Keď je voľnoHotely pre rodiny

Strávte prázdniny vo Vysokých Tatrách v Borovici

 PR   14.07.2014   0

Wellness Hotel Borovica**** je dokonalým spojením vysokého štandardu služieb, luxusu, tradície, dokonalého servisu a gastronomických zážitkov v neopakovateľnej atmosfére najvyššej položenej osady vo Vysokých Tatrách, na Štrbskom Plese.

Doprajte si pocit dokonalého pohodlia a využite bohaté možnosti športového vyžitia, turistiky a relaxu v nádhernej prírode Vysokých Tatier už počas tohto leta. Využite možnosti, ktoré pobyt vo Vysokých Tatrách ponúka. Či sú to túry v nádhernej tatranskej prírode alebo spoznávanie kultúrnych pamiatok v okolí.

Zaujímavé tipy na rôzne aktivity počas pobytu v Tatrách.

Po výletoch nájdete svoj pokoj a oddych v hoteli Borovica, ktorého prioritou je filozofia wellness – dokonalá harmónia tela a duše, duševná pohoda i aktívna fyzická kondícia a budete si môcť vybrať z bohatej ponuky služieb, ktoré ulahodia telu aj duchu.

Počas celej doby pobytu je vám bezplatne k dispozícii hotelové wellness centrum, ktoré obsahuje 20m plavecký bazén, detský bazén, interiérovú jacuzzu, fínsku saunu, tureckú saunu, infra kabínu, dve parné sauny, Kneippov kúpeľ, tepidárium, relax bar a fitness centrum.

Dopriať si môžete masáže a rôzne wellness procedúry, ktoré hotel ponúka aj v rozmanitých pobytových balíkoch či v špeciálnych wellness balíčkoch, pričom v ponuke nájdete aj špeciálne masáže pre deti ako klasickú detskú masáž, čokoládovú masáž, či špeciálnu novú masáž na toto leto - úžasnú a najmä voňavú detskú ovocnú masáž.

Wellness Hotel Borovica**** je počas prázdnin pre rodiny s deťmi určite tou správnou voľbou.

Počas leta sa deti ubytované v Borovici môžu tešiť na fantastické prázdninové animácie ako piatkové výuky lezenia na outdoorovej lezeckej stene pod dohľadom profesionálneho inštruktora, sobotný detský klub BRUMKO, kde ich čaká poobedie plné hier, súťaží a zábavy či nedeľné cvičenie Aqua Gym v bazéne s fyzioterapeutom.

pre dospelých tu máme tiež dobrú správu: počas tohto leta sa každý piatok môžete prísť zabaviť do Lobby Baru na DISKOTÉKU a každú sobotu hrá ŽIVÁ HUDBA.

Všetky dôležité informácie nájdete na www.hotelborovica.sk alebo získate na čísle 052/711 0500.

Tešíme sa stretnutie vo Wellness Hoteli Borovica****.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Tehotná v lete - návod na prežitie
08.07.2020   0
Aj keď je leto asi najkrajší čas na tehotenstvo, prináša so sebou aj nepríjemnosti ako riziko prehriata, nadmerné potenie, opuchy, odreniny kože. Na čo by ste si v tehotenstve v lete mali dať pozor a ako si ho uľahčiť?
Keď sa dieťa narodí v zahraničí
03.07.2020   39
...na zápis o narodení bude príslušná špeciálna matrika, tzv. osobitná matrika, ktorú vedie Ministerstvo vnútra SR. Na základe oznámenia sa do osobitnej matriky zapisujú údaje o narodení štátnych občanov SR, ktoré nastali mimo územia SR.
Aké sú šance na otehotnenie v jednotlivých fázach cyklu?
29.06.2020   5
Menštruačný cyklus má svoje fázy, počas ktorých pravdepodobnosť úspešného počatia kolíše od nuly po teoretických 100 %.
babetko
5 rád pre úbohých rodičov, kontajnerov detských emócií
09.07.2020   9
Nikto sa nevenuje úbohým rodičom, ako majú ventilovať ten vreskot a vôbec skutočnosť, že ich úloha je byť hromozvodom svojmu malému dieťaťu, ktoré sa ešte učí narábať so svojimi emóciami. Ale čo my, čo máme robiť my? Pomooooooc!
Čo môžeme dieťaťu povedať namiesto "Neplač!"
06.07.2020   0
Keď sa dieťa utápa v slzách, vyvoláva to v nás veľa emócií. Hlavne chceme, aby boli všetky slzy preč ako mávnutím čarovného prútika, hneď a zaraz. Ale slzy nie sú zlé.
Cestovanie detí do zahraničia: pas pre dieťa, súhlas rodičov s vycestovaním
03.07.2020   7
Každé dieťa, aj bábätko, musí mať pri ceste do zahraničia vlastný cestovný pas. Ako ho vybaviť, čo budete potrebovať? Kedy je potrebný súhlas rodiča dieťaťa s vycestovaním do zahraničia?
detské choroby
Protikvasinková diéta
07.07.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Viete, čo znamenajú hodnoty CRP?
04.07.2020   5
Na to, že v prípade potreby nášmu dieťaťu pediater zmeria CRP, sme si už asi zvykli. Radi sa vyhneme antibiotickej liečbe, ak to naozaj nie je nevyhnutné. Čo však znamenajú namerané hodnoty?
Prvá pomoc - Úžeh, Tepelný úpal, Prehriatie
01.07.2020   0
Aký je rozdiel medzi tepelným a slnečným úpalom? Ako správne postupovať pri starostlivosti o prehriate dieťa? Kedy ísť na pohotovosť?
zvery
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   0
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?
Mačka a dieťa, možné problémy
03.07.2020   1
Podľa posledných výskumov sa ukazuje, že spolužitie dieťaťa a dvoch alebo viacerých zvierat výrazne znižuje riziko vzniku alergie. Jedno zviera nemá na to výrazný vplyv, dve a viac áno.
Poďme chovať kozy, kozičky, kozliatka
25.06.2020   0
Sťahovanie nás mestských ľudí z mesta na dedinu prináša na vidiek potenciál nápadov a tvorivú inšpiráciu. Dá sa v záhrade chovať aj koza? Je to náročné? Ako a prečo kozie produkty...