ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

Dieťa a cudzie jazyky

29.08.2016

Hanbíte sa hovoriť na dovolenke po anglicky? Vaše deti nemusia

PR

Dovolenkové obdobie u mnohých z nás preverilo naše jazykové schopnosti. Nielen dospelí, ale aj deti zistili, že ak sa chcú zoznámiť s novými kamarátmi, musia nájsť spoločnú reč. Napríklad angličtinu.

čítaj viac...viac...

08.03.2016

15 znakov, ktoré vám napovedia, či vaše dieťa bude vedieť po anglicky

pr

Mnohí rodičia už pochopili, že dobrá znalosť angličtiny je pre budúcnosť ich detí dôležitá. Častokrát však nevedia, ako pre ne vybrať ten správny kurz. Ako by malo vyzerať kvalitné učenie angličtiny vám poradíme v nasledujúcom článku.

čítaj viac...viac...

25.02.2016

10 dôvodov, prečo angličtina pomáha k lepšiemu životu

pr

Neviete žiaden jazyk? Máte malé dieťa a bojíte sa, že dopadne ako vy? Hľadáte motiváciu, ako ho donútiť učiť sa cudzí jazyk? Vy ste v detstve nemali toľko možností, ako majú dnešné deti. Ukážeme vám 10 dôvodov, prečo môže angličtina zlepšiť váš život.

čítaj viac...viac...

30.09.2015

Anglicky takmer od narodenia

Vedeli ste, že na kurz anglického jazyka môžete začať chodiť už s trojmesačným bábätkom? Jazykovedci skutočne odporúčajú začať s učením druhého jazyka tak skoro, ako sa len dá. Cudzia reč je totiž jedným z najväčších darov, ktorý svojmu bábätku do života môžete dať. 

čítaj viac...viac...

08.04.2015

Uľahčime im to s cudzími jazykmi

Mia Krivánková

Uľahčiť? Ako? Stačí začať venovať učeniu podstatne skôr, ako sme na to boli zvyknutý. Dieťa do šiestich rokov totiž zachytáva najviac informácií a s týmto základom dokáže neskôr výborne pracovať.

čítaj viac...viac...

17.03.2015

Cambridge Exams ako vklad do života

PR

Škola angličtiny Helen Doron na Slovensku ponúka možnosť zložiť už najmenším žiakom prestížne cambridgeské skúšky YLE (Young Learners Exam). Jazykové skúškydeťom dávajú do života skvelý základ, ktorý im pomôže pri uchádzaní sa o zahraničné pobyty, pri prijímačkách na školy, či neskôr v zamestnaní.

čítaj viac...viac...

17.02.2015

Darujte dieťatku cudziu reč, bude inteligentnejšie

PR

Ako každý rodič, aj vy pre svojho potomka chcete len tú najlepšiu budúcnosť. Popri istom hmotnom zabezpečení však nezabúdajte ani na intelekt svojej ratolesti! Ak začnete včas myslieť napríklad na cudzí jazyk, dáte dieťatku dar ďaleko presahujúci budúce úspechy v škole.

čítaj viac...viac...

29.01.2015

S angličtinou treba začať už v kolíske

PR

Počuli ste už o tzv. „Okne príležitostí“ pre jazyky? Vedci týmto termínom označili obdobie života malého dieťatka, kedy je jeho schopnosť učiť sa jazyky ešte neporovnateľne väčšia ako u školáka či dospelého. Ak to dokážete využiť, vaša ratolesť sa cudzie reči už nikdy nebude musieť „drilovať“.

čítaj viac...viac...

17.10.2014

Aj vaše dieťa sa rado hrá s technickými hračkami?

Katarína Ofúkaná, PR

Výberom správnych hier môžeme dieťaťu pomôcť s rozvojom pamäte, či schopnosti reagovať. Samozrejme, dieťaťu je potrebné stanoviť pri ich používaní pevné hranice.

čítaj viac...viac...

29.09.2014

Anglicky s radosťou = anglicky efektívne

PR

Aj vaše dieťatko môže byť bilingválne. Tajomstvom úspechu prirodzeného osvojenia si anglického jazyka spočíva v čo najskoršom začiatku výučby a metóde, ktorá vlastne ani nie je učením v klasickom slova zmysle.

čítaj viac...viac...

inzercia

inzercia