ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

29.11.2016verzia pre tlač


Začali ste už s vianočným upratovaním? Upracte aj svoje telo

Autor: Petra K./ pr

Poznáte to. Ráno zazvoní budík a už je večer. Ponáhľate sa z domu do práce, potom z práce za rodinou a často vám 24 hodinový prídel na deň nestačí. A tak rozmýšľate, kde ten čas ešte „naškrabete“, aby ste naozaj postíhali všetko čo potrebujete.

Výsledkom je často nepravidelná a nezdravá strava, málo spánku, nadmerný stres a nadbytočný príjem nezdravých zložiek, ako soľ, cukor, alebo kofeín.

Foto: Ingimage.com

Aj vplyvom akokoľvek usporiadaného života sa ľudské telo opotrebuje a zanáša odpadovými látkami a toxínmi, ktorých prítomnosť je príčina starnutia, náchylnosti ku chorobám a v konečnom dôsledku aj príčinou prirodzenej smrti.

A preto rovnako, ako je nevyhnutné pravidelne upratovať domácnosť, aby sa v nej dalo žiť, je nevyhnutné upratovať aj telo, v ktorom žijeme.

Vedeli ste, že...

Ak je naše telo prekyslené a plné toxínov, stráca schopnosť prijímať živiny, a to aj vtedy, keď je prijímaná strava bohatá na živiny. A tak sa toxíny hromadia a z tela sa veľmi ťažko vylučujú.

To potom spôsobuje, že sa necítite dobre, strácate energiu, mení sa Váš zdravotný stav, hromadí telesný tuk, spomaľuje sa trávenie, oslabuje imunita a pridáva sa aj nespavosť, či podráždenosť.

Foto: Ingimage.com

Nie je detox ako detox

Detoxikácia napomáha vášmu organizmu k odstráneniu všetkých toxínov, ktoré sú rozpustné vo vode, alebo v tukoch, pomáha pečeni v očiste od toxínov a následne k ich vylúčeniu cez tráviaci trakt.

Vhodné je zamerať pozornosť na “upratanie” si tela aspoň 2 krát do roka, alebo ešte lepšie – detoxikačnú schopnosť tela podporovať priebežne.

Potrebu detoxu poznali už naši predkovia, z čoho plynú tradície, či náboženské zvyklosti a poznáme ich ako Veľkonočný pôst /začína Popolcovou stredou a končí Veľkým piatkom, trvá cca.40 dní/, alebo tzv. Filipovku, čo je pôst pred sviatkom Narodenia Pána a trvá tiež cca. 40 dní. Existuje veľa druhov detoxikácií, rôzne náročných – časovo, či finančne.

Firma SENSILAB prichádza s komplexným riešením

Princíp Smartpack produktov je v tom, že sú väčšinou rozdelené do 3 fáz, kde každá fáza má svoj špecifický názov a tak je jasné, čo je jej cieľom.

V programoch Smartpack prebieha výživa a detoxikácia organizmu súbežne a vďaka brožúrky, ktorá je súčasťou každého balenia, sa môžete spoľahlivo vydať na cestu k správnemu a vyváženému stravovaniu, dostatočnému pitnému a pohybovému režimu.

Zloženie produktov Sensilab je vyslovene prírodného charakteru – extrakty rôznych bylín skombinované tak, aby pôsobili synergicky a ich účinok sa navzájom potencoval.

Čo je dôležité – Smartpack produkty neobsahujú žiadne detoxikačné prípravky pozostávajúce z črevo-dráždivých preháňadiel typu list senny.

SENSILAB 10 DAYS Detox

Je kompletný 3-dielny Smartpack program na prirodzenú detoxikáciu organizmu s 10 denným manuálom s jasnými inštrukciami a receptami.

Obsahom balenia sú 3 druhy výživových doplnkov:

  • Antiox na pečeň – zabraňuje prieniku toxínov do pečeňových buniek a urýchľuje jej regeneráciu
  • Starostlivosť o trávenie – reguluje chuť do jedla a množstvo prijímanej stravy a podporuje trávenie.
  • Ochrana hrubého čreva – uľahčuje vyprázdňovanie plynov, ktoré vytvára tráviaci trakt a má upokojujúci účinok pri podráždení čriev.

SENSILAB 30 DAYS Candida Solution

Tento 30 dňový program začína desať dňovým úvodným obdobím, ktorého cieľom je obnovenie rovnováhy medzi baktériami a kvasinkami.

Cieľom nasledujúceho obdobia v trvaní dvadsať dní je eliminovať a zabrániť šíreniu kvasinky Kandida, ktorá pri premnožení spôsobuje nadúvanie, tráviace ťažkosti, neschopnosť schudnúť, nekontrolovateľnú chuť na sladké a kyslé, chronickú únavu, výkyvy nálady a kvasinkovú infekciu na koži, nechtoch a sliznici.

V balení je opäť brožúrka – akýsi sprievodca potravinami, ktoré sa odporúčajú konzumovať a naopak, ktorým je potrebné sa vyhýbať.

Je veľmi ťažké zbaviť sa premnoženej kandidy, s výživovým doplnkom Sensilab 30 days Candida Solution, na tento účel stvoreným, to ide omnoho ľahšie.

SENSILAB Algae Power

Smartpack Algae Power odporúča výrobca najmä pre ľudí, ktorí majú rýchle tempo života, majú zlé stravovacie návyky a trávenie, trpia anémiou, neprijímajú dostatok živočíšnych bielkovín a chcú zdetoxikovať svoje telo a zlepšiť svoj imunitný systém.

Kapsuly obsahujú prášok z rozštiepených buniek chlorelly a prášok zo stielky hnedých morských rias a jód, čo podporuje vitalitu a aktivitu organizmu, napomáha rastu prospešnej črevnej mikroflóry, reguluje produkciu hormónov štítnej žľazy a stabilizuje tepelnú reguláciu. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

SENSILAB 30 DAYS Liver Detox

30 dňová kúra Liver detox je určená na podporu pečene, nakoľko pre zdravý organizmus je kľúčová práve ona.

Jej oslabenie môžeme spozorovať prejavmi ako: celková únava, strata energie, pomalé trávenie, kožné problémy, bolesť v bruchu, príležitostné zvracanie a zhoršenie zraku.

Pečeň je jediný orgán v tele, ktorý sa dokáže regenerovať sám /ak nám zostane aspoň 25% pečene, dokáže sa plne zregenerovať do 2 mesiacov/ a má dôležité funkcie:

  • filtruje z krvi toxíny
  • metabolizuje karbohydráty, tuky a proteíny
  • skladuje glukózu, železo a niektoré vitamíny

SENSILAB 30 DAYS Liver Detox je jediný produkt, ktorý ponúka denné aj nočné čistenie pečene.

  • MORNING PURIFICATION, bohatý na antioxidanty. „Naštartuje“ pečeň, čistí ju už od ranných hodín a podporuje jej zdravú funkciu
  • DAY SUPPORT, podporuje detoxikáciu pečene a napomáha zlepšiť trávenie, vylučovanie toxínov počas celého dňa
  • NIGHT CARE, podporuje pohodu duševného zdravia, napomáha detoxikačným účinkom

Súvisiace články

Hodnotenie

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

inzercia

Komentáre

Komentáre k článku
ivka160 napísané 29.11.2016 15:01 answer email

Na detox kľudne môžete brať aj ParazitEx, a máte to v 2 v 1...boj proti škodcom v tele ale aj ako detoxikácia tela :-)

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised


Poslať odkaz priateľovi

inzercia