Keď je voľnoS Rodinkou v Rakúsku

LALALU kidsCAFE. Vaše deti sa zbláznia od radosti a vy máte pokoj svätý

 Marcela Beňová/ recenzia   28.07.2020   0

Outlet Parndorf mnohí navštevujeme kvôli výhodným nákupom viac krát v sezóne. Často je to ale s pištiacimi deťmi na krku veľmi psychicky náročné.

Liek "na hlavu pre rodičov" prišiel v podobe projektu LA LA LU. Slovenská firma, ktorá sa už roky venuje bezpečným a dizajnovým produktom pre deti, tu nedávno otvorila hraciu zónu s kaviarňou, ktorá vás na pár hodín exkluzívne oslobodí od detí.  Svoju slobodu si ale naplno užijú aj oni v starostlivosti animátoriek, ktoré hovoria minimálne tromi jazykmi.

Pavlínka

 

Nechať dieťa v réžii animátoriek a skočiť si na nákup, alebo konečne sama s mužom do neďaľekého kina či reštaurácie - to sú len niektoré z možností. V pokoji sa v LALALU kids Cafe zahrajte so svojimi deťmi aj sami. Na výber je 13 atrakcií  vo viacerých tematických zónach.  Vyšantiť sa môže lezúň, ale aj väčší chaloši v interaktívnej herni alebo lezeckej stene.

Šálka dobrej kávy a koláčik k tomu - nenapadá mi nič, čo by mohlo ešte chýbať:)

Zariadené v  škandinávskom duchu

Detský kútik sa síce nachádza na okraji rakúskeho nákupného strediska, ale vo chvíli, keď vojdete dnu, sa ocitáte v škandinávskom mestečku. Biele drevo, zlatý a krémový dekor, neokukané kvalitné hračky a veľa priestoru na hranie. Inšpirácia prišla z Južnej Kórei, kde je tento štýl bezpečných a pritom estetických detských herní aktuálnym trendom.  LALALU kids Cafe v Parndorfe je prvou tohoto druhu v strednej Európe.

Hlavným kritériom je kvalita materiálov a príjemné prostredie, kde sa budú deti cítiť ako doma.Pavlínka

 

Tvorivý a bezpečný svet

Všetky hračky sú nielen krásne, ale najmä kvalitné, a otvárajú dvere detskej zvedavosti a tvorivosti. Namiesto paušálnych krabíc s bárbinami a autíčkami sa deti môžu hrať s veľkým zmrzlinárskym autom, nakupovať v detskom obchodíku, sadiť zeleninu v záhrade alebo výletovať v kempovacom aute.

Pre malé princezné je k dispozícii šatňa, kde si slečny môžu vyskúšať veľa rozprávkových šiat, alebo sa učesať pri toaletnom stolíku.

 

Namiesto tradičných trampolín a skákacích hradov stačí vyjsť o poschodie vyššie a vyskúšať si prechádzku po sieti, kde môžu deti skákať, naháňať sa a užívať si pohyb. Budúci horolezci zas môžu vyskúšať horolezeckú stenu alebo skákanie do penových skladačiek.

 

Všetky atrakcie sú bezpečné a poblízku je neustále dozor, ktorý dohliada na šantiace sa deti. 

Pre deti sú počas dňa k dispozícii animátorky, s ktorými sa aj tie slovenské bez problémov dohovoria. Každý deň majú pripravené hry a program.

Moje dcéry boli nadšené z lekcie krášlenia , ktorá  zahŕňala aj lakovanie nechtov. Samozrejme, nie bežným lakom, ale špeciálnou francúzskou kozmetikou na báze vody.

Máločo je pre malú návštevníčku také vzrušujúce ako nechať si nalakovať nechty ako mama a ešte si aj vyskúšať v prezliekarni šaty, aké nosí aj Snehulienka.

 

Aj pre naj najmenších

Vítaní sú aj maličkí návštevníci. Architekt myslela aj na špeciálny priestor, kde sa bábätko môže prebaliť, nakojiť. Aj možností zabaviť ho je  dosť. Pre najmenších sú k dispozícii špeciálne podložky, na ktorých sa môže bábätko zahrať alebo si pospinkať.

Súčasťou detského kútika je aj obchodík, kde si mamičky môžu zakúpiť veci pre najmenších, napríklad obľúbené sety na príkrmy či obľúbené hracie podložky, retro hračky pre staršie deti alebo drobnosť pre seba - prírodnú koréjskú kozmetiku značky Moisture.

 

Celkový dojem?

LALALU nie je len kútik, ale celé detské mestečko, kde si deti môžu užívať zábavu, nové veci, alebo si sem zavolať priateľov a objednať detskú oslavu.

Je to nový koncept detského kútika. Je dizajnový, premyslený do každého detailu, a súčasne bezpečný.

Ďakujeme za pozvanie - radi prídeme aj nabudúce. Lebo veď - nechty treba prelakovať. A tá káva bola naozaj skvelá:)

Aktuálne info na https://www.lalalukidscafe.at/sk

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.3 z 5. Celkom 9 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP

Čitateľský test EPIGEN- výsledky:

 

Covid 19 - denné štatistiky: 

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Ako predpôrodná príprava ovplyvní náš zážitok v pôrodnici?
25.09.2020   1
Absolvovaním predpôrodnej prípravy môžete výrazne znížiť stres – stres z nového prostredia, z nepoznanej situácie.
Prestaňte strašiť tehotné ženy!
22.09.2020   0
Kedy sa stal z najkrajšieho obdobia v živote každej ženy taký strašný horor?
Polovičke žien nedovolia rodiť v polohe, ktorá by im vyhovovala
17.09.2020   0
Niektoré z nás by rady rodili do vody alebo v polohe, ktorú si vyberieme, možno by sme chceli zažiť čo najmenej rutinných postupov.
babetko
Tvoríme s deťmi: Obtlačené jabĺčka
26.09.2020   1
Nielen na jeseň poteší deti jednoduchá jablková aktivitka: stačí jedno jablko rozkrojiť, namaľovať a vytvoriť si s deťmi nádherné obrázky. Farebné, moderné, jesenné, plné vitamínov...
V zdravom byte vlhký vzduch
24.09.2020   0
Veľmi často rodičia malých detí alebo budúci rodičia ešte pred narodením drobčiatka riešia, aký zvlhčovač vzduchu si kúpiť? Otázkou je, či vlastne nejaký zvlhčovač potrebujú – nemal by to byť len módny doplnok do bytu, ale funkčná pomôcka, ak je to naozaj potrebné.
20 trefných otázok miesto "Ako bolo v škôlke? Dobre."
23.09.2020   0
Objímete si ho a so širokým úsmevom sa pýtate, ako sa dnes malo v škôlke. „Dobre,“ pokrčí plecami. „A čo ste robili?“ „Hrali sme sa,“ povie ledabolo a ďalej nič. „A ako ste hrali?“ „No všelijako,“ koniec rozhovoru. Dôverne známe?
detské choroby
Intolerancia laktózy alebo alergia
25.09.2020   1
Odpovede na najčastejšie otázky súvisiace s alergiou na mlieko a intoleranciou laktózy.
Prečo musia deti platiť za vyšetrenie na urgente?
23.09.2020   0
Pokiaľ dieťa nemá život ohrozujúci stav a rodičia sa s ním dostavia na pohotovosť, zaplatia za vyšetrenie 10 eur.
Smútok a trúchlenie dieťaťa
22.09.2020   0
Odborníci hovoria, že umieranie a smrť samy o sebe nie sú pre deti tak náročné, ako sú pre ne ohrozujúce pocity izolácie a vylúčenia z rodinného diania potom, ako niekto zomrel.
zvery
Hodnoty zdravého zvieraťa . Má teplotu?
16.09.2020   3
Správna teplota psa, mačky a králika, alebo dychová frekvencia nám napovie, či je naše zvieratko zdravé.
Vodný kameň v akváriu
03.09.2020   1
Vodný kameň netrápi iba práčky a umývačky riadu, ale aj akvaristov. Hlavne ak je prítoková voda veľmi tvrdá. Nezúfajte však, pretože pomoc je jednoduchá.
To Čo? Si o nás mačky myslia
13.08.2020   5
Ako nás vidí mačka? Sme pre ňu mačiatka? Adoptívni rodičia? Súrodenci? Podávači potravy?