SprávySprávy

Potrpíte si na kvalite a zároveň máte radi prírodu? Vyskúšajte produkty Frosch z Rakúska a Nemecka

  27.02.2019   0

Časté používanie chémie v domácnosti nie je dobré pre nikoho z nás. Keď sa zamýšľame nad životným prostredím a nad tým, že by sme mali byť k nemu ohľaduplní, prichádza do úvahy používanie ekologických čistiacich výrobkov. Lenže, ktoré to sú?

 

Prírodné čistiace prostriedky

Prírodné čistiace prostriedky máme určite v tejto chvíli doma všetci a nemusíme po ne chodiť do drogérie. Sú netoxické, účinné a za dobrú cenu. Ide napríklad o jedlú sódu, ocot alebo citróny. Nepopierame sú vhodným prírodným čističom na mnoho nečistôt a fľakov.

Avšak pri dnešných moderných a drahých materiáloch, ktoré máme v domácnosti je použitie týchto prírodných zázrakov dosť veľkým rizikom, aby sme niektoré povrchy nenávratne nepoškodili. Byť ohľaduplný k životnému prostrediu sa dá aj inak, a to používaním ekologických čistiacich prostriedkov značky Frosch.

Ekologické produkty Frosch

Ekologické čistiace prostriedky Frosch z Rakúska a Nemecka sú založené na koncepte prírodných ingrediencií a na osvedčených domácich prostriedkoch ako sú ocot, citrón a sóda. Kombinácia prirodzenej, efektívnej čistiacej sily a priaznivý vplyv na životné prostredie robí značku Frosch jedinečnou na trhu.

Mnohí výrobcovia používajú na výrobu svojich čistiacich prostriedkov ropu. Firma Werner & Mertz na svoje výrobky Frosch používa rastlinné povrchové aktívne látky – tenzidy, s vysokou a rýchlou biologickou odbúrateľnosťou, ide o repkový, olivový a ľanový olej. Frosch produkty sú bez akýchkoľvek škodlivých chemikálií, ako sú fosfáty, boritany, formaldehydy, PVC a iné škodlivé látky. Obsahujú minimálny podiel jemných konzervačných látok a starostlivo vybrané druhy parfumov, prípadne žiadnych. Dokonca aj pri výrobe obalov si dáva firma záležať a používa obalové materiály ktoré sú recyklovateľné. Niet sa preto čomu čudovať, že značka Frosch v roku 2018 získala v Nemecku ocenenie v sektore čistiace prostriedky, ako „Najdôveryhodnejšia značka“ už po siedmykrát za sebou.

Frosch čistiace prostriedky

Najväčšiu škálu tvoria Frosch čistiace prostriedky. Vyčistíte nimi všetky povrchy v rôznych miestnostiach domácnosti. Od podláh, cez obkladačky, WC misy až po okná. Do pozornosti vám dávame veľmi obľúbený BIO multifunkčný čistič na čistenie nielen podláh, ale aj dreveného, kuchynského i kúpeľňového nábytku. Okrem toho ním vyčistíte aj dlaždice, či sanitárne zariadenia a dokonca je vhodný aj na ručné pranie i k umývaniu rúk. No jednoducho skvelý pomocník na celú domácnosť, nemusíte pri ňom dávať pozor, či je určený na taký alebo onaký povrch.

Frosch čistiace prostriedky si môžete zvoliť aj podľa miestnosti v byte. Napríklad kuchynské čističe, keďže sú určené do kuchyne bez obáv ich môžete používať na všetky povrchy v kuchyni bez toho, aby ste sa obávali, či sú bezpečné.

Frosch na pranie

Aj pri praní môžete bez obáv používať ekologické pracie prostriedky, ktoré sú vďaka zloženiu priaznivé na pokožku a sú výborne tolerované alergikmi, ľuďmi s citlivou pokožkou i deťmi. Medzi takýto Frosch prací prostriedok patrí BIO gél na pranie s výťažkom z Aloe Vera. Je hypoalergénny, bez farbív a konzervačných látok.

Frosch produkty dokážu omnoho viac

Frosch produkty sú veľmi rozmanité a ich škála je veľmi široká. Pokryjú všetky oblasti v domácnosti a tak medzi nimi nájdete či už spomínané čistiace prostriedky, pracie prostriedky a aviváže, ale aj WC čističe, sprchové gély, tekuté mydlá i osviežovače vzduchu. Ak vám teda záleží na našej planéte a životné prostredie vám nie je ľahostajné, tak produkty Frosch sú pre vás vhodnou voľbou.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.5 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP

Čitateľský test EPIGEN- výsledky:

 

Covid 19 - denné štatistiky: 

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Ako predpôrodná príprava ovplyvní náš zážitok v pôrodnici?
25.09.2020   1
Absolvovaním predpôrodnej prípravy môžete výrazne znížiť stres – stres z nového prostredia, z nepoznanej situácie.
Prestaňte strašiť tehotné ženy!
22.09.2020   0
Kedy sa stal z najkrajšieho obdobia v živote každej ženy taký strašný horor?
Polovičke žien nedovolia rodiť v polohe, ktorá by im vyhovovala
17.09.2020   0
Niektoré z nás by rady rodili do vody alebo v polohe, ktorú si vyberieme, možno by sme chceli zažiť čo najmenej rutinných postupov.
babetko
Tvoríme s deťmi: Obtlačené jabĺčka
26.09.2020   1
Nielen na jeseň poteší deti jednoduchá jablková aktivitka: stačí jedno jablko rozkrojiť, namaľovať a vytvoriť si s deťmi nádherné obrázky. Farebné, moderné, jesenné, plné vitamínov...
V zdravom byte vlhký vzduch
24.09.2020   0
Veľmi často rodičia malých detí alebo budúci rodičia ešte pred narodením drobčiatka riešia, aký zvlhčovač vzduchu si kúpiť? Otázkou je, či vlastne nejaký zvlhčovač potrebujú – nemal by to byť len módny doplnok do bytu, ale funkčná pomôcka, ak je to naozaj potrebné.
20 trefných otázok miesto "Ako bolo v škôlke? Dobre."
23.09.2020   0
Objímete si ho a so širokým úsmevom sa pýtate, ako sa dnes malo v škôlke. „Dobre,“ pokrčí plecami. „A čo ste robili?“ „Hrali sme sa,“ povie ledabolo a ďalej nič. „A ako ste hrali?“ „No všelijako,“ koniec rozhovoru. Dôverne známe?
detské choroby
Intolerancia laktózy alebo alergia
25.09.2020   1
Odpovede na najčastejšie otázky súvisiace s alergiou na mlieko a intoleranciou laktózy.
Prečo musia deti platiť za vyšetrenie na urgente?
23.09.2020   0
Pokiaľ dieťa nemá život ohrozujúci stav a rodičia sa s ním dostavia na pohotovosť, zaplatia za vyšetrenie 10 eur.
Smútok a trúchlenie dieťaťa
22.09.2020   0
Odborníci hovoria, že umieranie a smrť samy o sebe nie sú pre deti tak náročné, ako sú pre ne ohrozujúce pocity izolácie a vylúčenia z rodinného diania potom, ako niekto zomrel.
zvery
Hodnoty zdravého zvieraťa . Má teplotu?
16.09.2020   3
Správna teplota psa, mačky a králika, alebo dychová frekvencia nám napovie, či je naše zvieratko zdravé.
Vodný kameň v akváriu
03.09.2020   1
Vodný kameň netrápi iba práčky a umývačky riadu, ale aj akvaristov. Hlavne ak je prítoková voda veľmi tvrdá. Nezúfajte však, pretože pomoc je jednoduchá.
To Čo? Si o nás mačky myslia
13.08.2020   5
Ako nás vidí mačka? Sme pre ňu mačiatka? Adoptívni rodičia? Súrodenci? Podávači potravy?