Pred/ŠkolákIT deti

Zábava pre celú rodinu do mobilu i tabletu

 pr   23.03.2016   0

Snívala ste niekedy o tom, že si otvoríte svoj obchod? Máte dieťa, ktoré sa rado hrá, že v obchode predáva? V tom prípade pre vás máme tip na vydarenú mobilnú hru.

Zabavíte sa pri nej vy i vaše dieťa a zároveň spoznáte, aké to je viesť vlastný supermarket. Hra je navyše úplne zadarmo.

foto: tesco.sk/mojemaletesco

 

Ako si vytvoríte svoj obchod?

Hru Moje malé Tesco si môžete stiahnuť do svojho telefónu či tabletu so systémom iOS, Android a Windows Phone. Aplikácie je úplne zdarma a žiadne platby neprebiehajú ani počas hry. Ďalšou veľkou výhodou je, že ju môžete hrať i offline.

Aké úlohy na vás v hre čakajú?

Začínate s malou predajňou, ktorú si sami navrhnete, vyzdobíte a postupne pridávate nové regály a ďalšie vybavenie podľa toho, ako sa vám v úlohe vedúceho obchodu darí. Staráte sa o predajňu, ale i sklad a kanceláriu. Vašou úlohou je objednávať tovar, doplňovať regály a obsluhovať zákazníkov.

Ak budú vaši zákazníci spokojný, postupne rozšírite svoju predajňu i činnosť. Následne budete môcť vyrábať vlastné produkty, napríklad piecť chlieb alebo zákusky, vybavovať objednávky z e-shopu, prijímať nových zamestnancov, a dokonca i obchodovať s priateľmi a ďalšími hráčmi na virtuálnom trhovisku.

Foto: tesco.sk/mojemaletesco

 

Čo všetko budete v obchode predávať?

S vašimi úspechmi sa bude rozrastať i váš sortiment. Svojim zákazníkom budete môcť ponúknuť stále väčšie množstvo trvanlivých i čerstvých potravín a mnoho ďalších výrobkov, od kozmetiky až po krmivo pre domácich maznáčikov.

Pripravených je pre vás cez 100 úrovní a pri každej sa môžete tešiť na niečo nové. Hra je založená na menších úlohách, ktoré sa dajú jednoducho plniť i počas krátkych voľných chvíľ v priebehu dňa. Práca úspešného manažéra však nikdy nekončí!

Čo majú virtuálny a skutočný obchod spoločné?

Hra bola vytvorená podľa reálnych obchodov Tesco a je priebežne aktualizovaná. V hre sa stretnete s rovnakými službami, vybavením i sortimentom, ktoré poznáte z vlastných nákupov. Máte tak možnosť sami vyskúšať, ako obchod skutočne funguje a o čo všetko je nutné sa postarať.

Stiahnite si ihneď svoj hypermarket do vrecka!

 

 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kvôli strachu z pôrodu som skončila u terapeuta
14.05.2019   0
Teraz viem, že prežitá skúsenosť z pôrodu je vlastne trauma, veď sa bojovalo o život môjho dieťaťa. Preto sa cítim bezmocná a mám obavy, že ak sa niečo stane, nebudem vedieť pomôcť svojmu dieťaťu.
SZČO a materská
12.05.2019   0
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
Zrušili poplatky pri pôrode. K štátnym nemocniciam sa pridal aj Žilinský kraj
08.05.2019   0
Od polovici mája ušetria rodičia desiatky eur v Čadci, Liptovskom Mikuláši, Kubíne a Trstenej.
babetko
Pre svokrovcov nie sú moje deti dosť dobré
17.05.2019   1
„Tie Zuzankine dievčence sú také šikovné. Predstav si, na karneval si sami vyrobili masky. Miška má samé jednotky. A popri tom každý deň stíha nejaký krúžok.“ Zuzkine deti sú naozaj čo do kvality tie najlepšie pod slnkom. Môj svokor oceňuje iné veci. „Jaj, tie poslúchajú! NA SLOVO! Len pozrieš a už vyskočia. A ako pomáhajú, že?“
Nedojčím, a všetci okolo mňa to riešia
13.05.2019   0
Máločo žene prekáža tak, ako keď sa jej prsia stanú stredobodom rozhovorov celej rodiny. Každý, od pratety z Michaloviec až po bezdetnú sesternicu Janku, ktorú vídam len na facebooku, rieši po mojom pôrode jedinú otázku: Prečo nedojčím?
Vyhrajte detský tábor STROJ ČASU od Dôvery (kolo 02)
13.05.2019   0
Detský tábor s olympijským víťazom Matejom Tóthom v auguste na Orave. Máme prvého výhercu, budúci pondelok losujeme ďalšieho z vás.
detské choroby
Astma
14.05.2019   4
Astma postihuje 10% detí. Aké sú príčiny tejto choroby? Ako sa prejavuje? Ako ju liečiť? Dá sa astme predchádzať?
Mrľa detská
03.05.2019   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
7 rád, ako ochrániť dieťa pred kliešťami
27.04.2019   0
Po šatách vám môžu kliešte loziť aj niekoľko hodín. Kliešte sú slepé, obete si vyhľadávajú podľa dychu alebo podľa niektorých látok v pote.
zvery
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.
O čom mačky snívajú
27.04.2019   0
O čom zvyknú mačky a mačiatka snívať? Sú ich sny úplne iné ako tie naše? Mávajú aj zlé sny? Vraj existujú aj námesačné mačky. Je to možné?