ŽenaMóda / Beauty

Diagnostikujte si pleť vo svojom tablete.

 ts/ redakcia   15.02.2014   0

Pretože každá žena má o svojej ideálnej pleti úplne jedinečnú predstavu, Vichy vyvinulo personalizovaný, holistický prístup diagnostiky pleti.

Premýšľali ste niekedy nad tým, ako by mala vyzerať ideálna pleť? Mala by mať menej pigmentových škvŕn alebo by mala byť viac rozžiarená? A mala by mať dokonale tvarovaný ovál alebo menej hlbokých vrások? Tak prečo pre to niečo neurobíte?

Vichy a ženská pleť

Vichy a ženy, to je dlhá história založená na načúvaní a dialógu. Na porozumení toho, čo ženy potrebujú a čo každej žene, bez ohľadu na vek alebo typ pleti umožní dosiahnuť jej ideálnu pleť. Vichy ide dnes so svojim unikátnym prístupom ešte ďalej. Poskytuje ženám modernejšie, personalizované poradenstvo a dáva im slovo v iniciatíve Ideálna pleť s Vichy.

Diagnostika pleti, ktorá vás počúva

Vďaka unikátnej expertíze v oblasti starostlivosti o pleť a novému a inovatívnemu diagnostickému nástroju ponúka Vichy poradenstvo, aby ženám pomohli určiť, čo od svojej pleti chcú. Povzbudzuje ich, aby zdieľali svoje túžby. Či už túžia po zmiernení pigmentových škvŕn, väčšej pevnosti pleti, menšom množstve rozšírených pórov alebo väčšom jase ...

Je na každej z Vás, aby opísala svoj ​​ideál pleti. Technológia Modiface umožňuje na základe nahranej fotografie  alebo fotografie zhotovenej Vaším tabletom či smartphonom, realisticky zobraziť zmeny, ktoré si prajete na svojej pleti vykonať.

Nejde tu o úpravu vo Photoshope, ale o  simuláciu možného zlepšenia. Táto simulácia je založená na sérii klinických štúdií skúmajúcich účinnosť prípravkov Vichy. Každej žene bude na základe tohto modelu, životného štýlu a kozmetických návykov ponúknutý program na mieru.

Viacej sa o diagnostike pleti môžete dozvedieť a tiež si ju môžete vyskúšať na vichy.sk

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 1.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
Hľadáte:
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Amniotómia, alebo... v čepčeku sa narodil!
07.08.2020   3
Encyklopédia zdravotnej sestry hovorí, že je to prepichnutie amniónu (zárodočnej blany). Mamičkovsky tomu hovoríme pretrhnutie plodových obalov alebo pustenie vody počas pôrodu. Nemýľte si to prosím s iným zákrokom – amniocentézou.
Prvé pohyby bábätka v brušku
05.08.2020   6
Bábo v brušku a jeho prvé pohyby ženy opisujú ako hladkanie, mávnutie motýlích krídel, bublinky, jemné klopanie, pohyby čriev, trepotanie, škvŕkanie v bruchu, mrvenie...
Čo je hlienová zátka, kedy sa uvoľní a kedy ísť do pôrodnice?
03.08.2020   5
Odtok hlienovej zátky je jedným z prvých signálov, že čas pôrodu sa blíži a v zásade ešte netreba ísť do pôrodnice. Ak sa však objaví jasnočervená krv, (ako pri silnej menštruácii) je načase urýchlene sa presunúť do pôrodnice.
babetko
Cvičenie s riekankou pre 4 – 5-ročné deti
07.08.2020   0
Zdravotné cviky deťom poskytujú uvoľnenie všetkých svalov, ale aj posilňovanie a cestu k správnemu držaniu tela. Veľkým pomocníkom pri cvičení sú pesničky alebo riekanky. S deťmi vo veku 4 – 5 rokov si môžeme zacvičiť aj na tieto:
Nepáči sa ti jedlo? Budeš hladný!
06.08.2020   0
Babička šermuje lyžičkou popod nos vnúčika. Dieťatko vysýpa z mostíka kamienky a ona ho kŕmi jablkovou výživou cez pletivo, cez mriežkovanú zábranu preliezky, hrdá na svoju kŕmiacu taktiku.
Sunárek vyrástol. Rebrenduje na SUNAR
05.08.2020   0
Zmena sa dotkla len obalu a značky, zloženie a chuť produktov zostávajú rovnaké.
detské choroby
Protikvasinková diéta
03.08.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Cítia malé bábätká bolesť?
31.07.2020   0
Náš predpoklad je jasný, že deti bolesť cítia. Ako je to však u celkom malých bábätiek? U nich sa často predpokladá/predpokladalo, že bolesť nevnímajú tak, ako väčšie deti, resp. tak, ako dospelí. Ešte stále je novorodenecká bolesť často neliečená.
Alergia na slnko?
29.07.2020   0
Jednou z nepríjemných reakcií kože na slnečné žiarenie môže byť okrem spálenia pokožky aj slnečná alergia. Najviac ohrozenou skupinou sú deti, pretože ich koža nie je dostatočne odolná voči škodlivému žiareniu.
zvery
Prečo psy jedia trávu
03.08.2020   0
Väčšine psov tráva chutí. Podľa prieskumov je tráva rastlinkou, ktorú psy jedia najčastejšie. Ale prečo je to tak? Má nejaké neznáme vitamíny? Čo na nej psy vidia?
Cestovanie so psom
28.07.2020   2
Je prirodzené, že si myslíte, že sa váš psík necíti v klietke dobre. Neprenášajte ale tieto svoje pocity na vášho psa. Prepravka im nevadí a niektorí sa dokonca v nej cítia bezpečnejšie.
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   2
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?