Keď je voľnoHotely pre rodiny

Strávte prázdniny vo Vysokých Tatrách v Borovici

 PR   14.07.2014   0

Wellness Hotel Borovica**** je dokonalým spojením vysokého štandardu služieb, luxusu, tradície, dokonalého servisu a gastronomických zážitkov v neopakovateľnej atmosfére najvyššej položenej osady vo Vysokých Tatrách, na Štrbskom Plese.

Doprajte si pocit dokonalého pohodlia a využite bohaté možnosti športového vyžitia, turistiky a relaxu v nádhernej prírode Vysokých Tatier už počas tohto leta. Využite možnosti, ktoré pobyt vo Vysokých Tatrách ponúka. Či sú to túry v nádhernej tatranskej prírode alebo spoznávanie kultúrnych pamiatok v okolí.

Zaujímavé tipy na rôzne aktivity počas pobytu v Tatrách.

Po výletoch nájdete svoj pokoj a oddych v hoteli Borovica, ktorého prioritou je filozofia wellness – dokonalá harmónia tela a duše, duševná pohoda i aktívna fyzická kondícia a budete si môcť vybrať z bohatej ponuky služieb, ktoré ulahodia telu aj duchu.

Počas celej doby pobytu je vám bezplatne k dispozícii hotelové wellness centrum, ktoré obsahuje 20m plavecký bazén, detský bazén, interiérovú jacuzzu, fínsku saunu, tureckú saunu, infra kabínu, dve parné sauny, Kneippov kúpeľ, tepidárium, relax bar a fitness centrum.

Dopriať si môžete masáže a rôzne wellness procedúry, ktoré hotel ponúka aj v rozmanitých pobytových balíkoch či v špeciálnych wellness balíčkoch, pričom v ponuke nájdete aj špeciálne masáže pre deti ako klasickú detskú masáž, čokoládovú masáž, či špeciálnu novú masáž na toto leto - úžasnú a najmä voňavú detskú ovocnú masáž.

Wellness Hotel Borovica**** je počas prázdnin pre rodiny s deťmi určite tou správnou voľbou.

Počas leta sa deti ubytované v Borovici môžu tešiť na fantastické prázdninové animácie ako piatkové výuky lezenia na outdoorovej lezeckej stene pod dohľadom profesionálneho inštruktora, sobotný detský klub BRUMKO, kde ich čaká poobedie plné hier, súťaží a zábavy či nedeľné cvičenie Aqua Gym v bazéne s fyzioterapeutom.

pre dospelých tu máme tiež dobrú správu: počas tohto leta sa každý piatok môžete prísť zabaviť do Lobby Baru na DISKOTÉKU a každú sobotu hrá ŽIVÁ HUDBA.

Všetky dôležité informácie nájdete na www.hotelborovica.sk alebo získate na čísle 052/711 0500.

Tešíme sa stretnutie vo Wellness Hoteli Borovica****.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
Pôrody včera
19.02.2021   0
Nedávno som sa dostala k neuveriteľným informáciám o pôrodoch kedysi aj dnes v tradičných národoch... a som rada, že som rada.
babetko
3 tipy, ako naučiť dieťa strihať nožnicami
25.02.2021   0
Ak máte doma malé deti, zrejme vám je jasné, že dieťa nevie odstrihnúť kus papiera hneď, ako mu strčíte do ruky sebalepšie nožnice. Zručnosť strihania sa vyvíja v istej postupnosti. Aby ju raz deti ovládli, netreba sa báť nechať ich s nožnicami sa hrať.
Bio matky len zbytočne "príliš riešia". Alebo ?
25.02.2021   0
Sú bio potraviny skutočne len módny trend, výstrelok, úchylka, manier bohatých ľudí ? A máme sa pozerať na výživu detí inak?
Stratení v preklade: povieme deťom A, počujú B
23.02.2021   0
Selektívna hluchota je od istého veku veľmi rozšírený vírus medzi našimi deťmi. Poviete A, počujú B.
detské choroby
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
Viete, aké dôsledky môže mať odmietnutie hospitalizácie dieťaťa?
16.02.2021   1
Ak rodič odmietne liečbu či hospitalizáciu dieťaťa, prechádza naňho zodpovednosť za zdravotný stav dieťaťa, ako i všetky právne dôsledky pri ďalších komplikáciách.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.