ŽenaMóda / Beauty

Hodinka pre seba

 PR   21.11.2013   0

Ako sa máte? Že ako z rýchlika? Dali ste ráno podbradník namiesto dieťaťu mužovi? Zabalili ste deťom na desiatu prekrojený suchý rožok? Kľúče ste našli v chladničke?

Najvyšší čas na chvíľku pre seba. Poproste mamu / sestru / kamarátku / muža, nech Vám na hodinku postrážia deti a povenujte sa sama sebe :)

Rozmaznávajte sa. Ako na to Vám opäť poradí vizážista značky Dermacol Tomáš Vida.

Rozmaznávajte telo

Začnite čas venovaný sebe napríklad voňavým kúpeľom alebo sprchou. Zatvorte sa do kúpeľne, na dvere dajte ceduľku s nápisom „nerušiť, prosím“ a relaxujte s produktmi z radu Dermacol Aroma Ritual.

Sprchovacie gély príjemne osviežujú, zvláčňujú a jemne očisťujú.

Telové mlieka dokážu pokožku neuveriteľne zjemniť, upokojiť a krásne prevoňať. Navyše jej poskytnú potrebnú hydratáciu a ochranu pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Hĺbková starostlivosť o pleť

Ďalším krokom je maska, tá je základom starostlivosti o pleť. Napríklad liftingová maska Dermacol Botocell s koncentrovaným protivráskovým komplexom - po jej aplikácii dôjde k zníženiu frekvencie svalových kontrakcií, svalovému uvoľneniu a tým k požadovanému vyhladeniu jemných vrások a nerovností.  Gélovo-krémová textúra sa ľahko nanáša. Maska je vhodná na tvár, krk i dekolt.

Oddych pre oči

Prebdené noci sa odrazia najmä na očiach. Ich okolie osvieži Eye Gold gél. Neparfumovaný gél na unavené oči pôsobí proti opuchom, únave a kruhom pod očami.

Vďaka špeciálnemu kokteilu siedmich bylín vytvára okamžitý pocit pohody a rýchlo sa vstrebáva. Obsahuje aktívne zložky rastlinného pôvodu, ktoré prispievajú k regenerácii pleti a zároveň pôsobia preventívne proti vzniku červených žiliek. Pred aplikáciou ho nechajte v chladničke a chladný naneste priamo na partie okolo očí.


Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
Hľadáte:
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Amniotómia, alebo... v čepčeku sa narodil!
07.08.2020   3
Encyklopédia zdravotnej sestry hovorí, že je to prepichnutie amniónu (zárodočnej blany). Mamičkovsky tomu hovoríme pretrhnutie plodových obalov alebo pustenie vody počas pôrodu. Nemýľte si to prosím s iným zákrokom – amniocentézou.
Prvé pohyby bábätka v brušku
05.08.2020   6
Bábo v brušku a jeho prvé pohyby ženy opisujú ako hladkanie, mávnutie motýlích krídel, bublinky, jemné klopanie, pohyby čriev, trepotanie, škvŕkanie v bruchu, mrvenie...
Čo je hlienová zátka, kedy sa uvoľní a kedy ísť do pôrodnice?
03.08.2020   5
Odtok hlienovej zátky je jedným z prvých signálov, že čas pôrodu sa blíži a v zásade ešte netreba ísť do pôrodnice. Ak sa však objaví jasnočervená krv, (ako pri silnej menštruácii) je načase urýchlene sa presunúť do pôrodnice.
babetko
Cvičenie s riekankou pre 4 – 5-ročné deti
07.08.2020   0
Zdravotné cviky deťom poskytujú uvoľnenie všetkých svalov, ale aj posilňovanie a cestu k správnemu držaniu tela. Veľkým pomocníkom pri cvičení sú pesničky alebo riekanky. S deťmi vo veku 4 – 5 rokov si môžeme zacvičiť aj na tieto:
Nepáči sa ti jedlo? Budeš hladný!
06.08.2020   0
Babička šermuje lyžičkou popod nos vnúčika. Dieťatko vysýpa z mostíka kamienky a ona ho kŕmi jablkovou výživou cez pletivo, cez mriežkovanú zábranu preliezky, hrdá na svoju kŕmiacu taktiku.
Sunárek vyrástol. Rebrenduje na SUNAR
05.08.2020   0
Zmena sa dotkla len obalu a značky, zloženie a chuť produktov zostávajú rovnaké.
detské choroby
Protikvasinková diéta
03.08.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Cítia malé bábätká bolesť?
31.07.2020   0
Náš predpoklad je jasný, že deti bolesť cítia. Ako je to však u celkom malých bábätiek? U nich sa často predpokladá/predpokladalo, že bolesť nevnímajú tak, ako väčšie deti, resp. tak, ako dospelí. Ešte stále je novorodenecká bolesť často neliečená.
Alergia na slnko?
29.07.2020   0
Jednou z nepríjemných reakcií kože na slnečné žiarenie môže byť okrem spálenia pokožky aj slnečná alergia. Najviac ohrozenou skupinou sú deti, pretože ich koža nie je dostatočne odolná voči škodlivému žiareniu.
zvery
Prečo psy jedia trávu
03.08.2020   0
Väčšine psov tráva chutí. Podľa prieskumov je tráva rastlinkou, ktorú psy jedia najčastejšie. Ale prečo je to tak? Má nejaké neznáme vitamíny? Čo na nej psy vidia?
Cestovanie so psom
28.07.2020   2
Je prirodzené, že si myslíte, že sa váš psík necíti v klietke dobre. Neprenášajte ale tieto svoje pocity na vášho psa. Prepravka im nevadí a niektorí sa dokonca v nej cítia bezpečnejšie.
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   2
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?