Lyžiarske strediskáPodľa abecedy

Medvedie

  01.10.2015   3

Medvedie (Šariš) - okres Svidník - Prešovský kraj

Zjazdovky

Lyžiarske stredisko sa nachádza v katastri rázovitej obce Medvedie. Lyžiarske vleky nájdete približne 300 metrov za obcou v smere na Šarbov. V lone prekrásnej prírody Nízkych Beskýd ho začali budovať v roku 1998, kedy bol sprevádzkovaný lyžiarsky vlek Tatrapoma ,,P,, s dĺžkou 400 m. Neskôr pribudol na tej istej zjazdovke vlek ,,S,, pre začiatočníkov s dĺžkou 200 m. Stredisko nadobudlo rozmer ideálnej rodinnej lyžovačky vybudovaním novej zjazdovky a tretieho vleku Tatrapoma H100 s dĺžkou 600 m a prevýšením 130 m. Prednosťou strediska je jeho dostupnosť a prírodný sneh, ktorého je v Nízkych Beskydách dostatok počas celej zimy. Lyžiarske trate sú upravované. K dispozícii je rozsiahle, upravované a bezplatné parkovisko. Lyžiarske stredisko má k dispozícii bufet a WC.

Prevádzková doba

Vleky: 09.00 - 16.00 hod.

 

Reštaurácie

Lyžiarske stredisko disponuje bufetom, ktorý ponúka teplé a studené nápoje a rozličné pochutiny.

Ubytovanie

Penzión Medveď, v obci Medvedie poskytuje ubytovanie a stravovanie pre skupiny turistická ubytovňa nížšej kategórie.

Kontakt

http://www.skimedvedie.sk + cenník

Fotogaléria

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
Jozef napísané 30.01.2014 21:47

Stredisko Medvedie kedže je k nám najblížšie tak ho navštevujeme. Je v krásnom prostredí obkolesené lesmi. Sú tu dobré podmienky na lyžovanie a relax pre deti a dospelých. V prípade, že ste unavení z lyžovačky, môžte sa kľudne občerstviť v bufete alebo penzione. Odporučam všetkým Big Grins

Mária napísané 30.01.2014 21:39

Lyžiarské stredisko Medvedie je k našmu obidliu najbližšie. Je v krásnom prostredí obkolesené horami. Sú tu tri lyžiarské vleky podľa náročnosti lyžovania pre deti a dospelých. V blízkosti je bufet kde môžete nabrať ďalšie sily. V prípade ak chcete straviť dlhší čas môžete sa ubytovať v penzióne. Už aby bol sneh...

Mária napísané 11.01.2014 17:26

Váš komentár Big Grins

Nakoľko bývame najblížšie k lyžiarskému stredisku Medvedie tak sme sa rozhodli prvý krát vyskúšať zjazdovky.Večer sme pripravili vystroj. Ráno vstavali skoro a poďho na lyžovačku. Plní očakavania sme prišli k lyžiarskému vleku. Ocko ako hlava rodiny nasadil deťom lyže a poďho na vlek. Všetci štyria utešení mi kričali a smiali sa. Ja som ostala dole pod vlekom. Nemala som odvahu. Keď sa už poriiadne unavili a mali toho dopoludnia dosť zašli sme do Penzionu Meveď na chutný obed. Môžem povedať, že vnútri bolo príjemne teplo, strava bola výborná, aj ten čaj bol lepší ako doma. Nasadli sme do auta a hybaj domov. Ale naše deti boli už také unavené, že nám cestou v aute zaspali. Márne sme ich budili. Tak sme sa manželom rozhodli, že sa budeme voziť v aute. Trvalo to skoro hodinu ale ten pohľad na tie tri batožketky na zadnom sedadle zato stál. Nabudúce to skúsime znova.

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Rebríček 2019: Mamy oznámkovali najlepšie pôrodnice
20.07.2019   0
Na portáli www.sprievodca-porodnicami.sk hodnotilo slovenské pôrodnice od vlaňajšieho augusta do konca mája tohto roku 2 839 matiek.
Sprievodca pôrodnicami 2019
18.07.2019   0
V pôrodniciach chýbajú obyčajné sprchy a toalety
17.07.2019   0
Poznámka mamy, že netiekla v pôrodnici teplá voda, je jedna z čerešničiek.
babetko
Čo o deťoch prezrádza spôsob hry?
22.07.2019   0
Hra tvorí najvýznamnejšiu súčasť rozvoja dieťaťa. Umožňuje mu učiť sa, skúšať, objavovať, ale aj oddychovať či opakovať. Dieťa, ktoré sa môže dosýta a nerušene hrať, nechýbajú mu podnety a najmä v prvých rokoch nápomocná ruka rodiča, je šťastné dieťa. Práve prostredníctvom hry sa najrýchlejšie prejaví potenciál, vlohy a záujmy, ktoré môžete v rannom veku podchytiť a objaviť budúce povolenie alebo milovaný koníček.
Bonding náš každodenný
17.07.2019   0
Ako vyzerá podpora bondingu v našich pôrodniciach? Prečo sú medzi jednotlivými nemocnicami rozdiely v jeho podpore? Dá sa dieťatko priložiť mamičke hneď po narodení aj v prípade cisárskeho rezu?
Čo potrebujeme, aby sme zdolali koliku?
16.07.2019   0
Pravidelná bolesť nafúknutého bruška postihuje asi 25 percent novorodencov od 3. až 6. týždňa života do 3. až 4. mesiaca.
detské choroby
Magnetická rezonancia pre deti inak
05.07.2019   0
Deti sa často návštevy lekárov obávajú. Ako spríjemniť tento zážitok vymysleli v USA, keď z obyčajných prístrojov spravili dobrodružstvo.
Majú piť deti bylinkové čaje?
01.07.2019   0
V lekárňach nájdete na výber veľa čajov, určených pre deti od 4., 6., 8. ...mesiaca. Pre mňa je vždy otázkou, kde a ako boli byliny pestované. Vyhýbajte sa granulovaným čajom, hoci sa tvária ako bylinkové.
Deti a klimatizácia. 7 x AKO bezpečne
26.06.2019   0
Je bezpečné používať klimatizáciu pri malom bábätku? Odborníci tvrdia, že áno, ako dodržíte niekoľko opatrení. Niektorí lekári súhlasia s názorom, že je bezpečnejšie používať klimatizáciu aj u novorodenca, než ho ponechať v horúcom, vlhkom prostredí, bez prúdenia vzduchu.
zvery
Chcem vlastného koňa. Koľko stojí kôň?
15.07.2019   11
Je to až také nedostupné? Koľko stojí kôň? Kde bude bývať? Čo potrebuje?
Canisterapia - inšpirácia ako pracovať so psom
06.07.2019   0
Rozhovor so Zuzanou Blažekovou, majiteľkou bernského salašníckeho psa - canisterapeuta, o tom ako sa dostali ku Canisterapii a ako pomáhajú druhým. Inšpirácia ako zamestnať psa a prospievať nielen v rodine ale i v spoločnosti.
Kŕmenie psa surovou stravou - BARFovanie
18.06.2019   7
BARFovanie je kŕmenie surovým mäsom, kosťami a surovou zeleninou. No neznamená to, že každý deň hodím psovi kilo surového krvavého mäsa. Tak ako vlky, aj pes potrebuje byliny, korienky, či zeleninu, aby doplnil pre svoj organizmus potrebné látky.