ŽenaMóda / Beauty

Tenisky, ktoré musíte mať aj vy. Tieto modely sú alfou a omegou každého šatníka.

 PR   30.07.2022   0

Nezáleží na tom, koľko máte doma tenisiek. Tých predsa nikdy nie je dosť. Navyše, dizajn športových sneakers sa za posledné roky zmenil natoľko, že obuv, ktorá bola pôvodne čisto na šport, je dnes základným kúskom štýlového outfitu. Na trhu dnes nájdete množstvo rôznych typov, len niektoré si však zaslúžia miesto vo vašom botníku. Ktoré to sú?

Klasické biele tenisky

Klasika nad klasiku. Ak sa trochu orientujete v móde, pojem kapsulový šatník vám je dobre známy. Potom iste viete aj to, že klasické biele tenisky sú základom každého takéhoto šatníka. Nosia ich všetci, či už majú 15, 40 alebo 70 rokov. Dodajú štýl aj tomu najjednoduchšiemu outfitu.

Mnohí si biele botasky spájajú so značkou s tromi prúžkami. Adidas originals tenisky v bielej farbe s rovnou podrážkou spôsobili rozruch už na začiatku svojej cesty a dodnes patria k obľúbeným kúskom. Aj keď ide prevažne o jednoduchú bielu obuv, svojimi detailmi ani zďaleka nepôsobia nezaujímavo a fádne. Sú pohodlné a pevné, preto ich zaraďujeme k teniskám, ktoré musíte mať.

Športové tenisky aj pre nešportovcov

Či už patríte k aktívnym športovcom alebo skôr preferujete dlhé prechádzky, športové tenisky v botníku mať treba. Športovci vedia, že popri fyzickej kondícii je kvalitná obuv kľúčom k vynikajúcim výsledkom. Ako sme už na začiatku spomenuli, športová obuv prešla výraznými zmenami a dnes už nie je nič zvláštne stretnúť elegantne oblečenú ženu alebo muža v teniskách. Prečo? Vďaka ich pohodlnosti vydržíte na nohách aj celý deň.

Zdroj foto: Sun Shock / Shutterstock.com

 

Ak si potrpíte na ikonické značky, práve adidas sa vracia so svojou radou adidas zx. Ide o model, ktorý zbiera úspechy u zákazníkov už celé desaťročia a dnes prichádza s novým dizajnom. Čím sú jedinečné? Svojou pohodlnosťou a pevnosťou. U aktívnych športovcov, aj nešportovcov, sú adidas zx obľúbeným modelom vďaka ochrane, ktorú nohe poskytujú - Torsion systém v podrážke a spevnená päta z TPU.

Našuchovacie slip on tenisky

Posledné roky sa stali veľkým hitom našuchovačky, takzvané „slip on“ tenisky. Potrebujete vybehnúť pred dom pre balík? Vybaviť rýchly nákup? Táto vychádzková obuv si vás podmaní práve svojím jednoduchým obúvaním. Ak nemáte čas na viazanie šnúrok, do týchto tenisiek vhupnete raz-dva. Nájdete ich v rôznych farbách, materiáloch či značkách - najpopulárnejším kúskom z pohľadu slip on tenisiek sú ikonické, čierno-biele vans. Navyše sú veľmi pohodlné, takže v nich vybavíte aj dlhšie nákupy.

Pýtate sa, kam vyraziť na nákupy? Nemusíte chodiť nikam. Stačí kliknúť na Flexdog a začať nakupovať online. Množstvo značiek a nových modelov pre celú rodinu tu nájdete na jednom mieste.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
Liek na popôrodnú depresiu? Dlhšia materská dovolenka
09.08.2022   0
Prvý rok po narodení dieťaťa všeobecne predstavuje zvýšené riziko vzniku depresie u žien, pričom približne 13 % matiek sa aj skutočne dostalo do popôrodnej depresie.
Ako sa mení vagína po pôrode
05.08.2022   0
Počas tehotenstva sa menia aj orgány pohlavnej sústavy. Vplyvom hormónov sa pošva zväčšuje, stáva sa pružnejšou, elastickejšou, aby umožnila prechod novorodenca pôrodnými cestami.
10 vecí, ktoré treba vybaviť po narodení dieťaťa
28.07.2022   0
Narodenie dieťaťa znamená pre čerstvých rodičov aj veľa povinností na úradoch. Komu treba oznámiť narodenie dieťaťa, ako nahlásiť narodenie dieťaťa na matrike, zapísať na trvalý pobyt, ako vybaviť pre dieťa zdravotné poistenie a ako si požiadať o dávky a príspevky pri narodení dieťaťa?
babetko
Ukradla som kamarátke meno pre bábätko!
11.08.2022   0
Nielen ženy a autá, ale predovšetkým mená pre bábätká sa za žiadnych okolností nepožičiavajú.
20 domácich prác, ktoré reálne môžete očakávať od 2-3-ročných detí
10.08.2022   1
V poslednej dobe často vídam zoznamy domácich prác rozdelených podľa veku dieťaťa a pýtam sa: majú vôbec ich autori deti?
6 najväčších chýb pri uspávaní bábätka
09.08.2022   0
Má vaše maličké problém zaspať a v noci sa často budí? Toto sú najčastejšie chyby, ktorými rodičia narúšajú kvalitnú spánkovú rutinu.
detské choroby
Mrľa detská
02.08.2022   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
Ako rozpoznať, že sa niekto topí
23.07.2022   0
Vedeli by ste rozpoznať človeka, dieťa, ktoré sa topí? Bude mávať do vzduchu rukami a kričať o pomoc? Táto filmová predstava o topení sa nie je reálna. Ako teda rozpoznať, že vo vode je topiaci sa človek?
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
17.07.2022   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
auto
Ako jazdím elektrickým Meganom úplne zadarmo
10.08.2022   0
Akumulátor sa dá nabiť z 0% na 80% (deklarovaný dojazd vyše 300 km) za pol hodinu. Nabitie na dojazd 100 km sa uskutoční len za 7 minút. Cena na tento dojazd je len 1,5 EUR.
Dacia Jogger hodnota za peniaze
04.08.2022   0
Po zverejnení nových cien sa z davu rodín s deťmi ozývaly šťastné výkriky.
Dobrá príprava = menší stres pred dovolenkou
01.08.2022   0
Ideálny čas na dlhú cestu je medzi treťou a štvrtou hodinou ráno. V tomto čase je na cestách ešte málo áut. Deti sú také unavené, že v aute bez problémov spia ďalej. Pre vás to znamená, že môžete hodinu až dve šoférovať bez prestávky.