ŽenaMóda / Beauty

Ozdravte, detoxikujte a chráňte pokožku

 PR   26.05.2014   0

Judit Bardos, tvár Dermacol Detox & Defence

Nedostatočná ochrana a starostlivosť o pokožku znižuje jej prirodzenú ochrannú funkciu, prispieva k predčasnému starnutiu a môžu sa objaviť kožné problémy.

Správne prípravky však dokážu pleť zregenerovať a ozdraviť. S novým radom kozmetiky Dermacol Detox & Defence doprajete pokožke v pohodlí domova dennú detoxikáciu a ochranu.

Dermacol Detox & Defence

ozdravuje a chráni pleť zvnútra i zvonku. Všetky produkty obsahujú antioxidanty, vitamíny a kmeňové bunky.

Na povrchu pokožky regenerujú prirodzenú kožnú bariéru a vytvárajú ochranný štít proti nepriaznivým vonkajším vplyvom a UV žiareniu.

Hĺbkovo neutralizujú toxíny a škodlivé látky, obnovujú poškodenú pleť, redukujú prejavy dehydratácie, vyživujú a zabraňujú predčasnému starnutiu.

Ako dosiahnuť dennú detoxikáciu a ochranu?

1. krok – Detoxikačná a ochranná micelárna voda každý deň ráno a večer

Dôkladne čistí: odstraňuje všetky nečistoty a odličuje v jednom kroku tvár, oči aj pery. Obsahuje bipolárne molekuly (micely), ktoré vďaka polarite viažu na seba nečistoty a dostatočne vyčistia vašu pleť (nemusíte používať pleťové mlieko či vodu). Účinne tak odstraňuje make-up (aj vodoodolný) a tonizuje pleť.

Je bohatá na prírodné antioxidanty a vitamíny. Aloe vera hydratuje, upokojuje a zvláčňuje pleť, extrakt z uhorky osviežuje, zjemňuje a má adstringentné účinky.

Zanecháva pleť sviežu a zdravšiu, nedráždi a nevysušuje ju, pretože neobsahuje mydlo, alkohol a parabény.

Odporúčaná cena: 4,99 eur

2. krok – Detoxikačný a ochranný pleťový krém každý deň ráno a večer

Ľahká, výborne vstrebateľná textúra bohatá na prírodné antioxidanty, vitamíny a kmeňové bunky. Neutralizuje v pleti toxíny a škodlivé látky z vonkajšieho prostredia. Aktivuje obnovu poškodenej pleti a vytvára na jej povrchu ochranný štít, ktorý zabraňuje porušeniu. Udržiava prirodzenú hydratáciu a podporuje mikrocirkuláciu. Regeneruje, vyživuje a upokojuje podráždenú pleť.

Zabraňuje predčasnému starnutiu a strate pružnosti, pevnosti a vzniku vrások. Neobsahuje silikóny ani parabény.

Odporúčaná cena: 12,69 eur

3. krok – Pleťová maska jeden až dvakrát týždenne

Ľahká gélovo-krémová textúra preniká hlboko do pleti, kde neutralizuje toxíny a škodlivé látky. Aktivuje a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pleti. Zanecháva ju sviežu a zdravú. Detoxikuje a obnovuje poškodené bunky.

Odporúčaná cena: 2,69 eur

Aké účinné látky obsahuje Dermacol Detox & Defence?

  • Kmeňové bunky z paradajok vyrobený pomocou modernej biotechnológie sú veľmi účinným antioxidantom. Chránia nielen kolagén, čím zabraňujú strate pevnosti a pružnosti, ale aj pleťové bunky a ich DNA pred toxínmi tak, že ich viažu a tým strácajú aktivitu. Kmeňové bunky znižujú genotoxicitu ťažkých kovov až o 68 %* a zvyšujú životaschopnosť buniek až o 30 %*.
  • Extrakt z čierneho hrozna z certifikovanej organickej produkcie je bohatý na vitamíny, antioxidanty a minerály. Zlepšuje detoxikáciu kožných buniek, zvyšuje tvorbu kolagénu a zlepšuje štruktúru pokožky.
  • Avokádový olej s vysokým podielom vitamínu E je prirodzeným UV faktorom.
  • Olej z marhuľových jadier a Shea butter (bambucké maslo) regenerujú a upokojujú pokožku.
  • Dôležitý vitamín B3 posilňuje jej obrannú bariéru.
  • Symhelios chráni a podporuje dlhodobé zdravie kože pred poškodením UV žiarením a toxínmi zvnútra – neutralizuje ju, aby neboli zasiahnuté zdravé bunky.

*test in-vitro

www.dermacol.sk


Vyhrajte 3x balíček od značky Dermacol:

ktorý obsahuje:

  • Micelárnu vodu Detox & Defence
  • Detoxikačný a ochranný pleťový krém Detox & Defence
  • Pleťovú masku Detox & Defence

Stačí, ak nám do 15.06.2014 odpoviete na jednoduchú otázku:

„Vymenujte aspoň 3 účinné zložky, ktoré obsahuje nová rada Dermacol Detox & Defence.“

Správnu odpoveď nájdete priamo v článku, alebo na www.dermacol.sk.


Vaše meno a priezvisko:

Vaša poštová adresa:

Váš e-mail:

Váš telefón:

Váš vek:

Vaša odpoveď:

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
Hľadáte:
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Amniotómia, alebo... v čepčeku sa narodil!
07.08.2020   3
Encyklopédia zdravotnej sestry hovorí, že je to prepichnutie amniónu (zárodočnej blany). Mamičkovsky tomu hovoríme pretrhnutie plodových obalov alebo pustenie vody počas pôrodu. Nemýľte si to prosím s iným zákrokom – amniocentézou.
Prvé pohyby bábätka v brušku
05.08.2020   6
Bábo v brušku a jeho prvé pohyby ženy opisujú ako hladkanie, mávnutie motýlích krídel, bublinky, jemné klopanie, pohyby čriev, trepotanie, škvŕkanie v bruchu, mrvenie...
Čo je hlienová zátka, kedy sa uvoľní a kedy ísť do pôrodnice?
03.08.2020   5
Odtok hlienovej zátky je jedným z prvých signálov, že čas pôrodu sa blíži a v zásade ešte netreba ísť do pôrodnice. Ak sa však objaví jasnočervená krv, (ako pri silnej menštruácii) je načase urýchlene sa presunúť do pôrodnice.
babetko
Cvičenie s riekankou pre 4 – 5-ročné deti
07.08.2020   0
Zdravotné cviky deťom poskytujú uvoľnenie všetkých svalov, ale aj posilňovanie a cestu k správnemu držaniu tela. Veľkým pomocníkom pri cvičení sú pesničky alebo riekanky. S deťmi vo veku 4 – 5 rokov si môžeme zacvičiť aj na tieto:
Nepáči sa ti jedlo? Budeš hladný!
06.08.2020   0
Babička šermuje lyžičkou popod nos vnúčika. Dieťatko vysýpa z mostíka kamienky a ona ho kŕmi jablkovou výživou cez pletivo, cez mriežkovanú zábranu preliezky, hrdá na svoju kŕmiacu taktiku.
Sunárek vyrástol. Rebrenduje na SUNAR
05.08.2020   0
Zmena sa dotkla len obalu a značky, zloženie a chuť produktov zostávajú rovnaké.
detské choroby
Protikvasinková diéta
03.08.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Cítia malé bábätká bolesť?
31.07.2020   0
Náš predpoklad je jasný, že deti bolesť cítia. Ako je to však u celkom malých bábätiek? U nich sa často predpokladá/predpokladalo, že bolesť nevnímajú tak, ako väčšie deti, resp. tak, ako dospelí. Ešte stále je novorodenecká bolesť často neliečená.
Alergia na slnko?
29.07.2020   0
Jednou z nepríjemných reakcií kože na slnečné žiarenie môže byť okrem spálenia pokožky aj slnečná alergia. Najviac ohrozenou skupinou sú deti, pretože ich koža nie je dostatočne odolná voči škodlivému žiareniu.
zvery
Prečo psy jedia trávu
03.08.2020   0
Väčšine psov tráva chutí. Podľa prieskumov je tráva rastlinkou, ktorú psy jedia najčastejšie. Ale prečo je to tak? Má nejaké neznáme vitamíny? Čo na nej psy vidia?
Cestovanie so psom
28.07.2020   2
Je prirodzené, že si myslíte, že sa váš psík necíti v klietke dobre. Neprenášajte ale tieto svoje pocity na vášho psa. Prepravka im nevadí a niektorí sa dokonca v nej cítia bezpečnejšie.
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   2
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?