ŽenaMóda / Beauty

Vyskladajte štýlový detský šatník

 PR   20.08.2020   0

Mamičky, ak ste ešte nestihli pripraviť šatník vašich detí na nový školský rok, nezúfajte.  Značka F&F za vás všetko vyrieši. Pozrime sa na aktuálne detské trendy.

 

Veľa farieb

Detský šatník evokuje hravosť. Vneste do neho farby, vzory a potlače. Navyše, súčasná móda nezabúda ani na obľúbené rozprávkové postavičky, a tak si ich vaši najmenší môžu užiť pri každodennom nosení. Okrem toho značka F&F ponúka kúsky z kvalitných materiálov, príjemných na nosenie, takže o celodenné pohodlie nebude núdza.

Malá kópia

Ak ste fanúšičkami štýlu „mini me“ a chcete mať doma vlastnú malú kópiu, žiadny problém. So štýlovými detskými kúskami ako napríklad rifľové bundy, košieľky, športová obuv, jednoducho vyskladáte detský outfit podobný tomu vášmu. Dokonca sa môžete zladiť celá rodinka a vyraziť v ústrety ďalšiemu dňu či rodinným dobrodružstvám.

 

Aj elegantne

Prvý školský deň, besiedka alebo fotenie so šlabikárom. Momenty, ktoré rozhodne chceme mať zvečnené a ku ktorým sa budeme s radosťou vracať. Presne pre takéto chvíle sú ako stvorené elegantné kúsky, ktoré premenia vaše dievčatko na princeznú a chlapcov na skutočných gavalierov. Jednoduché košieľky s jemným vzorom, sandáliky či šaty s kvetinovým vzorom budú tou správnou voľbou.

 

Prvá pomoc

Určite to pozná každá mamina. Ešte ste sa len vydali na cestu, no vaša ratolesť sa stihla „zafúľať“ v aute či počas hier so spolužiakmi. Preto nie je na škodu mať poruke univerzálne kúsky, ktoré využijete ako prvú pomoc. Jednoduché bavlnené tričko, športové nohavice či legíny nezaberú veľa miesta a uvidíte, že zachránia nejednu situáciu.      


  • styling: Andrea Ziegler
  • make up & hair: Veronika Vargová
  • foto: Lenka Kandravá
Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP

 

Covid 19 - denné štatistiky: 

tehotenstvo
Tehotenstvo vo vyššom veku môže ženám predĺžiť život
19.10.2020   0
Odkladanie tehotenstva na neskôr by mohlo mať aj inú výhodu ako to, že už má žena zázemie, stabilitu a konečne aj správneho partnera.
Dve deti krátko po sebe - tehotenstvo
15.10.2020   0
Či už ste mali predchádzajúce tehotenstvo bez problémov, alebo sa vyskytli aj komplikácie, je jasné, že toto bude prebiehať trochu inak. Už ste mamou na plný úväzok, nemôžete byť „len tehotná“.
Materské u nového alebo starého zamestnávateľa
13.10.2020   0
Z príjmu od ktorého zamestnávateľa sa Eme vypočíta materské? Môže ísť na materskú neskôr, aby sa jej rátalo materské z aktuálneho zamestnania?
babetko
Ako vybrať detskú postieľku pre pokojný spánok bábätka?
20.10.2020   0
Patrí medzi najdôležitejšie kúsky detskej výbavy vôbec. Prečítajte si tipy, ktoré vám výber postieľky uľahčia.
Na tieto míľniky dajte u svojho dieťaťa pozor
19.10.2020   1
Vo vývine malých detí sú isté míľniky, ktoré by dieťatko do určitého veku malo zvládnuť.
VIUSID - hrajte o zimnú výzbroj vašej imunity
16.10.2020   0
VIUSID je výnimočný prírodný výživový doplnok, ktorý zvyšuje obranyschopnosť organizmu, výrazne chráni pred vírusmi a ich tvorbou, dopĺňa vitamínové nedostatky v tele a posilňuje imunitný systém.
detské choroby
Ako sa zbaviť nádchy a kašľa bez liekov a postaviť deti zase "na nohy"
19.10.2020   0
Ideálne je, aby dochádzalo čo najmenej k situáciám, keď už je nevyhnutné riešiť „soplíky“ liekmi.
Laryngitída a ako na ňu
16.10.2020   41
Určite poznáte stav, keď dieťatko zdravé uložíte spať a o niekoľko hodín je to tu... Nočná mora rodičov - Laryngitída! Hoci sa môže zápal hrtana opakovať, vždy vystraší nielen rodičov, ale aj dieťa samotné.
Skrížená alergická reakcia
08.10.2020   0
Fenomén skríženej alergie je predmetom intenzívneho výskumu. Dnes je už známe presné zloženie skrížene reagujúcich proteínov. Máme k dispozícii senzibilizačné vzory s peľmi asociovanej potravinovej alergie.
zvery
Kde sa vzala mačka?
19.10.2020   3
Pes sa už po tisícročia považuje za najlepšieho priateľa človeka, ale ako je to s mačkami? Viete odkiaľ sa mačka vzala, kde ju uctievali ako bohyňu a kde sa jej na druhej strane báli a často ju stihol krutý osud?
Pohryzenie zvieraťom - Prvá Pomoc
04.10.2020   0
Prítulní havkovia, milé mačičky, či iné tvory z radu živočíšnej ríše. Niekedy sa stretnutie s malým človekom môže skončiť aj nepríjemne.
Hodnoty zdravého zvieraťa . Má teplotu?
16.09.2020   3
Správna teplota psa, mačky a králika, alebo dychová frekvencia nám napovie, či je naše zvieratko zdravé.