Ísť do obchodu na bicykli sa tento mesiac naozaj oplatí | Správy | Správy | Rodinka.sk
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
štvrtok 21.09.2017 | meniny má Matúš  
SprávySprávy

Ísť do obchodu na bicykli sa tento mesiac naozaj oplatí

 ts   09.09.2017   2

Nákupy patria u mnohých ľudí, možno aj u vás, takmer ku každodenným činnostiam. Chodíte aj vy do obchodu výhradne autom?

Verte, že sa to dá aj inak: ekologickejšie, modernejšie a lacnejšie.

Prekročte svoju komfortnú zónu,

zájdite do obchodu na bicykli a vyhrajte jednu zo zaujímavých a hodnotných cien, ktoré vás zaručene potešia. Od 7. septembra sa oplatí zájsť na bicykli aj do Kauflandu.

 

5. ročník kampane NA BICYKLI DO OBCHODU

Aj tohtoročný september bude priať ľuďom, ktorí si na nákupy radi zájdu na bicykli a šetria tak životné prostredie. Vyhlasovateľom tohtoročnej kampane je národný cyklokoordinátor Peter Klučka, garanciu nad kampaňou prebral minister dopravy a výstavby Arpád Érsek.

Cieľom piateho ročníka kampane „Na bicykli do obchodu“ je zvýšiť počet ľudí, ktorí chodia nakupovať ekologicky, ale aj motivovať predajcov k tomu, aby takýmto zákazníkom umožnili plnohodnotný nákup práve takýmto dopravným prostriedkom.


Do kampane sa ako jediný z väčších obchodných reťazcov zapojil Kaufland.

A aj to je znakom toho, že táto spoločnosť o ochrane životného prostredia nielen rozpráva, ale aj koná a zodpovedné aktivity pravidelne zahŕňa do svojich podnikateľských činností.

Cez ekologické modernizácie predajní, používanie energeticky nenáročnej techniky, šetrné logistické procesy, znižovanie produkcie odpadov, až po samotnú kampaň s názvom „Na bicykli do obchodu s Kauflandom“.

A čo je na tom najlepšie?

No predsa nákup, ktorý je viac ekologický, ekonomický a zdraviu prospešný viac ako jazda autom. Okrem toho sa vyhnete nechceným zápcham, nakúpite všetko na jednom mieste a navyše máte šancu vyhrať hneď niekoľko skvelých cien.

Kladiete si otázku, ako sa zapojiť do súťaže?

Trvať bude  od 7. septembra a pre zapojenie stačí jedna fotografia, ktorá bude akýmsi dôkazom vášho nakupovania na bicykli. V hre s Kauflandom je nielen moderný e-bike, ale aj ďalšie bicykle a hodnotné ceny.

Pravidlá súťaže „Na bicykli do obchodu s Kauflandom“, registráciu, ale aj všetko ostatné o kampani nájdete na www.kaufland.sk/nabicyklidoobchodu .

 

Odbicyklujte si to do Kauflandu a spravte niečo pre seba aj pre spoločnosť. Okrem toho, nákupom produktov privátnej značky K-Classic, ktoré nájdete exkluzívne v Kauflande, prispejete na nové vozidlá pre terénne sociálne služby Slovenského Červeného kríža a pomôžete tak v tomto čase nielen životnému prostrediu, ale aj ľuďom v núdzi.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie

Recept týždňa

Komentáre k článku
stastnablcha napísané 10.09.2017 12:27

toto som netusila. vdaka

eva napísané 10.09.2017 21:41

Ani ja, ale ked si tak predstavím, ako na bicykli tahám ten kartón mlieka a to čo vsetko nahadzem do kufra auta, neviem kolko bicyklov z nasej rodiny by muselo vyrazit do obchodusmile) Ale ved pekna myslienocka.

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised





tehotenstvo
Kedy sa dá potvrdiť tehotenstvo?
21.09.2017   5
Kedy sa dá najskôr potvrdiť, že som tehotná? Čo sú jednoznačné príznaky tehotenstva a čo všetko môžem čakať ? Kedy ísť k lekárovi?
Daňový bonus - časté otázky rodičov
19.09.2017   0
Môžem si uplatniť daňový bonus aj na dieťa svojho partnera/manžela? Čo ak dieťa študuje externe, preruší školu alebo opakuje ročník?
babetko
Si emancipovaná? Chyba!
21.09.2017   0
Gúľať pred sebou pneumatiky na vymenenie za zimné, pritom vliecť autosedačku a okrikovať chodiace dieťa - to je emancipácia?
Aj vaše batoľa vás už udrelo?
20.09.2017   0
Svet ročného dieťaťa je denno-denne o tom, že sa stretáva s novými situáciami. Úder môže byť vyjadrenie frustrácie dieťaťa, napr. z toho, že sa mu nedarí.
Tekvicové smoothie (od 8 mesiacov)
19.09.2017   0
Tekvica môže byť jedna z prvých druhov zeleniny, ktorú ochutná vaše bábätko. Podávať ju môžete aj ako chutné smoothie.
detske choroby
Odsávačka hlienov – áno či nie?
20.09.2017   23
Proces odsávania je úplne bezbolestný, pre deti však môže byť trochu nepríjemný. Protesty dieťatka sú spôsobené väčšinou obmedzením pohybu pri odsávaní, strachom z neznámeho predmetu a v prípade odsávačiek na vysávač aj strachom zo zvuku vysávača.
Gastroenterológ radí
19.09.2017   0
Môže mať dieťatko alergiu na kozie mlieko? Stravujem svoje dieťa dostatočne, nemá málo mlieka? Na tieto a aj iné otázky odpovedá detská gastroenterologička MUDr. Mária Krajčírová, PhD.
Nie je soplík, ako soplík
15.09.2017   0
50% pacientov u pediatrov v tomto období sú „soplíky“, ktoré v zásade riešiť netreba. Rodičia často chápu soplíky ako problém, ktorý chcú „riešiť“, odstraňovať, dieťa ich zbavovať.
auto
Auto môže šoférovať aj neplnoleté dieťa
12.09.2017   1
Autoškoly považujú udeľovanie vodičských preukazov už od 17 rokov za pozitívne. Väčšina inštruktorov tvrdí, že sú mladí vodiči oveľa flexibilnejší ako starší. Mladí sa tak skôr naučia jazdiť a získajú skúsenosti.
Čo vám poisťovňa preplatí a čo nie?
07.09.2017   0
Krúpy, záplavy, pád stromu na cestu, či stret so zverou vedia narobiť poriadne škody na aute. Nie vždy ich poisťovňa preplatí. Na čo si dať pozor?
Čo s prasknutým čelným sklom?
01.09.2017   0
Policajt vám pri cestnej kontrole môže udeliť pokutu, resp. zadržať technický preukaz. Čo robiť, keď vám počas jazdy pred vami idúce vozidlo „strelí“ kamienok?