ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Rodinka
inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

13.06.2017

Tipy na moderné desiaty pre deti

Simona Mižikárová

Zabudnite na nudnú mliečnu hmotu bez nápadu! Trendom sú predsa freak shaky a smoothie – sú absolútne bez zábran, oslnia bohatými vrstvami chutí a vystrelia vás na pokraj sladkého blaha.

čítaj viac...viac...

13.06.2017

Je súťaživosť pre deti dobrá alebo nie?

Klára Grafová

Akýkoľvek je váš osobný názor na súťaživosť – „porota“ ešte stále nerozhodla. Ponúkame vám niekoľko názorov odborníkov, športových koučov i politikov na tému súťaživosti medzi deťmi.

čítaj viac...viac...

12.06.2017

Rodičia rozmaznaných krikľúňov: sami ste si na vine

Annie

Rozmaznaným sa dieťa nestane zo dňa na deň. Na vine je rodič, ktorý skáče, ako dieťa píska. Všetko robí namiesto neho, plní mu želania skôr, ako ich vysloví.

čítaj viac...viac...

12.06.2017

Zdvihni zadok, rozum sa pridá

Petra Kepeňová

Keď prišla Martina do redakcie a presvedčene vyhlásila: „Zdvihni zadok, rozum sa pridá“, vedela som, že deň D je tu a prišiel čas na premenu slov na skutky.

čítaj viac...viac...

11.06.2017

Keď som čakala tretie dieťa, prví dvaja už mali vodičák

Dana

Niekedy sa rozprávam s kamoškami, ktoré majú podobne ako ja odrastené deti. Hovoria mi, že už budem stará, keď bude mať najmladší 15 –20r.

čítaj viac...viac...

10.06.2017

Banášová, Lasicová, Porubjaková spomínali na detstvo

Milan Buno, tip na knihu

Pupo a Fazuľka je kniha pre deti od štyroch rokov, ale rozhodne sa v nej nájdu aj väčšie deti a dokonca si v nej budú s láskou listovať aj dospeláci.

čítaj viac...viac...

10.06.2017

Reparát a komisionálna skúška

Mária Kopčíková

Reparát je opravná skúška, ktorú v čase prázdnin absolvuje žiak, ak mal na vysvedčení z menej ako 2 predmetov známku nedostatočný. O komisionálnu skúšku môžno požiadať aj z iných dôvodov.

čítaj viac...viac...

09.06.2017

Tehotná v UK? Utekám na Slovensko, keď ide o zdravie

Tina

Žijem v UK už dlho a mám to tu veľmi rada. Ale keď som videla, ako sestra namiesto dezinfekcie pred odberom len "opráši "ruku a pritom sa napchávala sendvičom....

čítaj viac...viac...

08.06.2017

Ako zbaliť dieťa do školy v prírode

Mária Kopčíková

Pre niektoré detičky je škola v prírode prvá skúsenosť mimo svoju rodinu. Bude mať dostatok ponožiek (veď čo keby sa zmáčalo v daždi či mláke). Budú troje tepláky dosť (veď vieme akú špinďúru máme doma) a čo ešte pribaliť?

čítaj viac...viac...

08.06.2017

16 vecí, ktoré sú iné, keď máte tri deti

Anna Veselá

Rodičia dvoch detí sa občas sťažujú na hluk v dome. Rodičia troch detí ani nerozlišujú tri deti od hluku, ani nič iné a nikoho iného, keď už sme pri tom.

čítaj viac...viac...

inzercia