ŽenaMóda / Beauty

Vyskladajte štýlový detský šatník

 PR   20.08.2020   0

Mamičky, ak ste ešte nestihli pripraviť šatník vašich detí na nový školský rok, nezúfajte.  Značka F&F za vás všetko vyrieši. Pozrime sa na aktuálne detské trendy.

 

Veľa farieb

Detský šatník evokuje hravosť. Vneste do neho farby, vzory a potlače. Navyše, súčasná móda nezabúda ani na obľúbené rozprávkové postavičky, a tak si ich vaši najmenší môžu užiť pri každodennom nosení. Okrem toho značka F&F ponúka kúsky z kvalitných materiálov, príjemných na nosenie, takže o celodenné pohodlie nebude núdza.

Malá kópia

Ak ste fanúšičkami štýlu „mini me“ a chcete mať doma vlastnú malú kópiu, žiadny problém. So štýlovými detskými kúskami ako napríklad rifľové bundy, košieľky, športová obuv, jednoducho vyskladáte detský outfit podobný tomu vášmu. Dokonca sa môžete zladiť celá rodinka a vyraziť v ústrety ďalšiemu dňu či rodinným dobrodružstvám.

 

Aj elegantne

Prvý školský deň, besiedka alebo fotenie so šlabikárom. Momenty, ktoré rozhodne chceme mať zvečnené a ku ktorým sa budeme s radosťou vracať. Presne pre takéto chvíle sú ako stvorené elegantné kúsky, ktoré premenia vaše dievčatko na princeznú a chlapcov na skutočných gavalierov. Jednoduché košieľky s jemným vzorom, sandáliky či šaty s kvetinovým vzorom budú tou správnou voľbou.

 

Prvá pomoc

Určite to pozná každá mamina. Ešte ste sa len vydali na cestu, no vaša ratolesť sa stihla „zafúľať“ v aute či počas hier so spolužiakmi. Preto nie je na škodu mať poruke univerzálne kúsky, ktoré využijete ako prvú pomoc. Jednoduché bavlnené tričko, športové nohavice či legíny nezaberú veľa miesta a uvidíte, že zachránia nejednu situáciu.      


  • styling: Andrea Ziegler
  • make up & hair: Veronika Vargová
  • foto: Lenka Kandravá
Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
Pôrody včera
19.02.2021   0
Nedávno som sa dostala k neuveriteľným informáciám o pôrodoch kedysi aj dnes v tradičných národoch... a som rada, že som rada.
babetko
3 tipy, ako naučiť dieťa strihať nožnicami
25.02.2021   0
Ak máte doma malé deti, zrejme vám je jasné, že dieťa nevie odstrihnúť kus papiera hneď, ako mu strčíte do ruky sebalepšie nožnice. Zručnosť strihania sa vyvíja v istej postupnosti. Aby ju raz deti ovládli, netreba sa báť nechať ich s nožnicami sa hrať.
Stratení v preklade: povieme deťom A, počujú B
23.02.2021   0
Selektívna hluchota je od istého veku veľmi rozšírený vírus medzi našimi deťmi. Poviete A, počujú B.
Odkedy mám deti, nie som to ja
22.02.2021   3
Strácam sa medzi formičkami na piesok, plienkami a domácimi výživami, ktoré varím z nekonečnej materskej lásky. Ako inak by som dokázali zavárať v horúcich dňoch jablká a namiesto opaľovania na balkóne vyrábať domáce džemy? Najmä keď som sa ešte pred pár rokmi živila avokádom a čínskou kapustou, aby som sa zmestila do šiat číslo 36?
detské choroby
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
Viete, aké dôsledky môže mať odmietnutie hospitalizácie dieťaťa?
16.02.2021   1
Ak rodič odmietne liečbu či hospitalizáciu dieťaťa, prechádza naňho zodpovednosť za zdravotný stav dieťaťa, ako i všetky právne dôsledky pri ďalších komplikáciách.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.