ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
ŽenaInšpirácie a motivácie

Insta Matky

 Pavlínka Pavlíková   19.02.2019   0

V dnešnej dobe plnej sociálnych sietí sa instagramové profily rôznych ľudí stávajú médiom. Niečím, čo pravidelne "čítame" a svojou návštevnosťou ďaleko prevyšujú niektoré štandardné média.

Nadchnú fotkami z exotických krajín, iný nezvyčajným výzorom, luxusným životom či politickým postojom. Mnohí z nich sú verejne známe osobnosti - herci, podnikatelia, modelky, ale vznikajú aj nové takzvané “insta hviezdy”. 

 

Insta matky patria medzi tie najsilnejšie. Dnes vám predstavím pár insta matiek, ktoré vás môžu zaujať. Nájdete si svoju hrdinku ?:)

Clemmie Hooper - insta pôrodná baba

Mama 4 dievčat. Najprv dve dievčatá po seba, no a "do tretice" - dvojičky:)  Považuje sa za insta pôrodnú babu. Usiluje sa dokázať miléniovým mamám, že pôrod je pozitívny a krásny zážitok.

Nezostáva len instagramová a necháva sa ohmatať v papierovej knihe s názvom “How to Grow a Baby and Push It Out” . 

 

Tammy Hembrow sleduje viac ako 9 milionov ľudí

je 24-ročnou austrálčanka s 9 miliónmi sledovateľov. Známa sa stala vďaka youtube videám a hlavne svojou vyšportovanou postavou. Povedali by ste, že je mamou 2 detí? Dnes má okrem iného vlastnú značku oblečenia, je tvárou Good American a vedie fitness program. Chce ukázať mamám po celom svete, že je možné viesť zdravý životný štýl a mať dobrú postavu aj po pôrode.

 

Maddie Lambert - mama v 14tich

Maddie sa preslávila vďaka virálnemu  videu “Mama v 14nástich”. Dnes má Maddie 15 a ročnú dcérku. Vo svojich videách dokumentuje, aké je to byť teenage matkou -ukazuje nám, aké je to doniesť bábätko na strednú školu alebo dojčiť na verejnosti.  Taktiež sa venuje beauty oblasti, mejkapu a vlasom.

 

Jools Oliver - nie len manželka Jamieho

je manželkou známeho šéfkuchára Jamieho Olievera a mamou 5 krásnych detí. Jej instagram zachytáva bežný rodinný idylický život na vidieku.. deti v záhradke, kuchyni či vani. O Jools je málo známe, že bola v minulosti modelkou a dnes sa venuje návrhu detského oblečenia pre módne značky.

 

Catherine Paiz - dokonalá

sa narodila španielsky hovoriacej rodine v Kanade. Instagram okúzlila svojou krásou už v jeho počiatkoch -jej fotky kolovali internetom už v roku 2011. Dnes je známa aj vdaka youtube kanálu ACE family, ktorému sa venujú aj s jej manželom a dcérkami. Na jej instagrame sa môže popýšiť dokonalými fotkami mladej rodinky a skoro 7 miliónmi folowermi.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 3 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
O AUTOROVI

Pavlínka Pavlíková

Ahoj. Som Pavlínka. Keď som sa narodila, moja mama bola taká vydesená, že začala robiť tento web. A teraz, keď už viem písať, začala som sa jej do toho sem tam montovať. Okrem tohtoročnej maturity za moje záujmy považujem šport, beauty, varenie, pečenie, cestovanie ale aj históriu.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Pôrod v Krompachoch bol neuveriteľný zážitok
21.03.2019   0
Prvotný šok pre mňa bol, keď sa ma nesmierne milá sestra spýtala, či už mám pripravený pôrodný plán, aby si ho so mnou primárka mohla prejsť, keď prídem na návštevu do pôrodnice. Všetci vieme, že na Slovensku sú pôrodné plány vnímané ako spísané výmysly premotivovaných biomatiek, ktoré sa silou – mocou snažia kafrať skúseným pôrodníkom do roboty. S malou dušičkou sme si pred pôrodom urobili rodinný výlet do Krompách. Vyhľadali sme ordináciu pani primárky, sadli sme si spolu k stolu a prechádzali moje papiere.
V Ružinovskej nemocnici bol skvelý personál, chýbala mi však podpora v dojčení
19.03.2019   2
V Ružinovskej nemocnici v Bratislave som rodila v máji minulého roku. Bolo to dobré, ale bolo by ešte čo vylepšovať. Hlavne v informovanosti sestier, čo sa dojčenia týka. Majú informácie staré 20 rokov. Ostatné veci boli fajn, ale pre tento problém by som sem rodiť druhý raz nešla.
Skoncujte s klišé dokonalej matky, ktorá musí byť nutne naplnená šťastím
18.03.2019   6
Depresia post-partum sa týka mnohých mamičiek a predovšetkým prvorodičiek. Takáto depresia sa dá rozdeliť do viacerých kategórií:
babetko
Pohodový ocko verzus ukričaná a nervózna mama
25.03.2019   0
Sťažovala sa mi kamoška. Vraj jej muž odmieta prebaľovať, kúpať a krémikovať zaparený zadok. Keď má synovi uvariť tekvicový prívarok, dá mu miesto neho Pribináčik. Odmieta ho šatkovať, vraj je to trápne. A keďže kočík kamoška z presvedčenia nekúpila, každodenné prechádzky ostali na ňu. U nás doma je to podobné. Muž sa síce varenia a plienok nezľakol, ale...
Troska v ogrcanom pyžame, ktorá si nestihla ráno umyť zuby. Vitajte na materskej
22.03.2019   0
Narodí sa vám dieťa a príde moment, keď si namiesto reklamy na materstvo budete pripadať ako troska v ogrckanom pyžame. Zavretá medzi štyrmi stenami. Len vy a dieťa.
Výrazy, ktoré by mali poznať najmenšie deti a uľahčia nám každodenný život
21.03.2019   0
Keď rozprávame s dieťaťom, pomenúvame veci a deje okolo neho, na základe ktorých si vytvára isté schémy, ako funguje svet.
detské choroby
Tuberkulóza
22.03.2019   1
Tuberkulóza, jej príznaky, prevencia, liečba.
Hnačka
12.03.2019   9
Hnačka je časté vylučovanie abnormálne riedkej alebo vodnatej stolice. Kým u dojčiat ide o závažný stav, u starších detí zvyčajne nebýva dôvodom na znepokojenie.
Akútna bronchitída – Akútny zápal priedušiek
08.03.2019   2
Vyskytuje sa v každom období detského veku. Maximum prípadov je v jesenných a zimných mesiacoch. Začína sa "nádchou."
zvery
Žiť zdravšie? Pomôže vám šteniatko alebo mačiatko!
19.03.2019   0
Zvierací člen rodiny sa za starostlivosť môže odmeniť aj pevným zdravím, dobrou náladou či lepším zamestnaním. Že v tom všetkom nemôže mať labky? Štúdie amerických, austrálskych a britských vedcov tvrdia, že áno.
Preč s alergiou alebo zvieratá v domácnosti
05.03.2019   0
Deťom, ktoré boli alergické na mačky a psy lekári odporúčali chovať škrečkov alebo iných hlodavcov.
Fretka nie je zvieratko pre každého
26.02.2019   2
Len máloktoré dieťa vie, že na konci vodítka, to malé, chlpaté a veselé zvieratko, je fretka. Väčšinou si aj od mnohých dospelých vypočujem, že venčím potkana, vydru, malého psa, krtka, mačku alebo iné zvieratko.