SprávySprávy

Poznáte HalfPrice? Najnovšie módne trendy tam kúpite za zlomok ceny!

 ts   20.09.2022   0

Chystáte sa spestriť si po lete svoj šatník najnovšími jesennými trendami? Nemohli ste si vybrať lepší čas! Off-price koncept HalfPrice otvára na Slovensku už druhú predajňu!

Kto si počkal, ten sa dočkal! Koncept HalfPrice už rok po svojom debute teší všetkých milovníkov značkovej módy v 60 predajniach v Európe. Prvá slovenská predajňa bola otvorená v Nitre v nákupnom centre Galéria Promenáda a doslova od prestrihnutia červenej pásky si získala srdcia tých, ktorí túžia po najnovších trendoch, no nie sú ochotní utratiť za nich majetok!

Ešte lepšou správou pre všetkých nadšencov značkovej módy je, že už koncom septembra k nitrianskej predajni pribudne i off-price predajňa HalfPrice v žilinskom nákupnom centre Mirage.

 

Ako funguje koncept off-price?

Pýtate sa, ako je možné, že v HalfPrice kúpite najnovšie modely viac, ako 1000 svetových značiek za zlomok ich ceny? HalfPrice nie sú len predajne. Je to v prvom rade tím ľudí, ktorí sú v každodennom kontakte s distribútormi svetoznámych značiek a vyhľadávajú kúsky, ktoré sú zaujímavé pre jednotlivé trhy. Tie sú schopní v limitovaných počtoch získať priamo od výrobcov aj s 80 % zľavami.

Ako správne tušíte, znamená to, že tovar v predajni sa obmieňa doslova denne a váhať nad výhodnou kúpou sa nemusí oplatiť. V HalfPrice nájdete široký sortiment oblečenia, obuvi a športových potrieb pre mužov, ženy i deti, značkové doplnky do domácnosti a dokonca aj dizajnové vychytávky, ktoré potešia vašich domácich miláčikov.

Modely z najnovších kolekcií svetoznámych značiek vás už teraz čakajú v nitrianskej predajni a už o pár dní sa môžete tešiť aj na veľkolepé otvorenie predajne HalfPrice v Žiline.

 

Žilina je na skok!

Keď chcete mať módny náskok...spravte si cestu do Žiliny. V deň otvorenia 22.9. vás čaká stretnutie so Sketch Bros z Európy 2 či žilinskými futbalistami!

Súčasťou otvorenia bude pestrý program a každý, kto príde zaručene neodíde naprázdno! Súťaže a aktivity HalfPrice odmení hodnotnými cenami priamo na mieste.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
Z rodičovskej dovolenky znova na materskú (čo vybaviť)
27.09.2022   10
Musím niekomu oznámiť, že som znova tehotná? Ako je to s materským, keď idem druhýkrát na materskú dovolenku? Musím ukončiť rodičovský príspevok na staršie dieťa alebo môžem súčasne poberať obidve dávky, materské, aj rodičovský príspevok?
Prečo ženy utekajú rodiť za hranice?
23.09.2022   0
Záujem o pôrody mimo Slovenska rastie. Prečo sa ženy rozhodujú "utiecť" rodiť do zahraničia?
Bola som sebecká, lebo som sa rozhodla donosiť choré dieťa
20.09.2022   1
Som naivná, nezodpovedná, ale hlavne sebecká, lebo svoje dieťa vedome odsudzujem na život, ktorý nikdy nebude plnohodnotný.
babetko
Aktivity na rozvoj hrubej motoriky
27.09.2022   0
Deťom treba vysokú mieru pohybových aktivít. A treba ich aj správne motivovať. Čím častejšie dieťa dané aktivity robí, tým viac sa v nich zdokonaľuje. To sa týka aj hrubej motoriky.
Deti, ktorým rodičia čítali pred nástupom do škôlky, napredujú viac ako ich rovesníci
22.09.2022   0
Rozdiel v slovnej zásobe u týchto detí je v miliónoch slov, doslova priepastný!
detské choroby
Choroba rúk – nôh - úst. Počuli ste o nej?
27.09.2022   2
Prenáša sa napr. kvapôčkovou infekciou pri smrkaní či kýchaní, môže sa tiež šíriť nakazenou stolicou, a to najmä u malých detí, ktorým sa často menia plienky.
Aké choroby môžete u detí očakávať na jeseň?
18.09.2022   0
Nemyslime teraz na chvíľu len na pandémiu alebo COVID. Toto sa opakuje aj tak rok čo rok.
Synechia vulvy – zrastanie rodidiel u malých dievčat
16.09.2022   0
Synechia vulvae je stav, pri ktorom normálne vyvinuté rodidlá malých dievčatiek viacmenej zrastú. Dá sa mu predísť ľahko - dostatočnou hygienou.
auto
Bezpečnostný pás pre tehotné
23.09.2022   0
Tehotné ženy sú v dnešnej dobe pomerne aktívne, často sa presúvajú za prácou, či zábavou autom. Klasický bezpečnostný pás v aute s postupujúcim tehotenstvom môže byť nepohodlný a v istej fáze tehotenstva už aj nebezpečný.
Keby si mohla Mária Montessori vybrať, určite by jazdila na Megane E-TECH Electric
22.09.2022   0
Elektrický Megane je výchovné auto, z ktorého plynie morálne ponaučenie.
Zle šoféruješ? Môžu za to rodičia
11.09.2022   0
Nie je žiadnym tajomstvom, že deti vo všetkom kopírujú svojich rodičov a inak to nie je ani v prípade ich motoristických návykov.