ŽenaInšpirácie a motivácie

Youtuber „Selassie“: Nikdy som nepísal zaľúbené listy

 pr   10.02.2019   0

Známy youtuber „menameselassie“ prezradil, ako so svojou partnerkou, tiež známou z Instagramu ako „beth.sal“  prežívajú sviatok Sv. Valentína.  

foto: Milka

Oslavujete s Betkou Valentína?

Nie nejako extra, ale snažíme sa vždy vybrať nejaký zaujímavý výlet alebo ísť na dobrú večeru a spraviť si spoločný deň. Každý zážitok s Betkou je krásny.

Premýšľaš pred Valentínom o tom, aké prekvapenie prichystáš?

Väčšinou tak dva – tri dni pred Valentínom, ale určite pri tom nesmie chýbať bonboniéra Milka srdce  s krásnym odkazom !

 

Myslíš si, že ľudia by sa mali vrátiť k písaniu romantických listov?  

Určite! Nie je nič krajšie, ako keď niekto niekomu napíše v dnešnej dobe zamilovaný list. Napísať to cez chat alebo sms je ľahké, vyznať lásku osobne z očí do očí je oveľa ťažšie a nie všetci na to nazbierame odvahu a nájdeme tie správne slová. No veľmi romantická  a osobná alternatíva je napísať list, ktorý určite poteší a prekvapí. Navyše si tak vytvárate krásne spomienkové poklady

Písal si aj ty niekedy zaľúbené listy?

Nie, ja nikdy. Mne to nikdy nešlo. Možno sme mali v škôlke niečo také, ako „napíšte niekomu valentínku“, ale nič také si nepamätám.

Pamätáš si ešte svoju prvú lásku?

Na základnej škole, chodil som s ňou asi týždeň. Celkom dlho na to, že som bol asi siedmak. Vtedy sme sa ledva rozprávali, listy som jej nepísal. To by som nedal.

Poznáš niekoho, kto si písal zaľúbené listy?

No určite. Rodičia aj starí rodičia si písali listy, lebo nemohli inak, nebol internet ani telefóny. Podľa mňa majú niektoré listy ešte uložené. Vidím to väčšinou len vo filmoch, babička vytiahne listy, ktoré písala dedkovi na vojnu. Bolo by milé, ak by mala mama nejaké uložené od otca z vojny.

Ako si predstavuješ ideálny valentínsky deň?

Vstanem, budem mať pred sebou krásne veľké raňajky s ružou, potom dobrý obed, wellness, potom ešte lepšia večera, najlepšie steak, a o tom, čo bude potom, až po 22:00 :D.

Čo si najviac vážiš na Betke?

Je extrémne úprimná a často povie ľuďom do tváre, čo si o nich myslí. A je  strašne starostlivá, ako partnerka. Manažuje domácnosť. A stále mi nadáva, že som bordelár.

Aký darček by si jej dal za všetko, čo pre teba robí?

Strašne chce navštíviť Južnú Ameriku, takže to by bol pre ňu najlepší dar. Mňa Južná Amerika neláka, ale samu by som ju tam určite nepustil a kto vie, možno sa mi tam zapáči. Mám rád ich jedlo. Vydržal by som len na jedle.

Máte nejaké spomienkové veci zo začiatku vzťahu?

Dal som Betke kresbu a stále ju má na poličke. Máme doma „instagraf“, fotoaparát, s ktorým sa bárskedy cvaknete, zachytíte daný moment a tá fotka sa hneď vytlačí. Máme strašne veľa spoločných fotiek. A potom platne, LP-čka.

Ako si zbalil Betku?

Sám neviem, dodnes sa tomu čudujem. Mám dokonca aj video o prvom rande a ona mi potom dlhšie neodpisovala. Myslela si, že som blbec. Ale nejako sa to zmenilo a sme spolu. Bola to moja chyba, lebo kamarát mi poradil, že na ženy mám byť tvrdý a odmeraný na rande. A takmer som dostal kopačky. Pýtal som sa jej, či to fungovalo, povedala, že vôbec a nemám to robiť.

Aké spomienky ťa viažu k týmto LP platniam?

Najradšej mám tú Bonobo platňu, rád ich počúvam. Betka mi ju kúpila na Pohoda festivale, bola strašne drahá a ja „hlupák“ som si ju schoval v stane jednej firmy a zabudol som kam. Tak sme sa s Betkou zložili na ďalšiu Bonobo platňu a potom som ju našiel. Teraz mám dve rovnaké platne. Gorillaz mi kúpila Betka v jednom obchode s platňami a ja som jej kúpil jej obľúbeného Sama Smitha. Dodnes mám rád staré jazzové platne a Jimiho Hendrixa, otec ich počúval.

Takže vás spája aj hudba.

Áno, najmä hudba. Ak by som viac čítal, tak aj knihy. Betka strašne veľa číta.

Robíte si aj romantické večere pri hudbe?

Skôr romantické upratovanie. Pustíme si hudbu a napríklad vysávame a pritom zbožňujeme ten zvuk „praskania“ platne, má to taký retro efekt a atmosféru.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Toto by ste mamičke po pôrode naozaj darovať nemali
22.04.2019   0
Doma ma čakali samé úžasné darčeky ako karimatka, aby som vraj čím skôr začala zhadzovať kilá navyše, krém na bradavky a odsávačka hlienov pre syna. Manžel mi prezradil, že hľadal niečo praktické a užitočné. Tak som sa naštvala a na Vianoce som si z jeho odmeny, čo dostal v práci, kúpila zlatú retiazku a kabelku, a jemu som darovala ponožky a sprej proti poteniu nôh. Ten pohľad, keď si pred celou rodinou vybalil darček, stál za to.
Aký je rozdiel medzi prvým a druhým tehotenstvom?
18.04.2019   0
Hovorí sa, že prvé dieťa je pokusný králik. Blbosť! Prvé dieťa, to je nádej. Očakávania. Veľkolepé sny. Lekár vám na ultrazvuku ukazuje, kde má potomok ručičky a nožičky, ale vy vidíte zahraničnú univerzitu. Kurzy baletu. Voľný čas na koňoch. Nobelovú cenu a ďakovnú reč venovanú matke. Druhé dieťa? V lepšom prípade vám po ordinácii namiesto ocino nepobieha prvorodený. Pri pohľade na ultrazvuk nevidíte ručičky, nožičky ani Oxford, ale hory prádla a plienok. Veríte, že tentokrát sa to s materským mliekom podarí, ale keby nie, prežijete. Nuž, a tých rozdielov medzi prvým a druhým tehotenstvom je oveľa viac.
Pôrodnica v Trenčíne si zaslúži svoju dobrú povesť
16.04.2019   0
Nemôžem povedať, že lekár či sestry by sa z mojich požiadaviek vysmiali. Práve naopak, úplne rešpektovali moju žiadosť, aby mi nedávali lieky a neponúkali epidurál. Vedela som, že vo chvíli, keď bude pôrod prichádzať, by som sa mohla nechať zlákať na uľahčenie, a to som nechcela. Druhou vecou, ktorá bola pre mňa dôležitá, bolo: žiadne holenie, klystír.
babetko
Nenadávajme deťom kvôli deci rozliatej vody
24.04.2019   1
Niekedy v slabej chvíľke stratíme nervy a hučíme ako sirény. Kvôli deci rozliatej vody. „Ty si ale babrák, to nevieš dať pozor, čo máš ruky deravé?“
Spod plienočky – staráme sa o chlapčeka
20.04.2019   1
I vám sa narodil chlapček? A premýšľate nad špecifikami starostlivosti? Ako na to? Stolica, zapareniny, penis, predkožka, mázok, krémiky, semenníky... Strašidelné?
Spod plienočky - staráme sa o dievčatko.
19.04.2019   0
Narodilo sa vám dievčatko? Neobávajte sa, s našimi tipmi určite starostlivosť o svoju dcérku zvládnete. Ako sa teda starať o intímne partie bábätka - dievčatka?
detské choroby
Drogy - čo robiť pri podozrení, že dieťa užíva drogy
22.04.2019   0
Všímajte si indície, nedávajme si klapky na oči. Problém s drogami sa môže týkať aj vašich detí.
Ako podávať deťom lieky
15.04.2019   0
Ako podať dieťaťu kvapky do oka, "hnusnú tabletku" na prehĺtnutie, či čapík do zadočku... Tu nájdete finty, triky, zlepšováky na mnohé liekové trápenia našich najmenších.
Detská imunita dá rodičom zabrať
13.04.2019   0
Za častými horúčkami a nádchami však nemusí byť vždy len vrodená predispozícia. Neraz je na vine životný štýl, v ktorom chýba otužovanie, pohyb a zdravá strava. Mnoho detí je naviac preťažených povinnosťami, už na základných školách zažívajú stres a chýba im viac hier na čerstvom vzduchu.
zvery
Pes a mačka – priatelia
20.04.2019   2
Od dávnych čias sa traduje, že pes a mačka sú najväčší nepriatelia. Túto tézu príležitostne podporia aj zábery z rôznych filmov, reklám či úryvky z rozprávok. Je to ale naozaj tak? Skutočne pes a mačka nemôžu spolu vydržať?
Rozhodli sme sa pre hada...
11.04.2019   0
Ak máte pri pohľade na hada zmiešané pocity, mali by ste ich rešpektovať. Radšej sa týmto zvieraťom nechajte fascinovať cez sklo terária v zoo. ... ak aspoň na chvíľu zvažujete, ponúkame vám zopár informácii, ktoré vás môžu ovplyvniť.
Čo potrebujete pre zajaca?
04.04.2019   5
Ak chceme chovať zajaca doma, tak to najpodstatnejšie pre neho je klietka. Aká má byť ? Čo má byť v klietke? Z čoho zajac pije? A čo záchodík? Na nič som nezabudla?