Lyžiarske strediskáPodľa abecedy

Stará Myjava - Skiland

  01.10.2015   2

Stará Myjava - okres Myjava - Trenčiansky kraj

Zjazdovky

Lokalita

Lyžiarske stredisko  Skiland Stará Myjava je situované na úpätí Bielych Karpát, 10 km severne od Mesta Myjava. V blízkosti sa nachádza kúpeľné mesto Piešťany.

Stredisko

Skiland Stará Myjava je prevádzke od sezóny 2003/2004 a je plnohodnotným strediskom obohateným o kompletnú technológiu technického zasnežovania + snežné kanóny, profesionálnym turniketovým a kamerovým systémom. Pre radosť z jazdy je zabezpečené kompletné ozvučenie a osvetlenie svahu na prevádzkovanie nočného lyžovania.

Zjazdovky

Areál ponúka dve zjazdovky s dĺžkou 500 m, detskú zjazdovku 180 m a pre najmenších lanový vlek, ktorý premáva ZADARMO na dĺžke 50 m. Svah sa upravuje 2x denne ceny lístkov sú kategorizované

Prevádzková doba

Skiland Stará Myjava zasnežuje s prvým mrazom a v termíne približne od 25. decembra otvára sezónu.

Denné a nočné lyžovanie:

PO-NE: 9:00 - 16:00 hod. a 17:00 - 20:00 hod.

Denné a nočné lyžovanie:

PO-NE: 9.00 - 16.00 hod.

ŠTV-SO: 17:00 - 20:00 hod.

Ponuka pre deti

Skiland Stará Myjava ponúka domácu lyžovačku na kopaniciach.  Aj tí najmenší sa tu môžu naučiť  lyžovať. Umiestnenie svahov umožňuje rodičom mať nad svojimi ratolesťami neustály dohľad. Ľahká až stredná náročnosť svahov je vhodná pre začiatočníkov a pokročilých, ktorý si chcú vycibriť svoju techniku.

Služby

Na úvod poteší bezplatné a priestranné parkovisko priamo nad svahom. Stačí zaparkovať, nazuť si lyže, snowboard a spustiť sa dolu kopcom k vleku.  Občerstviť a zohriať sa môžete v reštaurácii s posedením pri krbe + vonkajšie sedenie (s vykurovanými toaletami). K dispozícii je požičovňa lyžiarskej a snowboardovej výstroje http://www.skiland.sk/ceny-pozicovna a skiservis http://www.skiland.sk/ski-servis

Zábava na svahu

Počas zimnej sezóny sú pre návštevníkom pripravené rôzne akcie. Pre návštevníkom je každoročným lákadlom testovanie najnovších modelov lyží ZADARMO, možnosť zakúpenia domácich výrobovkov od farmára z Farmy, sladké prekvapenia k skipassom, konský záprah so sánkami pre nelyžiarov aj lyžiarov a iné aktivity. Na záver dňa vás čaká diskotéka na svahu. Sledujte nás na web stránke a nepremeškajte zaujímavé akcie na  http://skiland.sk/

Rekreačná oblasť Stará Myjava je malé rekreačné centrum kopaníc, v ktorom nájdete prakticky všetko. V srdci hôr je tu vybudované veľmi pekné oddychové centrum s ubytovacími i stravovacími možnosťami. Ubytovanie je možnosť využiť v súkromí alebo v chatách, ktorých je tu veľmi veľa. V lete tu sídli i detský letný tábor. Počas letnej sezóny ponúka táto lokalita kúpanie, športové možnosti - futbal, volejbal, plážový volejbal, stolný tenis, člnkovanie, možnosť rybolovu.

Kontakt

www.skiland.sk

Fotogaléria

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
Komentáre k článku
Martin napísané 08.01.2015 08:00

Váš komentárrad by som sa tam vratil zas a znova smile

Zuzana H. napísané 06.01.2014 20:05

Stará Myjava - je to už dávno, ale pre začiatočníka ideálny svah na učenie

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Čakáme postihnuté bábätko
24.05.2019   0
Každý okolo mňa ma utešoval, že sa to stáva, každý poznal niekoho, kto mal zlé výsledky, a dnes má zdravé dieťa. Kamarátky mi chceli vliať nádej, vidieť ma tešiť sa. Ale ja som to intuitívne vedela. Že niečo nie v poriadku, že sa nemýlia.
Je to dieťa moje? Potvrdiť otcovstvo môžu aj anonymné DNA testy
21.05.2019   0
Možnosť otestovať otcovstvo nemusíte len prostredníctvom odborníkov. Samotné anonymné testovanie umožňuje objednávku testu až domov. Štandardne sa používa tyčinka, ktorou sa urobí výter z ústnej dutiny. Každý test obsahuje dve vzorky, ktoré sa odošlú späť do spoločnosti, ktorá o niekoľko dní vyhodnotí testovanie. Výsledky odošle podľa vyžiadania na adresu žiadateľa, alebo na mailovú adresu.
Kvôli strachu z pôrodu som skončila u terapeuta
14.05.2019   0
Teraz viem, že prežitá skúsenosť z pôrodu je vlastne trauma, veď sa bojovalo o život môjho dieťaťa. Preto sa cítim bezmocná a mám obavy, že ak sa niečo stane, nebudem vedieť pomôcť svojmu dieťaťu.
babetko
Vyberáte hrazdičku? 5 vecí, na ktoré sa treba zamerať.
25.05.2019   0
Najlepšie je ísť si hrazdičku obzrieť do kamenného obchodu. Len tak „vychytáte“ muchy. Aké?
Súťaž o krásny úsmev s Philips
22.05.2019   0
Zapojte sa do súťaže o skvelé produkty spoločnosti Philips.
5 dôvodov, prečo sa malé deti správajú hrozne
22.05.2019   0
Dvoj-trojročné deti. Niekedy aj staršie. Dokážu chytiť amok kedykoľvek, za čokoľvek.
detské choroby
Histamínová intolerancia
20.05.2019   0
Histamínová intolerancia má rôzne príznaky, aj veľa takých, ktoré by sme automaticky liečili ako nádchu, migrénu, prípadne ako alergickú kožnú reakciu. Pokiaľ sa jedná o HIT, vyžaduje si nízkohistamínovú diétu.
Astma
14.05.2019   4
Astma postihuje 10% detí. Aké sú príčiny tejto choroby? Ako sa prejavuje? Ako ju liečiť? Dá sa astme predchádzať?
Mrľa detská
03.05.2019   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
zvery
Čo treba vedieť o potkanoch chovaných doma
23.05.2019   1
Chov potkanov zažíva v poslednej dobe boom. Potkany sú inteligentné, vycvičiteľné a vyžadujú relatívne jednoduchú starostlivosť. Potkanov môžeme naučiť všeličo. Napríklad preskakovať, otáčať sa dokola, postaviť sa a dokonca aj podať ruku na povel.
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.