ŽenaBulvárik

Princ Harry. Stratil matku, teraz bulvár poľuje na jeho ženu

 kika/redakcia   02.10.2019   0

Stratil matku a teraz sa prizerá tomu, ako sa jeho manželka stáva obeťou tých istých mocných síl, píše sa vo vyhlásení 35-ročného vnuka Kráľovnej Alžbety II.

Jeho výsosť princ Harry, vojvoda zo Sussexu, podáva žalobu na bulvárny denník Mail on Sunday za to, že zverejnil súkromný list jeho manželky Meghan. Išlo o vlastnoručne napísaný list, adresovaný jej otcovi, s ktorým nie sú zadobre.

The Royal Family Facebook

 

Podľa všetkého sa otec Meghan, Thomas Markle, podelil s bulvárom o dôverné informácie zo súkromia ostro sledovaného páru, medzi inými vraj doteraz nevidel svojho vnuka Archieho.

Právni zástupcovia páru majú za to, že zverejnenie súkromnej korešpondencie bolo nezákonné. Pár sa chce brániť voči bulvárnym médiám, ktoré o nich úmyselne zverejňujú klamlivé články.

 

Princ Harry vydal k podanej žalobe prehlásenie, v ktorom tvrdí, že sa jeho manželka stala ďalšou z obetí britskej bulvárnej tlače.

"Videl som už, čo sa stane, keď sa z niekoho spraví tovar a už sa s ním nenakladá ako so skutočnou osobou. Stratil som svoju matku a teraz sa prizerám tomu, ako sa moja manželka stáva obeťou tých istých mocných síl," napísal Harry.

Jeho matka, princezná Diana, zomrela v roku 1997 v Paríži pri dopravnej nehode, keď sa jej auto snažilo uniknúť bulvárnym fotografom. V aute zahynul aj jej vtedajší priateľ, Dodi al-Fayed.

 

V súčasnosti bulvár znepríjemňuje život jeho manželke na dennej báze. V dnešnom onlinovom svete sa to dá počítať na hodiny.

Posledných 9 mesiacov bolo podľa princa Harryho zvlášť náročných, bulvár produkuje „klamstvo za klamstvom,“ a to len preto, že Meghan nie je na očiach kvôli materskej dovolenke.

„Príliš dlho som bol tichým svedkom jej utrpenia,“ píše Harry s tým, že už nebude stáť v úzadí so založenými rukami a postaví sa voči správaniu, ktoré je neakceptovateľné, lebo ničí ľudí a ničí životy.

Jeho najhorším strachom je, že by sa história zopakovala. A to nemieni – ako pravý princ – dopustiť.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
Pôrody včera
19.02.2021   0
Nedávno som sa dostala k neuveriteľným informáciám o pôrodoch kedysi aj dnes v tradičných národoch... a som rada, že som rada.
babetko
Stratení v preklade: povieme deťom A, počujú B
23.02.2021   0
Selektívna hluchota je od istého veku veľmi rozšírený vírus medzi našimi deťmi. Poviete A, počujú B.
Odkedy mám deti, nie som to ja
22.02.2021   3
Strácam sa medzi formičkami na piesok, plienkami a domácimi výživami, ktoré varím z nekonečnej materskej lásky. Ako inak by som dokázali zavárať v horúcich dňoch jablká a namiesto opaľovania na balkóne vyrábať domáce džemy? Najmä keď som sa ešte pred pár rokmi živila avokádom a čínskou kapustou, aby som sa zmestila do šiat číslo 36?
5 príkrmov pre bábätká ideálnych na zimu
20.02.2021   0
Aj v tomto ročnom období môžeme nájsť suroviny plné výživných látok, vďaka ktorým dokážeme vykúzliť bábätkám plnohodnotný jedálniček.
detské choroby
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
Viete, aké dôsledky môže mať odmietnutie hospitalizácie dieťaťa?
16.02.2021   1
Ak rodič odmietne liečbu či hospitalizáciu dieťaťa, prechádza naňho zodpovednosť za zdravotný stav dieťaťa, ako i všetky právne dôsledky pri ďalších komplikáciách.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.