deň D je tu a prišiel čas na premenu slov na skutky.

shutterstock

 

Zhodiť pár kilečiek do leta? Nemožné!

„Začíname dnes!“, nadšene zvolala Martina, nesúc v rukách túžobne očakávanú zásielku od Sensilabu.

Ako sme vám písali pred pár dňami (tu), rozhodli sme sa v redakcii rodinka.sk otestovať koncept na formovanie postavy Sensilab, ktorý predstavuje trojboj zložený z 10 dňového detoxu, 10 dňového slim programu a 10 dňovej úpravy stravy.

Zároveň sme vás vyzvali, aby ste s nami išli do toho. O koncept na formovanie postavy Sensilab môžete súťažiť (tu), alebo si ich zakúpiť v e-shope Sensilab za zvýhodnenú cenu.

Pripomíname, že tri z vás, ktoré si produkty Sensilab zakúpia a dajú nám vedieť aké majú výsledky a či im koncept pomohol, majú možnosť vyhrať dodatočné „preplatenie týchto produktov“.

 

3, 2, 1 štart!

Keď sme otvorili balíček, samotný obsah nás veľmi milo prekvapil nielen pekným vzhľadom, ale aj premakaným príbalovým letákom, v ktorom je podrobne rozpísané, aké kroky treba dodržiavať pri 10 dňovom detoxe, čo detox vlastne znamená, akým potravinám sa počas detoxu vyhýbať, aké naopak do jedálnička zaradiť a prečo.

Leták je doplnený aj o pár zdravých receptov. Lebo detox neznamená hladovanie, ale dodržiavanie vhodnej kombinácie stravy a pitného režimu.

Zistilo sa, že ak absolvujete detoxikačný program, ľahšie stratíte váhu. Okrem toho sa zbavíte rozličných problémov: zlého trávenia, nafukovania, zápchy, bolesti hlavy, kožných problémov, nespavosti.

Prečo 10 dní detoxikácie?

Pretože budete mať viac energie! Budete mať lepšiu náladu! Budete mať lepšie trávenie! Pretože vaša pokožka bude čistá a zdravá a vaše telo vám bude vďačné!

Začíname

Dnešným dňom oficiálne zahajujeme testovanie konceptu formovania postavy Sensilab, v zložení: Martina, Saša, Peťa a začíname 10 dňovým detoxom.

Každá od konceptu očakávame niečo iné:

Peťa (70,8kg): „Ako to povedať? Vadia mi „vačkovce“ v páse. Chcela by som schudnúť 5 kíl a upraviť a udržať si životosprávu.“ 

Saša (72,6kg): „Nakoľko som pribrala desať kilogramov, prišiel čas niečo s tým spraviť. Keďže som ešte nikdy diétu nedržala, mojim cieľom je vyskúšať tento program a vydržať. Okrem toho by bolo výborné schudnúť čosi z partií v páse a na stehnách.

Martina (59,3kg): Čo očakávam? Zapnúť obľúbené biele letné nohavice z minulého roka a nevyzerať v nich ako „hurka. Nakoľko som sa však v minulosti profesne zaoberala produktami na zníženie hmotnosti, zaujíma ma najmä, či je tento koncept skutočne funkčný, alebo ide len o ďalšiu bublinu na trhu výživových doplnkov“. 

rodinka.sk

 

Pridáte sa k nám, alebo ešte stále váhate? Akokoľvek

Ako namotávku vám posielame jeden z receptov Sensilabu:

Ružičkový kel s kokosom

Ružičkový kel nechutí každému, ale keď sa správne pripraví, môže sa z neho stať delikatesné jedlo, ktoré bude chutiť každému.

Suroviny:

  • 10ks hlávok ružičkového kelu
  • Kokosové maslo
  • Postrúhaný kokos
  • Soľ

Ružičkový kel umyjete pod tečúcou vodou. Každú hlávku rozpoľte, osoľte a potrite rozpusteným kokosovým maslom. Pomiešajte a v jednej vrstve rozložte na plech.

Pečte 15 minút v rúre zohriatej na 200 stupňov. Podávajte s postrúhaným kokosom.

Dobrú chuť!

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
Pôrody včera
19.02.2021   0
Nedávno som sa dostala k neuveriteľným informáciám o pôrodoch kedysi aj dnes v tradičných národoch... a som rada, že som rada.
babetko
Stratení v preklade: povieme deťom A, počujú B
23.02.2021   0
Selektívna hluchota je od istého veku veľmi rozšírený vírus medzi našimi deťmi. Poviete A, počujú B.
Odkedy mám deti, nie som to ja
22.02.2021   3
Strácam sa medzi formičkami na piesok, plienkami a domácimi výživami, ktoré varím z nekonečnej materskej lásky. Ako inak by som dokázali zavárať v horúcich dňoch jablká a namiesto opaľovania na balkóne vyrábať domáce džemy? Najmä keď som sa ešte pred pár rokmi živila avokádom a čínskou kapustou, aby som sa zmestila do šiat číslo 36?
5 príkrmov pre bábätká ideálnych na zimu
20.02.2021   0
Aj v tomto ročnom období môžeme nájsť suroviny plné výživných látok, vďaka ktorým dokážeme vykúzliť bábätkám plnohodnotný jedálniček.
detské choroby
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
Viete, aké dôsledky môže mať odmietnutie hospitalizácie dieťaťa?
16.02.2021   1
Ak rodič odmietne liečbu či hospitalizáciu dieťaťa, prechádza naňho zodpovednosť za zdravotný stav dieťaťa, ako i všetky právne dôsledky pri ďalších komplikáciách.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.