ŽenaMóda / Beauty

Prvé vrásky do 25 rokov: ako s nimi bojovať

 pr   26.08.2019   1

Na tvári sa už objavili vrásky a máte iba 18 až 25 rokov? V takejto situácii je potrebné prijať naliehavé opatrenia na boj proti tejto nespravodlivosti. Makeup.sk povie vám, ako správne bojovať proti prvým vráskam.

foto: La MakeUp

 

Prečo sa vrásky objavujú už v mladom veku?

Existuje mnoho dôvodov, ale najčastejšie je výskyt vrások do 25 rokov dôsledkom horúčkovitého tempa veľkého mesta a ambícií, ktoré premáhajú mladé ženy. Ak sa pozriete na každú položku, kľúčové faktory budú tieto:

• Stres

• Nedostatok starostlivosti

• Aktívne výrazy tváre

• Zvyk neustále žmúriť

• Vonkajšie faktory

Ako odstrániť skoré vrásky?

Po prvé, odporúčame vám, aby ste sa zvykli na rituál starostlivosti o pleť 2-krát denne. Čistiace a hydratačné ráno a pred spaním a odlíčenie v prípade potreby je základom starostlivosti, do ktorého môžete pridať ďalšie kozmetiku pre potreby vašej pleti. Bez pravidelnej základnej starostlivosti nebude fungovať žiadny aktívny krém proti starnutiu alebo sérum. Pri vytváraní každodenného rituálu starostlivosti vám odporúčame opatrne pristupovať k výberu kozmetiky, počnúc jemným čistením.

Po druhé, nezabudnite, že ani ten najdrahší krém nezachráni vrásky po jednom až dvom dňoch používania. Trvá nejaký čas, kým sa objaví viditeľný výsledok - tzv. Kumulatívny účinok produktu. Tento čas sa zhoduje s prirodzeným cyklom obnovy rohovej vrstvy pokožky - 4 týždne vo veku do 25 rokov. Kozmetika s vyššou aktivitou môže toto obdobie skrátiť. Stabilné pozitívne zmeny stavu pokožky však nastanú po 48 dňoch používania konkrétneho produktu, čo sa zhoduje s celým cyklom jej obnovy.

foto: La MakeUp

 

Najdôležitejšia vec je, že kozmetiku by mali vyvíjať profesionálni dermatológovia a musia obsahovať účinné zložky, ktoré môžu jemne vyhladiť mladú pokožku bez presýtenia a bez vyvolania podráždenia.

Medzi takéto kozmetické výrobky patria kozmetické výrobky vyvinuté a vyrobené v dermatologických laboratóriách vo Francúzsku! Dôkazom toho bude klinický a spotrebiteľský výskum a milióny pozitívnych recenzií od mladých žien z celého sveta.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
Takika napísané 16.12.2019 13:04

ako každa žena, aj ja bojujem s vraskami a problematickou pletou. Preto som začala použovat kozmetiku na prirodnej baze hristina.Mojej pleti velmi prospieva

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Keď sa dieťa narodí v zahraničí
03.07.2020   39
...na zápis o narodení bude príslušná špeciálna matrika, tzv. osobitná matrika, ktorú vedie Ministerstvo vnútra SR. Na základe oznámenia sa do osobitnej matriky zapisujú údaje o narodení štátnych občanov SR, ktoré nastali mimo územia SR.
Aké sú šance na otehotnenie v jednotlivých fázach cyklu?
29.06.2020   5
Menštruačný cyklus má svoje fázy, počas ktorých pravdepodobnosť úspešného počatia kolíše od nuly po teoretických 100 %.
Gestóza tehotných
25.06.2020   1
Niektoré gestózy sú pre budúcu mamičku veľmi nebezpečné a treba si na ne dávať veľký pozor. Za nebezpečné gestózy pre matku a dieťa považujeme odborne nazývanú preeklampsiu a eklampsiu. Pacientky s eklampsiou by mali byť čo najrýchlejšie prijaté na jednotku intenzívnej starostlivosti.
babetko
Cestovanie detí do zahraničia: pas pre dieťa, súhlas rodičov s vycestovaním
03.07.2020   7
Každé dieťa, aj bábätko, musí mať pri ceste do zahraničia vlastný cestovný pas. Ako ho vybaviť, čo budete potrebovať? Kedy je potrebný súhlas rodiča dieťaťa s vycestovaním do zahraničia?
Nezakrývajte v horúčavách kočík, aby sa bábätko neprehrialo
01.07.2020   0
Mnoho kočíkov je zakrytých, či už bavlnenou plienkou, uterákom alebo jemnou dečkou, aby tienili pred priamymi slnečnými lúčmi. Odborníci však rodičov pred takýmto riešením počas horúcich letných dní varujú. Bábätku hrozí prehriatie.
Chystáte sa na výstavu Poklad Inkov na Bratislavský hrad? Len neberte dieťa, vyhodia vás
30.06.2020   0
Majiteľka výstavy asi nemá deti... Inak by nemohla vydať tak nezmyselný príkaz.
detské choroby
Viete, čo znamenajú hodnoty CRP?
04.07.2020   5
Na to, že v prípade potreby nášmu dieťaťu pediater zmeria CRP, sme si už asi zvykli. Radi sa vyhneme antibiotickej liečbe, ak to naozaj nie je nevyhnutné. Čo však znamenajú namerané hodnoty?
Prvá pomoc - Úžeh, Tepelný úpal, Prehriatie
01.07.2020   0
Aký je rozdiel medzi tepelným a slnečným úpalom? Ako správne postupovať pri starostlivosti o prehriate dieťa? Kedy ísť na pohotovosť?
Rodičia pozor: 12 najčastejších letných detských ochorení
27.06.2020   1
Kinetóza, hnačky, či popálenie medúzou. V letných mesiacoch je vhodné myslieť na prevenciu určitých ochorení. Ktorých?
zvery
Mačka a dieťa, možné problémy
03.07.2020   1
Podľa posledných výskumov sa ukazuje, že spolužitie dieťaťa a dvoch alebo viacerých zvierat výrazne znižuje riziko vzniku alergie. Jedno zviera nemá na to výrazný vplyv, dve a viac áno.
Poďme chovať kozy, kozičky, kozliatka
25.06.2020   0
Sťahovanie nás mestských ľudí z mesta na dedinu prináša na vidiek potenciál nápadov a tvorivú inšpiráciu. Dá sa v záhrade chovať aj koza? Je to náročné? Ako a prečo kozie produkty...
Liečba mačkou - Felinoterapia
18.06.2020   1
Felinoterapia - liečba somatických a psychických ochorení či záťaží založená na priamom kontakte človeka s mačkou. Pradenie mačky navodzuje pocit kľudu a optimizmu. Mimoriadne pozitívny vplyv má pri depresiách, úzkostiach, mozgovej porážke, mentálnej retardácii, reumatizme, zmyslových poruchách, telesnom postihnutí i psychosomatických poruchách.