ŠportŠport

Unikátna súťaž FIT LEADER sa začala. Kto sa stane naj trénerom?

 Jana Šimkovičová   20.02.2017   0

Unikátna súťaž FIT LEADER sa začala. V máji 2017 Slovensko spozná svojich najlepších trénerov v odbore.

Foto: Ingimage.com

Je tu prestížne oceňovanie trénerov Slovenska - Hľadá sa FIT LEADER 2017!

Víťazi, okrem uznania a dobrého mena v médiách, získajú množstvo hodnotných cien – tak prečo to neskúsiť?

Prihlasovanie práve prebieha na oficiálnej webovej stránke www.fitleader.sk, kde zároveň nájdete kompletné informácie o súťaži.

Myšlienka súťaže FIT LEADER je v našich končinách jedinečná

Slovensko doposiaľ nebolo svedkom udalosti oceňovania zásluh ľudí, ktorí stoja za tréningovými plánmi, vhodným výberom stravy či nespočetnými hodinami strávenými motivovaním a podporovaním svojich zverencov.

Aj vďaka tomu je súťaži venovaná náležitá pozornosť. Do radov poroty zasadnú viaceré známe mená ako boxer Tomi „Kid“ Kovács, olympionička Danka Barteková, tanečníčka a choreografka Katka Štumpfová, rádiová spíkerka a inštruktorka jogy Adriana Špronglová, fitness trénerka Iveta Hauserová, moderátori Ján Mečiar, Didiana a ďalší.

 

“Veríme, že profesia trénerov a inštruktorov si zaslúži uznanie, keďže svojou prácou prispievajú k zdraviu svojich klientov. Rozhodli sme sa ich preto oceniť a vytvorili súťaž FIT LEADER,” 

hovorí Jana Šimkovičová, zakladateľka vydavateľstva zdravých kníh FITnamotávka a portálu o cvičení a zdravom životnom štýle CVIČTE, ktorý inicioval vznik súťaže.


FIT LEADER je rozdelený do 5 súťažných kategórií:

„individuálny tréner“, „skupinový tréner“, „najlepšie video“, „foto“ a „článok“.

Bezplatná účasť je možná v ktorejkoľvek z nich, pričom zvíťaziť sa dá aj vo viacerých kategóriách súčasne. Všetko závisí od hlasov laickej i odbornej verejnosti.

Vo finále následne o víťazoch rozhodne odborná porota, zložená z profesionálov v oblasti médií a športu. Slovami Jany Šimkovičovej: „FIT LEADER vznikol aby pomáhal - nielen víťazom, ale každému, kto sa do súťaže prihlási alebo ju podporí. Budeme radi za každého jedného súťažiaceho, hlasujúceho, či partnera, ktorý sa k nám rozhodne pridať a prispieť tak k rozvoju zdravia na Slovensku,“.

Súťaž mohla vzniknúť aj vďaka partnerom Max Sport, adidas, dm drogerie markt, Mitická, Slovenská Sporiteľna, FITshaker a ďalším.

Zaregistrovať sa aktuálne môžete na oficiálnej webovej stránke www.fitleader.sk, kde tiež nájdete harmonogram a podrobné informácie.

Pošlite všetkým svojim známym, ktorí sú tréneri, pozvánku na registráciu. Stačí ak si kliknú na FIT leader.

 

Hlasovanie začína 15.03.2017.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Rebríček 2019: Mamy oznámkovali najlepšie pôrodnice
20.07.2019   0
Na portáli www.sprievodca-porodnicami.sk hodnotilo slovenské pôrodnice od vlaňajšieho augusta do konca mája tohto roku 2 839 matiek.
Sprievodca pôrodnicami 2019
18.07.2019   0
V pôrodniciach chýbajú obyčajné sprchy a toalety
17.07.2019   0
Poznámka mamy, že netiekla v pôrodnici teplá voda, je jedna z čerešničiek.
babetko
Čo o deťoch prezrádza spôsob hry?
22.07.2019   0
Hra tvorí najvýznamnejšiu súčasť rozvoja dieťaťa. Umožňuje mu učiť sa, skúšať, objavovať, ale aj oddychovať či opakovať. Dieťa, ktoré sa môže dosýta a nerušene hrať, nechýbajú mu podnety a najmä v prvých rokoch nápomocná ruka rodiča, je šťastné dieťa. Práve prostredníctvom hry sa najrýchlejšie prejaví potenciál, vlohy a záujmy, ktoré môžete v rannom veku podchytiť a objaviť budúce povolenie alebo milovaný koníček.
Bonding náš každodenný
17.07.2019   0
Ako vyzerá podpora bondingu v našich pôrodniciach? Prečo sú medzi jednotlivými nemocnicami rozdiely v jeho podpore? Dá sa dieťatko priložiť mamičke hneď po narodení aj v prípade cisárskeho rezu?
Čo potrebujeme, aby sme zdolali koliku?
16.07.2019   0
Pravidelná bolesť nafúknutého bruška postihuje asi 25 percent novorodencov od 3. až 6. týždňa života do 3. až 4. mesiaca.
detské choroby
Magnetická rezonancia pre deti inak
05.07.2019   0
Deti sa často návštevy lekárov obávajú. Ako spríjemniť tento zážitok vymysleli v USA, keď z obyčajných prístrojov spravili dobrodružstvo.
Majú piť deti bylinkové čaje?
01.07.2019   0
V lekárňach nájdete na výber veľa čajov, určených pre deti od 4., 6., 8. ...mesiaca. Pre mňa je vždy otázkou, kde a ako boli byliny pestované. Vyhýbajte sa granulovaným čajom, hoci sa tvária ako bylinkové.
Deti a klimatizácia. 7 x AKO bezpečne
26.06.2019   0
Je bezpečné používať klimatizáciu pri malom bábätku? Odborníci tvrdia, že áno, ako dodržíte niekoľko opatrení. Niektorí lekári súhlasia s názorom, že je bezpečnejšie používať klimatizáciu aj u novorodenca, než ho ponechať v horúcom, vlhkom prostredí, bez prúdenia vzduchu.
zvery
Chcem vlastného koňa. Koľko stojí kôň?
15.07.2019   11
Je to až také nedostupné? Koľko stojí kôň? Kde bude bývať? Čo potrebuje?
Canisterapia - inšpirácia ako pracovať so psom
06.07.2019   0
Rozhovor so Zuzanou Blažekovou, majiteľkou bernského salašníckeho psa - canisterapeuta, o tom ako sa dostali ku Canisterapii a ako pomáhajú druhým. Inšpirácia ako zamestnať psa a prospievať nielen v rodine ale i v spoločnosti.
Kŕmenie psa surovou stravou - BARFovanie
18.06.2019   7
BARFovanie je kŕmenie surovým mäsom, kosťami a surovou zeleninou. No neznamená to, že každý deň hodím psovi kilo surového krvavého mäsa. Tak ako vlky, aj pes potrebuje byliny, korienky, či zeleninu, aby doplnil pre svoj organizmus potrebné látky.