ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Rodinka
inzercia

18.06.2017verzia pre tlač


Uhol pohľadu

Autor: Alfa

Uhly máme rôzne, ostré, tupé, pravé ... potom uhly zorné, prípadne uhly pohľadu. Ja mám teraz skúsenosť s tým posledne menovaným.

Dieťa? To je vec uhla pohľadu. 

shutterstock

 

Ja ako dieťa svojich rodičov

som bola držaná pomerne na krátko. Do 14 rokov pekne o 20.00 doma, aj cez prázdniny. A hnevala som sa, keď som musela prísť domov, tak zúfalo skoro.

Prvé diskotéky a zábavy na našom vidieku až cca okolo16 rokov. Keď som niekam odchádzala, mama sa ma pýtala, kedy prídem. A ja že neviem, že veď aká bude zábava, že najneskôr prvým ranným autobusom ... a nechápala som, prečo je tá moja mama hore, keď sa ja vraciam.

Vravela som jej: „Čo nespíš, keby sa mi niečo stalo, policajti ti prídu povedať.“

Ja ako rodič svojich detí

som  zavesená na mobile a päťkrát denne volám dieťaťu, ktoré je na pár dní na zájazde v blízkom zahraničí. A ono mi neberie telefón, lebo nemá čas, lebo behá niekde s kamarátmi, lebo si ho niekam zapatroší, lebo si ho dá na tichý režim a nepočuje ho.

A ja sa môžem zblázniť, lebo neviem, čo je s ním. A to dieťa milené mi potom povie, že „aha, no veď všetko je v poriadku“.

A ja tak čakám, kedy mi k tomu pridá to o tých policajtoch ... a už dobre chápem, prečo tá moja mama nespala, kým som nebola doma.

Hodnotenie

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 7 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

inzercia

Komentáre

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised


Poslať odkaz priateľovi

inzercia