Lyžiarske strediskáPodľa abecedy

Stará Myjava - Skiland

  01.10.2015   2

Stará Myjava - okres Myjava - Trenčiansky kraj

Zjazdovky

Lokalita

Lyžiarske stredisko  Skiland Stará Myjava je situované na úpätí Bielych Karpát, 10 km severne od Mesta Myjava. V blízkosti sa nachádza kúpeľné mesto Piešťany.

Stredisko

Skiland Stará Myjava je prevádzke od sezóny 2003/2004 a je plnohodnotným strediskom obohateným o kompletnú technológiu technického zasnežovania + snežné kanóny, profesionálnym turniketovým a kamerovým systémom. Pre radosť z jazdy je zabezpečené kompletné ozvučenie a osvetlenie svahu na prevádzkovanie nočného lyžovania.

Zjazdovky

Areál ponúka dve zjazdovky s dĺžkou 500 m, detskú zjazdovku 180 m a pre najmenších lanový vlek, ktorý premáva ZADARMO na dĺžke 50 m. Svah sa upravuje 2x denne ceny lístkov sú kategorizované

Prevádzková doba

Skiland Stará Myjava zasnežuje s prvým mrazom a v termíne približne od 25. decembra otvára sezónu.

Denné a nočné lyžovanie:

PO-NE: 9:00 - 16:00 hod. a 17:00 - 20:00 hod.

Denné a nočné lyžovanie:

PO-NE: 9.00 - 16.00 hod.

ŠTV-SO: 17:00 - 20:00 hod.

Ponuka pre deti

Skiland Stará Myjava ponúka domácu lyžovačku na kopaniciach.  Aj tí najmenší sa tu môžu naučiť  lyžovať. Umiestnenie svahov umožňuje rodičom mať nad svojimi ratolesťami neustály dohľad. Ľahká až stredná náročnosť svahov je vhodná pre začiatočníkov a pokročilých, ktorý si chcú vycibriť svoju techniku.

Služby

Na úvod poteší bezplatné a priestranné parkovisko priamo nad svahom. Stačí zaparkovať, nazuť si lyže, snowboard a spustiť sa dolu kopcom k vleku.  Občerstviť a zohriať sa môžete v reštaurácii s posedením pri krbe + vonkajšie sedenie (s vykurovanými toaletami). K dispozícii je požičovňa lyžiarskej a snowboardovej výstroje http://www.skiland.sk/ceny-pozicovna a skiservis http://www.skiland.sk/ski-servis

Zábava na svahu

Počas zimnej sezóny sú pre návštevníkom pripravené rôzne akcie. Pre návštevníkom je každoročným lákadlom testovanie najnovších modelov lyží ZADARMO, možnosť zakúpenia domácich výrobovkov od farmára z Farmy, sladké prekvapenia k skipassom, konský záprah so sánkami pre nelyžiarov aj lyžiarov a iné aktivity. Na záver dňa vás čaká diskotéka na svahu. Sledujte nás na web stránke a nepremeškajte zaujímavé akcie na  http://skiland.sk/

Rekreačná oblasť Stará Myjava je malé rekreačné centrum kopaníc, v ktorom nájdete prakticky všetko. V srdci hôr je tu vybudované veľmi pekné oddychové centrum s ubytovacími i stravovacími možnosťami. Ubytovanie je možnosť využiť v súkromí alebo v chatách, ktorých je tu veľmi veľa. V lete tu sídli i detský letný tábor. Počas letnej sezóny ponúka táto lokalita kúpanie, športové možnosti - futbal, volejbal, plážový volejbal, stolný tenis, člnkovanie, možnosť rybolovu.

Kontakt

www.skiland.sk

Fotogaléria

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
Martin napísané 08.01.2015 08:00

Váš komentárrad by som sa tam vratil zas a znova smile

Zuzana H. napísané 06.01.2014 20:05

Stará Myjava - je to už dávno, ale pre začiatočníka ideálny svah na učenie

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Rebríček 2019: Mamy oznámkovali najlepšie pôrodnice
20.07.2019   0
Na portáli www.sprievodca-porodnicami.sk hodnotilo slovenské pôrodnice od vlaňajšieho augusta do konca mája tohto roku 2 839 matiek.
Sprievodca pôrodnicami 2019
18.07.2019   0
V pôrodniciach chýbajú obyčajné sprchy a toalety
17.07.2019   0
Poznámka mamy, že netiekla v pôrodnici teplá voda, je jedna z čerešničiek.
babetko
Čo o deťoch prezrádza spôsob hry?
22.07.2019   0
Hra tvorí najvýznamnejšiu súčasť rozvoja dieťaťa. Umožňuje mu učiť sa, skúšať, objavovať, ale aj oddychovať či opakovať. Dieťa, ktoré sa môže dosýta a nerušene hrať, nechýbajú mu podnety a najmä v prvých rokoch nápomocná ruka rodiča, je šťastné dieťa. Práve prostredníctvom hry sa najrýchlejšie prejaví potenciál, vlohy a záujmy, ktoré môžete v rannom veku podchytiť a objaviť budúce povolenie alebo milovaný koníček.
Bonding náš každodenný
17.07.2019   0
Ako vyzerá podpora bondingu v našich pôrodniciach? Prečo sú medzi jednotlivými nemocnicami rozdiely v jeho podpore? Dá sa dieťatko priložiť mamičke hneď po narodení aj v prípade cisárskeho rezu?
Čo potrebujeme, aby sme zdolali koliku?
16.07.2019   0
Pravidelná bolesť nafúknutého bruška postihuje asi 25 percent novorodencov od 3. až 6. týždňa života do 3. až 4. mesiaca.
detské choroby
Magnetická rezonancia pre deti inak
05.07.2019   0
Deti sa často návštevy lekárov obávajú. Ako spríjemniť tento zážitok vymysleli v USA, keď z obyčajných prístrojov spravili dobrodružstvo.
Majú piť deti bylinkové čaje?
01.07.2019   0
V lekárňach nájdete na výber veľa čajov, určených pre deti od 4., 6., 8. ...mesiaca. Pre mňa je vždy otázkou, kde a ako boli byliny pestované. Vyhýbajte sa granulovaným čajom, hoci sa tvária ako bylinkové.
Deti a klimatizácia. 7 x AKO bezpečne
26.06.2019   0
Je bezpečné používať klimatizáciu pri malom bábätku? Odborníci tvrdia, že áno, ako dodržíte niekoľko opatrení. Niektorí lekári súhlasia s názorom, že je bezpečnejšie používať klimatizáciu aj u novorodenca, než ho ponechať v horúcom, vlhkom prostredí, bez prúdenia vzduchu.
zvery
Chcem vlastného koňa. Koľko stojí kôň?
15.07.2019   11
Je to až také nedostupné? Koľko stojí kôň? Kde bude bývať? Čo potrebuje?
Canisterapia - inšpirácia ako pracovať so psom
06.07.2019   0
Rozhovor so Zuzanou Blažekovou, majiteľkou bernského salašníckeho psa - canisterapeuta, o tom ako sa dostali ku Canisterapii a ako pomáhajú druhým. Inšpirácia ako zamestnať psa a prospievať nielen v rodine ale i v spoločnosti.
Kŕmenie psa surovou stravou - BARFovanie
18.06.2019   7
BARFovanie je kŕmenie surovým mäsom, kosťami a surovou zeleninou. No neznamená to, že každý deň hodím psovi kilo surového krvavého mäsa. Tak ako vlky, aj pes potrebuje byliny, korienky, či zeleninu, aby doplnil pre svoj organizmus potrebné látky.