DomaDoma

Alarm a deti – premyslená ochrana, jednoduché ovládanie, neustály prehľad

 PR   22.10.2021   0

Už prišli deti domov zo školy? Nezabudli ráno zapnúť ochranu v dome? Len aby nechceli skúšať tú novú vŕtačku, čo som si včera kúpil. Ako zabezpečiť, aby nešli samé do bazéna? Dnes budú opäť celé popoludnie na internete, kým sa vrátim domov ... Poznáte to? Tiež máte hlavu plnú rodičovských starostí? Alarm JABLOTRON je tu pre vás. Jeho ovládanie zvládnu hravo aj deti.

foto: Jablotron

 

Bezpečný a komfortný domov

Každodenné povinnosti, starostlivosť o rodinu a dom, plánovanie, aby všetko plynulo nadväzovalo a vychádzalo – to nie je jednoduchá úloha. Chceme a potrebujeme mať prehľad a všetko stíhať. Niekedy by bolo ideálne, aby bol človek na dvoch miestach odrazu. Ako sa z toho nezblázniť? Využite zdatného a spoľahlivého pomocníka. Zabezpečovací systém, ktorý toho dokáže oveľa viac, ako len chrániť pred vlámaním.

Postráži, oznámi, zabezpečí, nevpustí

Ako vám môže alarm JABLOTRON uľahčiť život a zabezpečiť ochranu vašich detí?

  • Odchádzate do práce skôr ako vaše deti? Pomocou aplikácie MyJABLOTRON odkiaľkoľvek jednoducho skontrolujete, či pri odchode nezabudli zapnúť ochranu a prípadne ju na diaľku zapnete sami.
  • Nevadí, ak sa vám deti pri návrate zo školy alebo z krúžku samé neozvú. Hneď ako prídu domov a vypnú ochranu, dostanete na mobil notifikáciu. S fotodetektorom alebo kamerou v systéme si navyše v aplikácii jednoducho overíte, či dorazili samé alebo s kamarátmi.
foto: Jablotron

 

Vďaka možnosti rozdeliť objekt až na 15 samostatných sekcií (priestor s obmedzeným prístupom) a ku každej sekcii priradiť jednotlivým užívateľom rôzne oprávnenie vstupu si jasne určíte, kam deti bez vašej prítomnosti smú a kam nie. Aj keby ste napr. zabudli takto obmedzené časti domu zamknúť, obratom sa dozviete a môžete včas zakročiť, ak deti náhodou zamieria do:

  • dielne, kde odkladáte drahé a nebezpečné náradie a všetky možné nástroje (sekačka, kosačka, vŕtačka, píla, ostré a špicaté predmety a pod.) alebo horľaviny ako napr. farby, laky, riedidlá, technický benzín atď.
  • komory s upratovacími prostriedkami (že by deti samé od seba upratali, sa pravdepodobne asi nestane :), ale nemusíte sa obávať, že by skúmali čistiace a dezinfekčné prostriedky)
  • bazéna na záhrade – ak je zastrešený, využijete detektory otvorenia (magnety); nekrytý bazén môžu strážiť vonkajšie detektory pohybu alebo infra závory.

 

Prístup, živly, rodičovská kontrola

Neotváraj nikomu, koho nepoznáš. Určite sme to počuli všetci nespočetne krát a rovnako tak aj naše deti. Možno je to babička, ale možno nie. Poznáte tu rozprávku o troch prasiatkach… aj tu môže alarm JABLOTRON pomôcť, vďaka možnosti zapojiť do systému kamery.

  • Aj deti sa môžu pozrieť na živý obraz z kamery v aplikácii MyJABLOTRON a prípadného zlého vlka do domu jednoducho nepustiť.

Oheň, voda alebo plyn – environmentálne detektory neustále sledujú prostredie v miestnostiach a akékoľvek podozrivé zmeny hlásia.

  • nehodách či následkoch nepremyslených detských hier sa dozviete okamžite a môžete predísť väčším škodám. A predovšetkým ochrániť život a zdravie vašich detí, keď sú doma práve samé.

V neposlednom rade si môžete postrážiť, kedy a ako dlho budú deti pozerať televíziu alebo surfovať na internete, počítači alebo mobile.

  • Prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON a programovateľných výstupov alarmu môžete aj na diaľku vypnúť vybrané zásuvkové okruhy a tým vyradiť z funkcie wi-fi, televíziu, alebo ďalšie prístroje, ktoré nechcete, aby deti vo vašej neprítomnosti používali (sporák, práčka apod.).

Jednoduché ovládanie

Princíp semaforu deti dobre poznajú, takže ovládanie alarmu pochopia veľmi rýchlo. Červená = stoj / nevstupuj, zelená = voľno / môžeš ísť. Na používanie alarmu ani nie je nutné pamätať si nejaký kód. Pre autorizáciu stačí priložiť ku čítacej zóne klávesnice praktickú kľúčenku.

Profesionálne riešenie na mieru je presne to, čo vám ponúkame. Premyslite si, s čím všetkým vám môžeme doma pomôcť, aby ste si to mohli ihneď vyškrtnúť zo zoznamu starostí. Neváhajte kontaktovať certifikovaného montážneho partnera a dohodnúť sa s ním na návrhu inštalácie presne podľa vašich prianí.
www.jablotron.sk

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
Tehotenské 2022
21.01.2022   0
Ak žene vznikne nárok na tehotenské v tomto roku, môže dostať vyššiu sumu dávky ako v roku 2021.
Vyvolanie pôrodu - keď sa pôrod nechce rozbehnúť prirodzene
15.01.2022   0
Vyvolanie pôrodu - umelé naštartovanie pôrodnej činnosti, môže navrhnúť lekár. Je viacero spôsobov, ako sa indukcia pôrodu môže realizovať.
Maximálna materská 2022. Aká je najvyššia a najnižšia materská?
06.01.2022   0
Maximálna materská, ak žena začne poberať materské v roku 2022, bude mesačne 1732,10 eur v mesiaci, ktorý má 31 dní.
babetko
Covid-19 zmenil chorej mame materské mlieko. Bolo zelené
20.01.2022   1
Mama dvoch detí odfotila svoje materské mlieko, ktoré zozelenalo po tom, čo bola ona a jej dieťa pozitívne testované na vírus COVID-19.
Deti sú ako atentátnici. Ich úlohou je sabotovať rodičov
18.01.2022   0
So sladkým úsmevom maria takmer každé naše úsilie. To kvôli nim robíme tisíc vecí naraz a nikdy nič nestihneme poriadne dokončiť.
Prečo plače
16.01.2022   0
Plač je pre dieťatko nástrojom reči rovnako ako pre nás "jazyk". Rôzne veci vyjadrujeme rôznym spôsobom, a tak i malé dieťa vyjadruje odlišné potreby odlišnými druhmi plaču.
detské choroby
Ako fungujú lieky proti Bolesti
21.01.2022   0
Pre tých, ktorí sa radi pýtajú Ako? a Prečo?... pre tých, ktorí chcú vedieť viac.
Ako fungujú lieky proti kašľu
14.01.2022   1
Skôr ako sa vyberiete do lekárne. Viete, čo potrebujete? Podľa spôsobu účinku rozdeľujeme lieky proti kašľu na lieky proti suchému kašľu (antitusiká) a lieky proti vlhkému kašľu (expektoranciá).
Suché pery a „vyštípané“ okolo úst
09.01.2022   0
To, že v zime vychádzame z vyhriatych budov do studeného vonkajšieho vzduchu, našu pokožku veľmi namáha. Reakciou na tieto zmeny sú suché miesta na pokožke, svrbenie, štípanie, prasklinky.
zvery
Chováme piraňu
27.12.2021   0
Vidieť doma v akváriu plávať podobného exota ako je piraňa, nie je nič nemožné. Je skutočne taká nebezpečná, ako si predstavujeme? Alebo je to iba neprávom obviňovaný druh ryby, ktorý utrpel ťažkú ranu od hororových scenáristov?
7 faktov, ktoré o psoch asi nevieš
21.12.2021   1
Tvoj pes je inteligentný ako 2 ročné bábätko Je to dostatočne dobrý dôvod, prečo si deti a psy tak dobre rozumejú? Zaujímavosťou je, že spoločne rozumejú asi 250 typom giest a slov.
Vianočné menu pre vášho domáceho miláčika
16.12.2021   0
Niekoľko tipov, čo ponúknuť vášmu psíkovi, aby ho po Štedrej večeri nebolelo bruško.