ŽenaMóda / Beauty

Prvé vrásky do 25 rokov: ako s nimi bojovať

 pr   26.08.2019   1

Na tvári sa už objavili vrásky a máte iba 18 až 25 rokov? V takejto situácii je potrebné prijať naliehavé opatrenia na boj proti tejto nespravodlivosti. Makeup.sk povie vám, ako správne bojovať proti prvým vráskam.

foto: La MakeUp

 

Prečo sa vrásky objavujú už v mladom veku?

Existuje mnoho dôvodov, ale najčastejšie je výskyt vrások do 25 rokov dôsledkom horúčkovitého tempa veľkého mesta a ambícií, ktoré premáhajú mladé ženy. Ak sa pozriete na každú položku, kľúčové faktory budú tieto:

• Stres

• Nedostatok starostlivosti

• Aktívne výrazy tváre

• Zvyk neustále žmúriť

• Vonkajšie faktory

Ako odstrániť skoré vrásky?

Po prvé, odporúčame vám, aby ste sa zvykli na rituál starostlivosti o pleť 2-krát denne. Čistiace a hydratačné ráno a pred spaním a odlíčenie v prípade potreby je základom starostlivosti, do ktorého môžete pridať ďalšie kozmetiku pre potreby vašej pleti. Bez pravidelnej základnej starostlivosti nebude fungovať žiadny aktívny krém proti starnutiu alebo sérum. Pri vytváraní každodenného rituálu starostlivosti vám odporúčame opatrne pristupovať k výberu kozmetiky, počnúc jemným čistením.

Po druhé, nezabudnite, že ani ten najdrahší krém nezachráni vrásky po jednom až dvom dňoch používania. Trvá nejaký čas, kým sa objaví viditeľný výsledok - tzv. Kumulatívny účinok produktu. Tento čas sa zhoduje s prirodzeným cyklom obnovy rohovej vrstvy pokožky - 4 týždne vo veku do 25 rokov. Kozmetika s vyššou aktivitou môže toto obdobie skrátiť. Stabilné pozitívne zmeny stavu pokožky však nastanú po 48 dňoch používania konkrétneho produktu, čo sa zhoduje s celým cyklom jej obnovy.

foto: La MakeUp

 

Najdôležitejšia vec je, že kozmetiku by mali vyvíjať profesionálni dermatológovia a musia obsahovať účinné zložky, ktoré môžu jemne vyhladiť mladú pokožku bez presýtenia a bez vyvolania podráždenia.

Medzi takéto kozmetické výrobky patria kozmetické výrobky vyvinuté a vyrobené v dermatologických laboratóriách vo Francúzsku! Dôkazom toho bude klinický a spotrebiteľský výskum a milióny pozitívnych recenzií od mladých žien z celého sveta.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
Takika napísané 16.12.2019 13:04

ako každa žena, aj ja bojujem s vraskami a problematickou pletou. Preto som začala použovat kozmetiku na prirodnej baze hristina.Mojej pleti velmi prospieva

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
Pôrody včera
19.02.2021   0
Nedávno som sa dostala k neuveriteľným informáciám o pôrodoch kedysi aj dnes v tradičných národoch... a som rada, že som rada.
babetko
Stratení v preklade: povieme deťom A, počujú B
23.02.2021   0
Selektívna hluchota je od istého veku veľmi rozšírený vírus medzi našimi deťmi. Poviete A, počujú B.
Odkedy mám deti, nie som to ja
22.02.2021   3
Strácam sa medzi formičkami na piesok, plienkami a domácimi výživami, ktoré varím z nekonečnej materskej lásky. Ako inak by som dokázali zavárať v horúcich dňoch jablká a namiesto opaľovania na balkóne vyrábať domáce džemy? Najmä keď som sa ešte pred pár rokmi živila avokádom a čínskou kapustou, aby som sa zmestila do šiat číslo 36?
5 príkrmov pre bábätká ideálnych na zimu
20.02.2021   0
Aj v tomto ročnom období môžeme nájsť suroviny plné výživných látok, vďaka ktorým dokážeme vykúzliť bábätkám plnohodnotný jedálniček.
detské choroby
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
Viete, aké dôsledky môže mať odmietnutie hospitalizácie dieťaťa?
16.02.2021   1
Ak rodič odmietne liečbu či hospitalizáciu dieťaťa, prechádza naňho zodpovednosť za zdravotný stav dieťaťa, ako i všetky právne dôsledky pri ďalších komplikáciách.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.