ZdravieZdravie

Užite si slnko, zábava čaká vonku!

 PR   16.05.2019   0

Teplé lúče slnka prinášajú radosť, pohodu, dobrú náladu a sú tiež prísľubom vytúženej dovolenky či prázdnin.

Užite si slnko a zábavu, ktorá na vás čaká, ale nezabudnite si pritom chrániť pokožku. Pomôžu vám kvalitné prípravky s UVA a UVB filtrom, ktoré sú zároveň odolné voči vode. 

 

V ponuke predajní Lidl nájdete bohatý sortiment prostriedkov na opaľovanie pre deti aj dospelých, tradične za skvelé ceny.

Transparentný sprej na opaľovanie Cien sun INVISIBLE SPF 20 chráni  pred UVA aj UVB žiarením. Stačí ho nastriekať na pokožku, nemusíte ho rozotierať. Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku hodvábne hebkú.

Podobne ako ostatné Cien krémy a mlieka na opaľovanie je odolný voči vode. Pre dostatočnú ochranu pred  slnkom sa odporúča použiť ho počas dňa viackrát, najmä ak ste sa po kúpaní v bazéne či mori osprchovali a utreli.

Cena: 4,99 € / 250 ml, Lidl

Výdatnú ochranu pred slnečným žiarením vám poskytne Cien sun CLASSIC SPF 30. Mlieko je vhodné naniesť na celé telo pred opaľovaním a potom  opakovane aj po kúpaní, utieraní a pri potení.

Veľmi dobre sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a na pokožke zanecháva príjemnú vôňu. Je obohatené o vitamín E.

Cena: 4,99 € / 250 ml, Lidl

Ak dávate prednosť ľahkému ochrannému prostriedku v spreji, vyberte si Cien sun CLASSIC SPF 30. Ľahko sa aplikuje, pokožku nielen chráni, ale dodáva jej tiež vitamín E a zanechá ju zamatovo jemnú.

Opaľovací sprej je odolný voči vode, no ak sa po kúpaní v bazéne či v mori osprchujete a utriete uterákom, použite ho znovu.

Cena: 4,99 € / 200 ml, Lidl

Cien sun SPORT SPF 30 transparentný sprej na opaľovanie oceníte počas slnečných dní najmä pri športovej aktivite.

Je praktický, pretože ho nastriekate priamo na pokožku a ochráni vás pred nežiaducim žiarením. Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva na pokožke pocit mastnoty a je tiež odolný voči vode.

Nezabudnite si ho pribaliť do vaku, keď sa chystáte vonku športovať.

Cena: 4,99 € / 200 ml, Lidl

Cien sun KIDS SPF 50+ opaľovací krém poskytuje vysokú ochranu pre jemnú detskú pokožku pred silnými slnečnými lúčmi. Ľahko sa rozotiera a nie je parfumovaný.

Pre ochranu detskej pokožky osobitne platí opakované natieranie krémom najmä po kúpaní, utieraní a keď sa dieťa potí. Použite ho aj v prípade, že vašu ratolesť pred slnkom chráni ľahké oblečenie a klobúčik.

Cena: 3,99 € / 100 ml, Lidl

Cien sun KIDS 50+ sprej na opaľovanie pre deti je veľmi praktický – nastriekate ho na pokožku bez rozotierania. Rýchlo sa vstrebáva, nie je parfumovaný a citlivej detskej pokožke poskytuje vysoký stupeň ochrany pred žiarením.

Sprej na opaľovanie pre deti je odolný voči vode, napriek tomu sa odporúča aplikovať ho niekoľkokrát denne, najmä po kúpaní a utieraní. Platí to aj v prípade, keď váš drobec pobehuje na slnku chránený ľahkým oblečením.

Cena: 6,99 € / 250 ml, Lidl

Cien sun LOTION mlieko po opaľovaní je súčasťou komplexnej starostlivosti pri opaľovaní v letných dňoch.

Na pokožku pôsobí upokojujúco  a poskytuje dlhodobú hydratáciu. Rýchlo sa vstrebáva, zanecháva pokožku jemnú a hebkú, príjemne voňavú a predlžuje opálenie.

Cena: 2,49 € / 500 ml, Lidl

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
EUROVOĽBY
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Je to dieťa moje? Potvrdiť otcovstvo môžu aj anonymné DNA testy
21.05.2019   0
Možnosť otestovať otcovstvo nemusíte len prostredníctvom odborníkov. Samotné anonymné testovanie umožňuje objednávku testu až domov. Štandardne sa používa tyčinka, ktorou sa urobí výter z ústnej dutiny. Každý test obsahuje dve vzorky, ktoré sa odošlú späť do spoločnosti, ktorá o niekoľko dní vyhodnotí testovanie. Výsledky odošle podľa vyžiadania na adresu žiadateľa, alebo na mailovú adresu.
Kvôli strachu z pôrodu som skončila u terapeuta
14.05.2019   0
Teraz viem, že prežitá skúsenosť z pôrodu je vlastne trauma, veď sa bojovalo o život môjho dieťaťa. Preto sa cítim bezmocná a mám obavy, že ak sa niečo stane, nebudem vedieť pomôcť svojmu dieťaťu.
SZČO a materská
12.05.2019   0
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
babetko
Montessori prístup: deti upratujú hračky samé od seba
21.05.2019   0
Montessori učitelia uplatňujú metódy, ktoré vedia osloviť už najmenšie deti k tomu, aby boli poriadkumilovné.
Vyhrajte detský tábor STROJ ČASU od Dôvery (03 kolo)
20.05.2019   0
Vyhrajte detský tábor na august v Námestove. Losujeme každý týždeň nového výhercu.
Mamy nepadajú učené z neba
19.05.2019   2
Asi pred rokom som v návale hnevu povedala synovi, že keď ma neľúbi a nechce so mnou žiť, nech si pobalí kufor a ide tam, kde mu bude lepšie. Akcia – reakcia, ešte len spustil spŕšku sprostostí. A ja, čo som mala byť nad vecou, som mu namiesto toho do kufra začala hádzať veci.
detské choroby
Histamínová intolerancia
20.05.2019   0
Histamínová intolerancia má rôzne príznaky, aj veľa takých, ktoré by sme automaticky liečili ako nádchu, migrénu, prípadne ako alergickú kožnú reakciu. Pokiaľ sa jedná o HIT, vyžaduje si nízkohistamínovú diétu.
Astma
14.05.2019   4
Astma postihuje 10% detí. Aké sú príčiny tejto choroby? Ako sa prejavuje? Ako ju liečiť? Dá sa astme predchádzať?
Mrľa detská
03.05.2019   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
zvery
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.
O čom mačky snívajú
27.04.2019   0
O čom zvyknú mačky a mačiatka snívať? Sú ich sny úplne iné ako tie naše? Mávajú aj zlé sny? Vraj existujú aj námesačné mačky. Je to možné?