ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
ŽenaInšpirácie a motivácie

Youtuber „Selassie“: Nikdy som nepísal zaľúbené listy

 pr   10.02.2019   0

Známy youtuber „menameselassie“ prezradil, ako so svojou partnerkou, tiež známou z Instagramu ako „beth.sal“  prežívajú sviatok Sv. Valentína.  

foto: Milka

Oslavujete s Betkou Valentína?

Nie nejako extra, ale snažíme sa vždy vybrať nejaký zaujímavý výlet alebo ísť na dobrú večeru a spraviť si spoločný deň. Každý zážitok s Betkou je krásny.

Premýšľaš pred Valentínom o tom, aké prekvapenie prichystáš?

Väčšinou tak dva – tri dni pred Valentínom, ale určite pri tom nesmie chýbať bonboniéra Milka srdce  s krásnym odkazom !

 

Myslíš si, že ľudia by sa mali vrátiť k písaniu romantických listov?  

Určite! Nie je nič krajšie, ako keď niekto niekomu napíše v dnešnej dobe zamilovaný list. Napísať to cez chat alebo sms je ľahké, vyznať lásku osobne z očí do očí je oveľa ťažšie a nie všetci na to nazbierame odvahu a nájdeme tie správne slová. No veľmi romantická  a osobná alternatíva je napísať list, ktorý určite poteší a prekvapí. Navyše si tak vytvárate krásne spomienkové poklady

Písal si aj ty niekedy zaľúbené listy?

Nie, ja nikdy. Mne to nikdy nešlo. Možno sme mali v škôlke niečo také, ako „napíšte niekomu valentínku“, ale nič také si nepamätám.

Pamätáš si ešte svoju prvú lásku?

Na základnej škole, chodil som s ňou asi týždeň. Celkom dlho na to, že som bol asi siedmak. Vtedy sme sa ledva rozprávali, listy som jej nepísal. To by som nedal.

Poznáš niekoho, kto si písal zaľúbené listy?

No určite. Rodičia aj starí rodičia si písali listy, lebo nemohli inak, nebol internet ani telefóny. Podľa mňa majú niektoré listy ešte uložené. Vidím to väčšinou len vo filmoch, babička vytiahne listy, ktoré písala dedkovi na vojnu. Bolo by milé, ak by mala mama nejaké uložené od otca z vojny.

Ako si predstavuješ ideálny valentínsky deň?

Vstanem, budem mať pred sebou krásne veľké raňajky s ružou, potom dobrý obed, wellness, potom ešte lepšia večera, najlepšie steak, a o tom, čo bude potom, až po 22:00 :D.

Čo si najviac vážiš na Betke?

Je extrémne úprimná a často povie ľuďom do tváre, čo si o nich myslí. A je  strašne starostlivá, ako partnerka. Manažuje domácnosť. A stále mi nadáva, že som bordelár.

Aký darček by si jej dal za všetko, čo pre teba robí?

Strašne chce navštíviť Južnú Ameriku, takže to by bol pre ňu najlepší dar. Mňa Južná Amerika neláka, ale samu by som ju tam určite nepustil a kto vie, možno sa mi tam zapáči. Mám rád ich jedlo. Vydržal by som len na jedle.

Máte nejaké spomienkové veci zo začiatku vzťahu?

Dal som Betke kresbu a stále ju má na poličke. Máme doma „instagraf“, fotoaparát, s ktorým sa bárskedy cvaknete, zachytíte daný moment a tá fotka sa hneď vytlačí. Máme strašne veľa spoločných fotiek. A potom platne, LP-čka.

Ako si zbalil Betku?

Sám neviem, dodnes sa tomu čudujem. Mám dokonca aj video o prvom rande a ona mi potom dlhšie neodpisovala. Myslela si, že som blbec. Ale nejako sa to zmenilo a sme spolu. Bola to moja chyba, lebo kamarát mi poradil, že na ženy mám byť tvrdý a odmeraný na rande. A takmer som dostal kopačky. Pýtal som sa jej, či to fungovalo, povedala, že vôbec a nemám to robiť.

Aké spomienky ťa viažu k týmto LP platniam?

Najradšej mám tú Bonobo platňu, rád ich počúvam. Betka mi ju kúpila na Pohoda festivale, bola strašne drahá a ja „hlupák“ som si ju schoval v stane jednej firmy a zabudol som kam. Tak sme sa s Betkou zložili na ďalšiu Bonobo platňu a potom som ju našiel. Teraz mám dve rovnaké platne. Gorillaz mi kúpila Betka v jednom obchode s platňami a ja som jej kúpil jej obľúbeného Sama Smitha. Dodnes mám rád staré jazzové platne a Jimiho Hendrixa, otec ich počúval.

Takže vás spája aj hudba.

Áno, najmä hudba. Ak by som viac čítal, tak aj knihy. Betka strašne veľa číta.

Robíte si aj romantické večere pri hudbe?

Skôr romantické upratovanie. Pustíme si hudbu a napríklad vysávame a pritom zbožňujeme ten zvuk „praskania“ platne, má to taký retro efekt a atmosféru.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Odkedy som tehotná, nič nesmiem!
19.02.2019   0
Jedna z vecí, ktoré ma na prvom tehotenstve (ne)príjemne prekvapili, bola kvapku prehnaná starostlivosť môjho muža. On, racionálny chlap, sa pri pohľade na svoju manželku – budúcu matku zmenil na nepoznanie. Skrátka, prvé dieťa je prvé dieťa, a keď sa z muža stáva oco, zo ženy je na chvíľu kráľovná. Toto vás, milé prvorodičky, čaká pri prvom tehotenstve, tak si to užite.
Reťazový pôrod (dve deti po sebe) a materské
18.02.2019   37
Budem mať pri druhom bábätku nárok na materské? Ako sa vypočíta materské, keď ide o druhú, prípadne ďalšiu materskú dovolenku?
Chrípka v tehotenstve? Môže byť nebezpečná
15.02.2019   0
Mamička Lucia prekonala v štvrtom mesiaci tehotenstva silnú chrípku, pre ktorú sa nakoniec ocitla v nemocnici: „Ochorela som v práci od kolegov, ktorí prišli do kancelárie napriek tomu, že mali dávno sedieť v ordinácii u lekára. Jeden deň som bola zdravá, druhý som už ležala s horúčkou a ledva dýchala.
babetko
Deti sú ako atentátnici. Ich úlohou je sabotovať rodičov
19.02.2019   0
So sladkým úsmevom maria takmer každé naše úsilie. To kvôli nim robíme tisíc vecí naraz a nikdy nič nestihneme poriadne dokončiť.
Najlepšie hračky pre deti? Hrnce, varechy a šuflíky s ponožkami!
18.02.2019   0
Je to malé, zelené a skočím na to o pol tretej ráno, keď sa dieťa rozplače v postieľke? Čo je to? Sprostá kocka z lega! Alebo iná. Je to obludné, plyšové, dieťa to nosí všade so sebou a ako natruc to zabudnete v trolejbuse cestou od doktora. Čo to je? Plyšová chobotnica, ktorú pobežíte o pár dní kúpiť do Dráčika, lebo dieťa bez nej nemôže žiť.
Musí dieťa štvornožkovať?
17.02.2019   7
Naozaj "nevadí", keď vaše dieťa nelozí? Čo mnohí rodičia bagatelizujú, iní úzkostlivo riešia. Názor odborníka uvedie vec na pravú mieru.
detské choroby
Medzinárodný deň detskej rakoviny. Ochorie nám viac ako 200 detí ročne
14.02.2019   0
Dnes sú detské onkológie okrem Banskej Bystrice aj v Bratislave a Košiciach, ktoré spolu ročne diagnostikujú vyše 200 prípadov onkologických ochorení u detí od 0 do 19 rokov.
17 tipov na domácu liečbu laryngitídy
12.02.2019   0
Pri laryngitíde ide o to, že krk zvnútra opuchne. A to je dôvod, prečo toto ochorenie netreba podceňovať. Rodičia by vždy mali dieťa zobrať k lekárovi. Liečbu, ktorú pri laryngitíde nariadi dieťaťu lekár, môžete podporiť týmito domácimi prostriedkami.
Antibiotiká. Áno, či nie ?
08.02.2019   2
Ako liečia choroby antibiotiká? Deťom sa najčastejšie predpisujú ATB, ktoré obsahujú ampicilín, amoxycilín, erytromycín a penicilín.
zvery
Aj malé zvieratko potrebuje starostlivosť
15.02.2019   0
Medzi malé domáce zvieratká zaraďujeme všetky menšie od psa či mačky. Najznámejší domáci mini miláčikovia sú králiky, škrečky, morčatá, či laboratórne myši. Pre svoj spokojný a šťastný život však aj oni potrebujú pravidelnú starostlivosť.
Stratil sa mi pes
06.02.2019   0
Čo robiť, keď sa nám stratí pes? Ako si zachovať chladnú hlavu a nepodľahnúť zbytočne panike? Kto nám pomôže nájsť ho? Ako sa efektívne zapojiť do hľadania?
Flat coated retríver alebo Hladkosrstý retríver, FCR
30.01.2019   0
Poznáte krásneho a inteligentného psa - Flat coated retrievera? Odkiaľ pochádza toto originálne plemeno a aké má vlastnosti? Je vhodné do rodiny s deťmi? Čo má spoločné s inými druhmi retrieverov?