ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
ŽenaBulvárik

Novak Djokovič vyhral Wimbledon vďaka synovi

 Marcela Beňová   18.07.2018   0

Na nedeľné víťazstvo vo Wimbledone bude srbský tenista Novak Djokovič spomínať ešte dlho. Po dvoch rokoch sa mu podarilo získať vytúžený titul každého tenistu, no zažil ešte niečo výnimočné. Z lóže mu po prvý raz tlieskal jeho trojročný syn Stefan. 

shutterstock

 

„Skutočne sa cítim úžasne, pretože mi po prvý raz na turnaji niekto hovoril: ocko, ocko. Nehovoril som o tom, no práve to bola moja najväčšia motivácia.

Predstavoval som si ten moment, keď budem po prvý raz oslavovať s manželkou a synčekom. Ten pocit budem v sebe nosiť do konca života,“ vyjadril sa úspešný tenista.

Zdá sa, že prítomnosť syna a manželky mu naozaj pomohla. Svojho súpera Kevina Andersona zdolal vo finále 6:2, 6:2 a 7:6. Úspešného tenistu prišiel synček po turnaji objať a na slávnom otcovi bolo vidieť radosť a dojatie. 

Novak Djokovič tvorí s manželkou Jelenou stabilný a na prvý pohľad spokojný pár. Vzali sa v roku 2014 a spoločne vychovávajú dve deti, trojročného syna Stefana a Taru, ktorá čoskoro oslávi prvé narodeniny.  

Úspešný tenista sa netají tým, že rodina je preňho na prvom mieste a svoje deti bezpodmienečne miluje. Recept na spokojný manželský život je podľa neho jednoduchý: tráviť veľa času pohromode.

Novak Djokovič pochádza z Belehradu, vo svete vrcholového tenisu sa pohybuje od 19. rokov. Za sebou má viac než 800 víťazstiev v zápasoch a desiatky titulov. Pravidelne sa umiestňuje na prvom mieste svetovej tenisovej špičky. 

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
O AUTOROVI

Marcela Beňová

Vášnivo rada píšem, inšpiráciu zbieram najmä doma. V tom mi pomáhajú moje dve malé slečny. Voľné chvíle trávim najradšej pri knihách, kvalitných filmoch a na dobrodružných výpravách s rodinou. Nikdy neodmietnem kávu a dobrý rozhovor.
Najčítanejšie
Recept týždňa
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Život osamelej mamičky? Tieto veci vás čakajú po návrate z pôrodnice
15.08.2018   0
Očakávate príchod dieťaťa, na ktoré budete po pôrode sama?
Bratislavské mamičky sa môžu tešiť. Nová pôrodnica v Boroch sľubuje nadštandardnú starostlivosť
14.08.2018   0
Do roku 2021 má v Bratislave v Boroch stáť nová nemocnica, ktorej súčasťou budú aj moderné priestory pôrodnice.
V Nemocnici Zvolen dostanú bábätká chobotničky od dobrovoľníkov
13.08.2018   0
„Chobotničky sú prednostne určené predčasne narodeným bábätkám a bábätkám so srdcovými chybami,“ vysvetľuje MUDr. Oľga Švecová, primárka detského oddelenia Nemocnice Zvolen
babetko
Rodičia, nepokazte deťom nástup do škôlky!
15.08.2018   0
Ak aj vaše dieťa nastupuje od septembra do škôlky, vyhnite sa chybám, ktoré skomplikujú nový začiatok nielen jemu, ale aj vám.
Súťaž o najnovší smartfón pre seniorov od značky DORO
15.08.2018   0
Ak chcete potešiť svojich rodičov najnovším smartfónom Doro 8035, ktorý je šitý na mieru pre seniorov, zapojte sa do našej súťaže.
Prečo je pre dieťa dôležité vedieť si zaviazať šnúrky na topánkach
14.08.2018   0
Kedysi bolo ojedinelé dieťa, ktoré si v prvej triede nevedelo šnúrky zaviazať. Dnes je to v podstate naopak. Je takmer zázrakom, ak to prváci vedia. Nie je to ich chybou – tak ako veľa iných vecí v ich životoch ...
detské choroby
9 domácich liekov na bolesť bruška
15.08.2018   0
Bolesť bruška môže byť spôsobená úzkosťou, strachom, infekciou, refluxom, laktózovou intoleranciou či prejedením ... ako ju riešiť?
Zápal očných spojiviek u detí
13.08.2018   0
Pri konjunktivitíde sa dieťa stáva menej pohyblivé, neochotne vstúpi do denného svetla, čo mu spôsobuje bolesť očí. Často býva spočiatku zapálené len jedno oko a keď sa nezačne s liečbou, „nakazí“ sa aj druhé oko.
Obličky a vylučovacia sústava
08.08.2018   0
Prehľad vylučovacou sústavou a obličkami s názornými ilustráciami.
zvery
Zaujímavosti zo sveta koní – ktoré sú najväčšie a najmenšie?
09.08.2018   0
Ste milovníkom koní? Vysoké majestátne zvieratá, ktoré už na prvý pohľad vzbudzujú rešpekt. Majú však aj svojich mini a maxi príbuzných.
Pitný režim u mačky
07.08.2018   0
Je dostatočne hydratovaná? Koľko krát za deň má močiť? Ako prijmem svoju mačku, aby pila viac vody? Čo mám sledovať?
Príznaky, kedy navštíviť veterinárnu pohotovosť aj v noci
04.08.2018   0
Ak máte vážne obavy, neváhajte a napriek neskorej hodine navštívte zverolekára. V akútnych prípadoch je otvorená veterinárna pohotovosť.