ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
nedeľa 19.11.2017 | meniny má Alžbeta  
ZdravieZdravé dieťa

Navrhoval Lego, teraz kreslí prilby pre deti

 Katarína Podžubanová   12.03.2014   0

 

Návrhár Zdenko Oliver Santini sa zaľúbil do magického sveta kreslených postáv a detí. Zdenko pracoval v minulosti pre LEGO, Disney a DreamWorks. 

Práve on stojí za Crazy Safety, značkou bláznivých prilieb z Dánska.

The cool way to be safe

Niekedy boli cyklistické prilby veľmi nudné a otravné a tak bolo veľmi ťažké presvedčiť dieťa, aby si dalo na hlavu nejaký kus plastu s vetou “je to len pre tvoje dobro”. No teraz sa mení celý koncept nosenia prílb a dáva úplne nový rozmer jazde na bicykli.

 

S novým heslom the cool way to be safe, prichádza nová móda bezpečnosti pre našich najmenších. Nová  3D séria detských prílb a príslušenstva na bicykel, ale aj všade inde. 

Deti si radi a rýchlo zvyknú na svoju novú postavu, ktorá mu dodá nápaditosť do ďalšej hry.

Fakty o Crazy Safety 

Keďže ochrana je  v značke Crazy Safety top prioritou, za farebnými postavami máte možnosť nájsť rad kvalitného príslušenstva, ktoré ochráni vaše dieťa na cestách.

  • Séria produktov obsahuje svetlá, zvončeky, zámky a ďalšie príslušenstvo ako napríklad reflexné vesty, reflexné prúžky a ochranné vankúšiky na kolená a lakte
  • Všetky produkty sú schválené inštitútmi ako SGS a TÜV- certifikát pri ktorom produkt musí spĺňať najprísnejšie Európske kritéria bezpečnosti
  • Prilby majú gumovaný povrch, chránič brady, nastaviteľné zapínanie, LED svetlo na zadnej strane prilby

“Sme nadšený, že Crazy Safety sa predáva už vo viac než 25 krajínach sveta a stávajú sa stále viac a viac populárnejšie nielen medzi deťmi, ale aj dospelými. Tieto prilby rozosmejú deti a motivujú ich k pohybu a umožnia vstup do sveta fantázie. Rodičia si stále nájdu cestu ako ochrániť ich dieťa tým najlepším spôsobom”,

vysvetľuje Kim Møller-Nielsen, riaditeľ CSI A/S, firma ktorá stojí za konceptom Crazy Safety.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 6 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Aké sú riziká pitia alkoholu v tehotenstve?
18.11.2017   0
Kým u niektorej budúcej mamičky sa pitie alkoholu na bábätku vôbec neprejaví, u ďalšej mamičky môžu už aj dva poháre vína či piva zanechať trvalé poškodenia.
Čo doniesť mamine do pôrodnice?
15.11.2017   6
Prvé dni po pôrode každá mamina prežíva inak, môže byť pre ňu už cesta k návštevám vyčerpávajúca. Naopak, sú maminy, ktoré sa vyslovene nudia, alebo je im smutno. Najjednoduchšie je priamo sa spýtať, či prijímajú návštevy. Čo na návštevu do pôrodnice môžete spokojne priniesť?
5 faktov o (ne)plodnosti
14.11.2017   0
Problémy s otehotnením alebo úspešným dokončením tehotenstva má 1 z 8 párov a nejde zďaleka iba o problém ženy. Na neplodnosť si pripravujeme telo desať, pätnásť rokov dopredu.
babetko
Dieťa/práca: je moje rozhodnutie správne?
18.11.2017   0
Zamestnávateľ vám bude klásť otázku, kedy sa opäť vrátite do zamestnania. Poprípade, čo ak ste sama podnikateľka a Vaša firma Vás aj naďalej bude potrebovať.
Na Slovensku sa narodí predčasne každé desiate dieťatko
16.11.2017   0
Za posledných 15 rokov vzrástol počet predčasne narodených detí na Slovensku o takmer tretinu.
Rečičky
15.11.2017   1
Ak ani vaše detičky veľmi neobľubujú ovocie, či zeleninu, nechajte sa inšpirovať mojimi básničkami. Možno si k sebe nájdu cestu práve popri "rečičkách". Nám sa to podarilo.
detské choroby
7 signálov, že vaše dieťa môže byť depresívne
17.11.2017   0
Depresia je seriózne ochorenie. Nemusí sa jednať vždy o hlbokú depresiu, ale je dobré, ak sa s dieťaťom pracuje. Podľa stupňa závažnosti je možné ho zvládnuť aj len s pomocou psychoterapie.
Môže byť kašeľ pre vaše dieťa nebezpečný?
16.11.2017   0
Kašeľ je nevyhnutnou súčasťou detstva. Nie je možné mu zabrániť a ani by ste mu za každú cenu zabraňovať nemali. Kašeľ je v skutočnosti zdravý...
Deň slaných veterníkov. Európsky deň cystickej fibrózy je 21.11.
12.11.2017   0
Budeme vyrábať veterné vrtuľky, pretože bojujeme o každý jeden kvalitný nádych a výdych našich detí. Pretože cystická fibróza je závažné genetické ochorenie.
zvery
Vnútorné pazity u psov a mačiek
17.11.2017   0
Prevencia proti parazitom je veľmi dôležitá tak pre zdravie Vášho zvieratka ako aj Vaše vlastné. Parazity vedia infikovať rovnako bytové zvieratá i žijúce prevažne vo vonkajšom prostredí, a to v ktoromkoľvek ročnom období.
Agapornis, začíname s chovom.
15.11.2017   3
Ak túžite mať doma druh papagája, ktorý je menší a jeho inteligencia sa dokáže vyšplhať mimoriadne vysoko, je voľba celkom jasná. Volá sa Agapornis.
Ako vybrať šteňa
11.11.2017   0
Športovo založení ľudia by si mali vybrať aktívne plemeno. Ak dávate prednosť domácej pohode, treba si zaobstarať kľudného psíka, inak by sa mohlo stať, že v dôsledku nevybitej energie a temperamentu by mohol v domácnosti napáchať škody.