ZdravieZdravie

Letná súťaž s CHILLY INTIMA o super ceny od ROWENTY

 pr   13.07.2021   0

„Medzi nami dievčatami“ – tak znie hlavné motto letnej súťaže s Chilly Intima, v ktorej môžeme vyhrať všetky! Stačí kúpiť jediný produkt z limitovanej edície intímnych gélov Chilly Intima a zľava 20 % na produkty značky ROWENTA je tam.

Ďalšie parádne ceny od Rowenty sú z radu starostlivosti o vlasy a epilátory v celkovej hodnoty 2000 EUR. Stačí jednoduchá registrácie účtenky na webe www.chillyintima.sk a správna odpoveď na súťažnú otázku.

 

Pozor! Losuje sa každý týždeň od 1. 7. do 31. 8. 2021. Tak neváhajte a poďte do toho, šanca na výhru je vysoká!

 

Dievčatá nemajú tabu

Súťaž s Chilly Intima sľubuje nielen atraktívne výhry. Jej cieľom je pritiahnuť pozornosť k témam, ktoré s intímnou hygienou súvisia, rieši ich každá žena a sú len zbytočnými tabu, či mýtami. Veríme, že sa podarí napomôcť odbúrať strach a ostych, motivovať k otázkam, a predovšetkým k diskusii o veciach, ktoré trápia každé dievča, ako sú ženskosť, intimita, prevencia, antikoncepcia a ďalšie.

Hovoriť o nich vyžaduje pocit spolunáležitosti, porozumenia a vzájomného zdieľania problémov, ktoré sú úplne normálne. Prečo? Pretože #dievcatanemajutabu!

Nezameniteľný obal limitovanej edície

Súčasťou obalu letnej limitovanej edície Chilly Intima sú pre lepšiu orientáciu a jednoduchší výber toho najvhodnejšieho produktu jednoslovné charakteristiky – hydratácia, jemnosť, ochrana, sviežosť a prevencia.

 

Moja intimita, moja Chilly https://www.chillyintima.sk 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
25. júl - Jakub (meniny a význam mena)
25.07.2021   0
Jakub má meniny 25. júla. Je to extra populárne chlapčenské meno s dávnou históriou.
Prvé, druhé a tretie dieťa
22.07.2021   5
Prvé dieťa. Pravidelne trénujete dýchanie. Druhé dieťa. Pamätáte si, že dýchanie naposledy vôbec nepomohlo. Tretie dieťa. Požiadate o epidurálku už v ôsmom mesiaci.
Ako často mám cítiť pohyby bábätka? (video)
18.07.2021   0
Kedy pocítime prvé pohyby, ako ich rozoznáme, čo ak sú možno príliš intenzívne, silné. Aké sú pohyby bábätka pred pôrodom, čo keď pohyby necítime?
babetko
Najobľúbenejšie chlapčenské biblické mená
25.07.2021   0
Niektorí rodičia vyberajú meno podľa patróna, ktorý má byť dieťaťu ochrancom, či vzorom. Platí to aj pri biblických menách.
Na nákupe s dieťaťom. Keď ide do tuhého
22.07.2021   0
Ak patríte k mamám, ktoré už do obchodu prichádzajú spotené, máme pre vás zopár tipov, ako si nakupovanie s malým dieťaťom urobiť čo najviac znesiteľným.
Baby shower - oslava príchodu bábätka na svet
20.07.2021   0
Baby shower, oslava príchodu nového bábätka, párty pre budúcu mamičku, ktorú zvykne usporiadať najlepšia kamarátka. Ako privítať bábätko?
detské choroby
Je soplík príznakom koronavírusu?
20.07.2021   0
Nie je soplík ako soplík. Delta variant koronavírusu sa správa inak. Ľudia môžu mať pocit, že len prechladli napríklad z klimatizácie.
Hmyz, kliešte, komáre – ako vyzerá alergická reakcia?
19.07.2021   1
Štípance od hmyzu, komárov, či uhryznutie kliešťa - pre niekoho len nepríjemné, niekomu môže ísť o život. Ako má vyzerať prvá pomoc pri uštipnutí hmyzom?
Hypertonus u detí
13.07.2021   1
Svalový tonus je základom pre akýkoľvek pohyb. Čo to znamená, keď je dieťa hypertonické, ako sa hypertonus prejavuje a ako takému dieťatku pomôcť? Základom pre pomoc je dobrá diagnostika a handling.
zvery
Prečo je mačka tučná
15.07.2021   1
Aj keď je okrúhla tvárička a bruško rozkošné, vášmu miláčikovi rozhodne neprospieva. Nadváha spôsobuje u mačiek rovnako ako u ľudí zvýšený krvný tlak, cholesterol, ohrozuje srdce a skracuje život domáceho priateľa.
Pitný režim pre psa alebo koľko vody je akurát
08.07.2021   1
Voda vyživuje, čistí a hydratuje všetky živé tvory na zemi, vrátane našich psích spoločníkov. Koľko vody potrebuje vypiť pes? Ako zistíme, či jej náš pes vypije dosť?
Kastrovaný králik
11.06.2021   0
Aký význam má u zajaca ako domáceho maznáčika kastrácia resp. sterilizácia? Má tento zdanlivo bolestivý úkon u zajacov nejaký vplyv na kvalitu života?