ŽenaInšpirácie a motivácie

Insta Matky

 Pavlínka Pavlíková   19.02.2019   0

V dnešnej dobe plnej sociálnych sietí sa instagramové profily rôznych ľudí stávajú médiom. Niečím, čo pravidelne "čítame" a svojou návštevnosťou ďaleko prevyšujú niektoré štandardné média.

Nadchnú fotkami z exotických krajín, iný nezvyčajným výzorom, luxusným životom či politickým postojom. Mnohí z nich sú verejne známe osobnosti - herci, podnikatelia, modelky, ale vznikajú aj nové takzvané “insta hviezdy”. 

 

Insta matky patria medzi tie najsilnejšie. Dnes vám predstavím pár insta matiek, ktoré vás môžu zaujať. Nájdete si svoju hrdinku ?:)

Clemmie Hooper - insta pôrodná baba

Mama 4 dievčat. Najprv dve dievčatá po seba, no a "do tretice" - dvojičky:)  Považuje sa za insta pôrodnú babu. Usiluje sa dokázať miléniovým mamám, že pôrod je pozitívny a krásny zážitok.

Nezostáva len instagramová a necháva sa ohmatať v papierovej knihe s názvom “How to Grow a Baby and Push It Out” . 

 

Tammy Hembrow sleduje viac ako 9 milionov ľudí

je 24-ročnou austrálčanka s 9 miliónmi sledovateľov. Známa sa stala vďaka youtube videám a hlavne svojou vyšportovanou postavou. Povedali by ste, že je mamou 2 detí? Dnes má okrem iného vlastnú značku oblečenia, je tvárou Good American a vedie fitness program. Chce ukázať mamám po celom svete, že je možné viesť zdravý životný štýl a mať dobrú postavu aj po pôrode.

 

Maddie Lambert - mama v 14tich

Maddie sa preslávila vďaka virálnemu  videu “Mama v 14nástich”. Dnes má Maddie 15 a ročnú dcérku. Vo svojich videách dokumentuje, aké je to byť teenage matkou -ukazuje nám, aké je to doniesť bábätko na strednú školu alebo dojčiť na verejnosti.  Taktiež sa venuje beauty oblasti, mejkapu a vlasom.

 

Jools Oliver - nie len manželka Jamieho

je manželkou známeho šéfkuchára Jamieho Olievera a mamou 5 krásnych detí. Jej instagram zachytáva bežný rodinný idylický život na vidieku.. deti v záhradke, kuchyni či vani. O Jools je málo známe, že bola v minulosti modelkou a dnes sa venuje návrhu detského oblečenia pre módne značky.

 

Catherine Paiz - dokonalá

sa narodila španielsky hovoriacej rodine v Kanade. Instagram okúzlila svojou krásou už v jeho počiatkoch -jej fotky kolovali internetom už v roku 2011. Dnes je známa aj vdaka youtube kanálu ACE family, ktorému sa venujú aj s jej manželom a dcérkami. Na jej instagrame sa môže popýšiť dokonalými fotkami mladej rodinky a skoro 7 miliónmi folowermi.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 3 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
O AUTOROVI

Pavlínka Pavlíková

Ahoj. Som Pavlínka. Keď som sa narodila, moja mama bola taká vydesená, že začala robiť tento web. A teraz, keď už viem písať, začala som sa jej do toho sem tam montovať. Okrem tohtoročnej maturity za moje záujmy považujem šport, beauty, varenie, pečenie, cestovanie ale aj históriu.
Najčítanejšie
Recept týždňa
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Je to dieťa moje? Potvrdiť otcovstvo môžu aj anonymné DNA testy
21.05.2019   0
Možnosť otestovať otcovstvo nemusíte len prostredníctvom odborníkov. Samotné anonymné testovanie umožňuje objednávku testu až domov. Štandardne sa používa tyčinka, ktorou sa urobí výter z ústnej dutiny. Každý test obsahuje dve vzorky, ktoré sa odošlú späť do spoločnosti, ktorá o niekoľko dní vyhodnotí testovanie. Výsledky odošle podľa vyžiadania na adresu žiadateľa, alebo na mailovú adresu.
Kvôli strachu z pôrodu som skončila u terapeuta
14.05.2019   0
Teraz viem, že prežitá skúsenosť z pôrodu je vlastne trauma, veď sa bojovalo o život môjho dieťaťa. Preto sa cítim bezmocná a mám obavy, že ak sa niečo stane, nebudem vedieť pomôcť svojmu dieťaťu.
SZČO a materská
12.05.2019   0
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
babetko
Súťaž o krásny úsmev s Philips
22.05.2019   0
Zapojte sa do súťaže o skvelé produkty spoločnosti Philips.
5 dôvodov, prečo sa malé deti správajú hrozne
22.05.2019   0
Dvoj-trojročné deti. Niekedy aj staršie. Dokážu chytiť amok kedykoľvek, za čokoľvek.
Montessori prístup: deti upratujú hračky samé od seba
21.05.2019   0
Montessori učitelia uplatňujú metódy, ktoré vedia osloviť už najmenšie deti k tomu, aby boli poriadkumilovné.
detské choroby
Histamínová intolerancia
20.05.2019   0
Histamínová intolerancia má rôzne príznaky, aj veľa takých, ktoré by sme automaticky liečili ako nádchu, migrénu, prípadne ako alergickú kožnú reakciu. Pokiaľ sa jedná o HIT, vyžaduje si nízkohistamínovú diétu.
Astma
14.05.2019   4
Astma postihuje 10% detí. Aké sú príčiny tejto choroby? Ako sa prejavuje? Ako ju liečiť? Dá sa astme predchádzať?
Mrľa detská
03.05.2019   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
zvery
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.
O čom mačky snívajú
27.04.2019   0
O čom zvyknú mačky a mačiatka snívať? Sú ich sny úplne iné ako tie naše? Mávajú aj zlé sny? Vraj existujú aj námesačné mačky. Je to možné?