DomaDoma

Žehlenie alebo čas na rodinu? Chcite oboje

 PR   03.05.2017   0

Stokrát sa vám pokúšali nahovoriť, že žehlenie je strata času, ale vy viete svoje. Otvoriť šatník a prechádzať prstami po úhľadných, dokonale vyžehlených šatách je predsa pocit na nezaplatenie.

Foto: Philips

 

A zďaleka nejde len o šatník. Veď zle ožehlenú košeľu je na mužovi vidieť na prvý pohľad. Deti by ste v pokrčenom oblečení do školy tiež neposlali.

A ten pocit, zaspávať vo voňavom a vyžehlenom posteľnom prádle, ten by ste si nenechali vziať za nič na svete, však? Ani nemusíte.

Žehlenie totiž vôbec nemusí stáť toľko času a námahy, ako si mnohí myslia. Stačí si vybrať správneho pomocníka.

Philips PerfectCare Elite naparovací žehliaci systém vám ponúka najúčinnejšie a najrýchlejšie žehlenie, aké si dokážete predstaviť.

Foto: Philips

 

Rýchlo a bez time-outov

Prekáža vám, že počas žehlenia musíte neustále odbiehať a dopĺňať vodu? Zabudnite. Nádoba parného generátora s objemom 1,8 litra vám umožní žehliť až dve hodiny bez prerušenia.

Hoci nie je isté, či budete toľko času vôbec potrebovať. Philips PerfectCare Elite totiž ponúka mimoriadne výkonnú paru, ktorá si jedným ťahom poradí aj so zložitými záhybmi. V prípade potreby je tu aj funkcia zosilnenej pary.

S PerfectCare Elite nemusíte triediť oblečenie, ani prepínať nastavenie teploty.

Vďaka technológii OptimalTEMP vyžehlíte všetko od džínsov až po hodváb bez toho, aby ste čokoľvek prepálili.

Horúcu žehličku môžete pokojne nechať položenú na žehliacej doske.

Foto: Philips

 

Ako pierko

Žehlička, ale aj celý žehliaci systém vás prekvapí svojou ľahkosťou. Žehliaca plocha T-ionic Glide má vynikajúcu kĺzavosť a je odolná voči poškrabaniu, takže sa nemusíte obávať, ak ňou náhodou prejdete po zipse alebo kovových častiach oblečenia.

K tomu ešte prirátajte dômyselný tvar a vetracie otvory pre lepšiu distribúciu pary, s ktorými sa žehlenie stane skutočným pôžitkom.

A čo s doskou?

Možno sa obávate, či žehliaci systém bude pri práci kam odložiť. Odpoveďou na túto otázku je žehliaca doska Philips Easy8.

Extra veľký teplovzdorný priečinok na žehličku je ako stvorený pre žehliace systémy s naparovaním. Okrem toho však táto doska skrýva aj mnoho ďalších výhod.

Foto: Philips

 

Majster na košele

Prepravný zámok zabráni neúmyselnému zloženiu dosky pri žehlení. Okrem toho, dvojité nohy majú protišmykové koncovky, takže na stabilitu dosky sa môžete spoľahnúť.

Pokiaľ často žehlíte košele, oceníte skvelý systém ShoulderShape, s ktorým bude nutné košeľu posúvať len minimálne. Hneď po ožehlení ju zavesíte na šikovnú závesnú tyč.

Výbornou vychytávkou je aj poťah, ktorý umožňuje až o 60 percent tichšie žehlenie v porovnaní s viacvrstvovým poťahom.

Foto: Philips

 

A nakoniec, obávať sa nemusíte ani kvapkania skondenzovanej pary na podlahu. Poťah ju spoľahlivo ju zadrží vďaka technológii AquaBlock.

S Philips vám žehlenie už nebude ukrajovať z času, ktorý môžete stráviť s rodinou. Presvedčte sa.

Viac na www.philips.sk/jednoduchezehlenie.

Foto: Philips
Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
EUROVOĽBY
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Je to dieťa moje? Potvrdiť otcovstvo môžu aj anonymné DNA testy
21.05.2019   0
Možnosť otestovať otcovstvo nemusíte len prostredníctvom odborníkov. Samotné anonymné testovanie umožňuje objednávku testu až domov. Štandardne sa používa tyčinka, ktorou sa urobí výter z ústnej dutiny. Každý test obsahuje dve vzorky, ktoré sa odošlú späť do spoločnosti, ktorá o niekoľko dní vyhodnotí testovanie. Výsledky odošle podľa vyžiadania na adresu žiadateľa, alebo na mailovú adresu.
Kvôli strachu z pôrodu som skončila u terapeuta
14.05.2019   0
Teraz viem, že prežitá skúsenosť z pôrodu je vlastne trauma, veď sa bojovalo o život môjho dieťaťa. Preto sa cítim bezmocná a mám obavy, že ak sa niečo stane, nebudem vedieť pomôcť svojmu dieťaťu.
SZČO a materská
12.05.2019   0
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
babetko
Montessori prístup: deti upratujú hračky samé od seba
21.05.2019   0
Montessori učitelia uplatňujú metódy, ktoré vedia osloviť už najmenšie deti k tomu, aby boli poriadkumilovné.
Vyhrajte detský tábor STROJ ČASU od Dôvery (03 kolo)
20.05.2019   0
Vyhrajte detský tábor na august v Námestove. Losujeme každý týždeň nového výhercu.
Mamy nepadajú učené z neba
19.05.2019   2
Asi pred rokom som v návale hnevu povedala synovi, že keď ma neľúbi a nechce so mnou žiť, nech si pobalí kufor a ide tam, kde mu bude lepšie. Akcia – reakcia, ešte len spustil spŕšku sprostostí. A ja, čo som mala byť nad vecou, som mu namiesto toho do kufra začala hádzať veci.
detské choroby
Histamínová intolerancia
20.05.2019   0
Histamínová intolerancia má rôzne príznaky, aj veľa takých, ktoré by sme automaticky liečili ako nádchu, migrénu, prípadne ako alergickú kožnú reakciu. Pokiaľ sa jedná o HIT, vyžaduje si nízkohistamínovú diétu.
Astma
14.05.2019   4
Astma postihuje 10% detí. Aké sú príčiny tejto choroby? Ako sa prejavuje? Ako ju liečiť? Dá sa astme predchádzať?
Mrľa detská
03.05.2019   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
zvery
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.
O čom mačky snívajú
27.04.2019   0
O čom zvyknú mačky a mačiatka snívať? Sú ich sny úplne iné ako tie naše? Mávajú aj zlé sny? Vraj existujú aj námesačné mačky. Je to možné?