Lyžiarske strediskáPodľa abecedy

Mlynky

  01.10.2015   3

Mlynky (Abov) - okres Košice-okolie - Košický kraj

Zjazdovky

Lyžiarske stredisko Mlynky sa nachádza v regióne Slovenský Raj/Južný Spiš. Jeho súčasťou sú tri strediská - Biele vody, Dedinky a Gugel.

V areáli Biele Vody sa nachádza zjazdovka s dĺžkou 450 m, s umelým zasnežovaním a osvetlením, 2 vleky s celkovou prepravnou kapacitou 1180 osôb za hodinu. Zjazdovky s miernou náročnosťou sú vhodné najmä pre začínajúcich lyžiarov.

V areáli Gugel sa nachádza 6 (1 náročná, 3 stredne ťažké, 2 ľahké) zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5.5 km, z toho 2.5 km umelo zasnežované. 2 vleky s kapacitou 1350 osôb za hodinu.

Ďalšie vybavenie: bežecké trate, lyžiarska škola, lyžiarska škôlka, požičovňa lyžiarskeho výstroj, skiservis

Prevádzková doba

Večerné lyžovanie: v areáli Biele Vody

 

Ponuka pre deti

Rodičia s deťmi majú možnosť využiť detské vleky v jednotlivých areáloch strediska.

Reštaurácie

bufet, reštaurácia

 

Ubytovanie

Hotel Mlynky***, Biele Vody

50 lôžok, reštaurácia, kongresové služby, fitness, squash, sauna, vírivka, masáže, terasa s posedením, ohnisko na opekanie, grilovanie

Hotel Priehrada, Dedinky

44 lôžok, reštaurácia, kaviareň, rehabilitačné centrum so saunou a soláriom, letná terasa s posedením, ohnisko na opekanie, grilovanie

Hotel Raj*, Dobšinská Maša

33 lôžok, reštaurácia, sauna s odpočívarňou, požičovňa horských bicyklov, požičovňa lyží, požičovňa šport. potrieb, biliard, grilovanie v letnom období, letná terasa s posedením, ohnisko na opekanie

Po lyžovačke

bežecké lyžovanie, psie záprahy, skialpinizmus, korčuľovanie, sánkovanie, snowboarding

Kontakt

www.skimlynky.sk

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
Alena S. napísané 06.01.2014 20:07

Lyžiarské stredisko Mlynky-viac zjazdoviek, malý vlek pre deti, super snežny hrad

Lýdia Holčíková napísané 06.01.2014 19:50

lyžiarske stredisko Mlynky- hlavne pre rodiny s malými deťmi.

pupinko napísané 06.01.2014 19:45

Odporúčam navštíviť Mlynky . lyžiarske stredisko, super svah plus večerné lyžovanie, určite sa sem ešte vrátime a vyskúšame i ľadolezenie. Máme len a len príjemné spomienky, ďakujeme... smile

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Rebríček 2019: Mamy oznámkovali najlepšie pôrodnice
20.07.2019   0
Na portáli www.sprievodca-porodnicami.sk hodnotilo slovenské pôrodnice od vlaňajšieho augusta do konca mája tohto roku 2 839 matiek.
Sprievodca pôrodnicami 2019
18.07.2019   0
V pôrodniciach chýbajú obyčajné sprchy a toalety
17.07.2019   0
Poznámka mamy, že netiekla v pôrodnici teplá voda, je jedna z čerešničiek.
babetko
Čo o deťoch prezrádza spôsob hry?
22.07.2019   0
Hra tvorí najvýznamnejšiu súčasť rozvoja dieťaťa. Umožňuje mu učiť sa, skúšať, objavovať, ale aj oddychovať či opakovať. Dieťa, ktoré sa môže dosýta a nerušene hrať, nechýbajú mu podnety a najmä v prvých rokoch nápomocná ruka rodiča, je šťastné dieťa. Práve prostredníctvom hry sa najrýchlejšie prejaví potenciál, vlohy a záujmy, ktoré môžete v rannom veku podchytiť a objaviť budúce povolenie alebo milovaný koníček.
Bonding náš každodenný
17.07.2019   0
Ako vyzerá podpora bondingu v našich pôrodniciach? Prečo sú medzi jednotlivými nemocnicami rozdiely v jeho podpore? Dá sa dieťatko priložiť mamičke hneď po narodení aj v prípade cisárskeho rezu?
Čo potrebujeme, aby sme zdolali koliku?
16.07.2019   0
Pravidelná bolesť nafúknutého bruška postihuje asi 25 percent novorodencov od 3. až 6. týždňa života do 3. až 4. mesiaca.
detské choroby
Magnetická rezonancia pre deti inak
05.07.2019   0
Deti sa často návštevy lekárov obávajú. Ako spríjemniť tento zážitok vymysleli v USA, keď z obyčajných prístrojov spravili dobrodružstvo.
Majú piť deti bylinkové čaje?
01.07.2019   0
V lekárňach nájdete na výber veľa čajov, určených pre deti od 4., 6., 8. ...mesiaca. Pre mňa je vždy otázkou, kde a ako boli byliny pestované. Vyhýbajte sa granulovaným čajom, hoci sa tvária ako bylinkové.
Deti a klimatizácia. 7 x AKO bezpečne
26.06.2019   0
Je bezpečné používať klimatizáciu pri malom bábätku? Odborníci tvrdia, že áno, ako dodržíte niekoľko opatrení. Niektorí lekári súhlasia s názorom, že je bezpečnejšie používať klimatizáciu aj u novorodenca, než ho ponechať v horúcom, vlhkom prostredí, bez prúdenia vzduchu.
zvery
Chcem vlastného koňa. Koľko stojí kôň?
15.07.2019   11
Je to až také nedostupné? Koľko stojí kôň? Kde bude bývať? Čo potrebuje?
Canisterapia - inšpirácia ako pracovať so psom
06.07.2019   0
Rozhovor so Zuzanou Blažekovou, majiteľkou bernského salašníckeho psa - canisterapeuta, o tom ako sa dostali ku Canisterapii a ako pomáhajú druhým. Inšpirácia ako zamestnať psa a prospievať nielen v rodine ale i v spoločnosti.
Kŕmenie psa surovou stravou - BARFovanie
18.06.2019   7
BARFovanie je kŕmenie surovým mäsom, kosťami a surovou zeleninou. No neznamená to, že každý deň hodím psovi kilo surového krvavého mäsa. Tak ako vlky, aj pes potrebuje byliny, korienky, či zeleninu, aby doplnil pre svoj organizmus potrebné látky.