Keď je voľnoPrázdniny, víkendy, dovolenky

Dovolenka s malými deťmi? Toto si rozhodne nezabudnite pribaliť!

 PR   17.08.2016   0

Leto je v plnom prúde a s ním prišiel aj čas dovoleniek. Aby ste ich s malými deťmi prežili bez stresov a v pohode, treba sa dobre pripraviť.

A tým nemáme na mysli len výber vhodného miesta pre oddych a zábavu, či dostatočnú výbavu oblečenia a hračiek, ale aj ďalších pomocníkov, bez ktorých by bol život rodiča oveľa komplikovanejší.

 

Pripravte si zoznam a choďte bod po bode.

Inak sa môže stať, že pri najlepšej vôli a príprave na niečo určite zabudnete.

Vo vašej taške by napríklad rozhodne nemali chýbať vlhčené obrúsky. Sú prvou pomocou nielen pri prebaľovaní, ale aj kedykoľvek sa vaše dieťa zašpiní. A že tých nehôd nie je počas dňa málo, vie každý rodič.

Vlhčených obrúskov Wickies predáva Kaufland viac ako milión ročne, čo svedčí o tom, že sú skutočne obľúbené.

 

 Vlhčený toaletný papier a dostatočný počet plienok sú v lete taktiež priam nevyhnutnosťou. Častejším prebaľovaním sa vyhnete nechceným zapareninám.

Okrem toho, nikdy neviete vopred, ako vaše dieťatko zareaguje napríklad na novú stravu v dovolenkovej destinácii. S plienkami Wickies však máte istotu, že pokožka vášho dieťatka to nepocíti.

 

 Rozhodne si na cestu pribaľte aj dojčenskú vodu a umelohmotnú dojčenskú fľašku, podbradníky, cumlíky a hotové príkrmy pre dojčatá.

 Je dobré mať so sebou aj ľahkú prikrývku či malú deku, uteráky alebo osušku, klobúčik a plavky.

 

 Z kozmetiky nezabudnite na krém na opaľovanie, jemné detské mliečko po kúpaní a vatové tyčinky. Veľmi dôležitý je aj sprchovací gél či detský šampón. Ak hľadáte dokonalú starostlivosť o vaše dieťatko, produkty privátnej značky Wickies sú vyrobené tak, aby deťom zabezpečili maximálne pohodlie a nedráždili ich jemnú pleť. 

Nie je toho málo, na čo by ste nemali zabudnúť, ak si však prebehnete váš zoznam aspoň dvakrát, veríme, že vaša dovolenka bude čo najpohodovejšia.

Viac informácií o detskom sortimente nájdete na www.kaufland.sk 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
Hľadáte:
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Amniotómia, alebo... v čepčeku sa narodil!
07.08.2020   3
Encyklopédia zdravotnej sestry hovorí, že je to prepichnutie amniónu (zárodočnej blany). Mamičkovsky tomu hovoríme pretrhnutie plodových obalov alebo pustenie vody počas pôrodu. Nemýľte si to prosím s iným zákrokom – amniocentézou.
Prvé pohyby bábätka v brušku
05.08.2020   6
Bábo v brušku a jeho prvé pohyby ženy opisujú ako hladkanie, mávnutie motýlích krídel, bublinky, jemné klopanie, pohyby čriev, trepotanie, škvŕkanie v bruchu, mrvenie...
Čo je hlienová zátka, kedy sa uvoľní a kedy ísť do pôrodnice?
03.08.2020   5
Odtok hlienovej zátky je jedným z prvých signálov, že čas pôrodu sa blíži a v zásade ešte netreba ísť do pôrodnice. Ak sa však objaví jasnočervená krv, (ako pri silnej menštruácii) je načase urýchlene sa presunúť do pôrodnice.
babetko
Cvičenie s riekankou pre 4 – 5-ročné deti
07.08.2020   0
Zdravotné cviky deťom poskytujú uvoľnenie všetkých svalov, ale aj posilňovanie a cestu k správnemu držaniu tela. Veľkým pomocníkom pri cvičení sú pesničky alebo riekanky. S deťmi vo veku 4 – 5 rokov si môžeme zacvičiť aj na tieto:
Nepáči sa ti jedlo? Budeš hladný!
06.08.2020   0
Babička šermuje lyžičkou popod nos vnúčika. Dieťatko vysýpa z mostíka kamienky a ona ho kŕmi jablkovou výživou cez pletivo, cez mriežkovanú zábranu preliezky, hrdá na svoju kŕmiacu taktiku.
Sunárek vyrástol. Rebrenduje na SUNAR
05.08.2020   0
Zmena sa dotkla len obalu a značky, zloženie a chuť produktov zostávajú rovnaké.
detské choroby
Protikvasinková diéta
03.08.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Cítia malé bábätká bolesť?
31.07.2020   0
Náš predpoklad je jasný, že deti bolesť cítia. Ako je to však u celkom malých bábätiek? U nich sa často predpokladá/predpokladalo, že bolesť nevnímajú tak, ako väčšie deti, resp. tak, ako dospelí. Ešte stále je novorodenecká bolesť často neliečená.
Alergia na slnko?
29.07.2020   0
Jednou z nepríjemných reakcií kože na slnečné žiarenie môže byť okrem spálenia pokožky aj slnečná alergia. Najviac ohrozenou skupinou sú deti, pretože ich koža nie je dostatočne odolná voči škodlivému žiareniu.
zvery
Prečo psy jedia trávu
03.08.2020   0
Väčšine psov tráva chutí. Podľa prieskumov je tráva rastlinkou, ktorú psy jedia najčastejšie. Ale prečo je to tak? Má nejaké neznáme vitamíny? Čo na nej psy vidia?
Cestovanie so psom
28.07.2020   2
Je prirodzené, že si myslíte, že sa váš psík necíti v klietke dobre. Neprenášajte ale tieto svoje pocity na vášho psa. Prepravka im nevadí a niektorí sa dokonca v nej cítia bezpečnejšie.
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   2
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?