ZdravieAko zdravo chudnúť

Stále odkladáte chudnutie? Začnite chudnúť už pred Vianocami!

 Žaneta/ PR   07.12.2016   0

Nečakajte na novoročné predsavzatia! Tu sa dozviete, ako sa dá rýchlo a efektívne schudnúť ešte pred sviatkami a už na Silvestra zapnúť opasok o dve dierky ďalej!

Foto: Ingimage.com

 

95% všetkých diét skončí fiaskom, prípadne po čase nastane obávaný jo-jo efekt a ručička na váhe opäť ukazuje starú váhu. Skutočne efektívne chudnutie si totiž bohužial väčšinou vyžaduje beh na dlhé trate.

Úspech v chudnutí znamená úplnú zmenu životosprávy, pravidelné cvičenie a odbúranie stresu. Najideálnejšie je podľa mnohých zdrojov jesť pravidelne a v malých množstvách, ba dokonca vo večerných hodinách neprijímať energeticky výživné jedlá, aspoň dve hodiny pred spaním už nejesť vôbec.

Nutrične vyvážená a pravidelná strava je vždy minimálne polovicou úspechu pri chudnutí! V bežnom uponáhľanom svete sme si zvykli na polotovary, fastfoody a priemyselne spracované potraviny. Vieme však skutočne, aké riziká sa skrývajú za prijímaním takýchto potravín?

Priemyselne spracovaná potrava napomáha priberaniu na váhe! Prečo? Dôvodom je, že má väčšinou nulovú nutričnú hodnotu, naopak vysoký obsah cukru či rafinovanej fruktózy.

Cukríky a sladené nápoje sú oveľa sladšie ako ovocie, ktoré je však nutrične oveľa bohatšie. Následkom množstva jednoduchých cukrov je časté rýchle kolísanie inzulínu v krvi.

Typický štýl západnej stravy metabolizuje fruktózu priamo na tuk a poškodzuje pečeň. To vedie k mitochondriálnym poruchám a obezite.

Sme unavení a bez energie, no s pribúdajúcimi tukovými vankúšikmi na tele. Prijímanie nutrične vyváženej stravy si však vyžaduje veľa financií a času stráveného pri sporáku.

Nie vždy sa nám tiež kvôli nedostatku času a povedzme si pravdu i bez správnej motivácie darí pravidelne cvičiť a naštartovať metabolizmus tak, aby sme sa zbavili neželaných vankúšikov v čo najkratšom čase.

Na trhu však existuje produkt, ktorý nám môže napomôcť. Nehovoríme o zázračnej pilulke, po ktorej užití okamžite stratíme pár kíl, hovoríme o komplexnom diétnom programe, ktorý nás nasmeruje a navedie na správnu cestu.

Zahŕňa v sebe nielen viac spektrálne výživové doplnky na úpravu hmotnosti, ale i overený návod na dodržiavanie životosprávy a režimu cvičenia počas absolvovania programu.

Foto: Ingimage.com

 

Diétny program od firmy SENSILAB prináša efektívnu podporu v chudnutí v podobe 10 či 30-dňového programu. V priebehu kúry odporúča prijímať veľké množstvo kvalitných rastlinných a živočíšnych proteínov, na druhej strane znížený alebo úplne vynechaný príjem sacharidov a tukov.

Príjem proteínov pri chudnutí zabraňuje spaľovaniu tých telesných, a preto nedochádza k úbytku svalovej hmoty, ako by tomu bolo pri inej metóde chudnutia.

Rýchle odbúravanie telesného tuku zapríčiňuje tvorbu ketolátok (ketónov), ktoré tlmia chuť na jedlo, zaháňajú pocit hladu, dokážu zlepšiť náladu a nabudzujú organizmus.

Nastáva ketóza - stav, kedy telo vyčerpá takmer všetky zásoby glykogénu uloženého v pečeni a svaloch z dôvodu niekoľkodňovej hladovky, alebo z dlhodobého nízkeho či takmer žiadneho príjmu sacharidov (uhľohydrátov).

V organizme nastane stav tzv. falošného vyhladovania, kedy si telo nemá z čoho vyrobiť dostatočné množstvo energie a nemá čím vyživovať mozog. Aby v danej situácií ušetrilo zvyšok glykogénu pre správnu funkciu a ochranu svalstva, sa organizmus "prepne" do stavu ketózy.

V tomto stave si pečeň začne vyrábať z TUKOV alternatívne palivo pre organizmus vo forme tzv. ketónov. TUK začne slúžiť telu a mozgu ako primárne palivo, na ktorom človek môže fungovať prakticky do konca života.

Pri diétnom programe spoločnosti SENSILAB treba spomenúť ešte skutočnosť, že priniesla na trh produkty, ktoré zohľadňujú odlišné procesy mužov a žien v organizme počas chudnutia a sú prispôsobené potrebám oboch pohlaví.

SENSILAB 10 DAYS Fast Slim je kombinácia 3 starostlivo vybraných doplnkov (3x20 kapsúl), ktoré prispievajú k regulácii telesnej hmotnosti.

Obsahuje praktickú príručku s účinnou diétou, ktorú zostavili odborníci na výživu, cvičebný program a dávkovač na lieky na pohodlné odkladanie a dávkovanie kapsúl.

Má trojnásobný účinok: odvádza z tela prebytočnú vodu, upravuje hladinu glukózy v krvi a podporuje správnu funkciu metabolizmu vášho organizmu. To všetko na báze bylín! Účinok nastupuje už po 10-tich dňoch!

SENSILAB 30 DAYS Slim Men je kompletný 3-dielny SMARTPACK program na reguláciu hmotnosti vyvinutý špeciálne pre mužov.

Obsahuje 30-dňový manuál s jasnými inštrukciami a receptami a dávkovač na lieky na pohodlné odkladanie a dávkovanie kapsúl. Efektívne telo detoxikuje, čím zvyšuje spaľovanie tukov a stratu neželaných kilogramov.

Zefektívňuje tiež regeneratívne procesy po cvičení a chráni telo pred účinkom voľných radikálov.

SENSILAB 30 DAYS Slim Women v troch krokoch spôsobuje zníženie apetítu a účinne potláča chuť do jedla, podporuje zrýchlenie metabolizmu v tele a zabraňuje vstrebávaniu prijatých tukov. 

SENSILAB SlimCut pomáha pri chudnutí najmä ako spalovač tuku a posilňovač metabolizmu (urýchľuje trávenie a zabraňuje vstrebávaniu cukru).

Poskytuje organizmu tiež dostatok vitamínu B3, ktorý je prekurzorom základných metabolických reakcií podieľajúcich sa na „výrobe“ energie. Očisťuje telo od voľných radikálov, ktoré sú hlavnou príčinou starnutia.

Produkty spoločnosti SENSILAB, ktoré vám pomôžu schudnúť a zároveň podporiť metabolizmus a vitalitu bez drastických diét kúpite bežne v lekárňach alebo v internetových lekárňach, napr. TU.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Tehotná v lete - návod na prežitie
08.07.2020   0
Aj keď je leto asi najkrajší čas na tehotenstvo, prináša so sebou aj nepríjemnosti ako riziko prehriata, nadmerné potenie, opuchy, odreniny kože. Na čo by ste si v tehotenstve v lete mali dať pozor a ako si ho uľahčiť?
Keď sa dieťa narodí v zahraničí
03.07.2020   39
...na zápis o narodení bude príslušná špeciálna matrika, tzv. osobitná matrika, ktorú vedie Ministerstvo vnútra SR. Na základe oznámenia sa do osobitnej matriky zapisujú údaje o narodení štátnych občanov SR, ktoré nastali mimo územia SR.
Aké sú šance na otehotnenie v jednotlivých fázach cyklu?
29.06.2020   5
Menštruačný cyklus má svoje fázy, počas ktorých pravdepodobnosť úspešného počatia kolíše od nuly po teoretických 100 %.
babetko
5 rád pre úbohých rodičov, kontajnerov detských emócií
09.07.2020   9
Nikto sa nevenuje úbohým rodičom, ako majú ventilovať ten vreskot a vôbec skutočnosť, že ich úloha je byť hromozvodom svojmu malému dieťaťu, ktoré sa ešte učí narábať so svojimi emóciami. Ale čo my, čo máme robiť my? Pomooooooc!
Čo môžeme dieťaťu povedať namiesto "Neplač!"
06.07.2020   0
Keď sa dieťa utápa v slzách, vyvoláva to v nás veľa emócií. Hlavne chceme, aby boli všetky slzy preč ako mávnutím čarovného prútika, hneď a zaraz. Ale slzy nie sú zlé.
Cestovanie detí do zahraničia: pas pre dieťa, súhlas rodičov s vycestovaním
03.07.2020   7
Každé dieťa, aj bábätko, musí mať pri ceste do zahraničia vlastný cestovný pas. Ako ho vybaviť, čo budete potrebovať? Kedy je potrebný súhlas rodiča dieťaťa s vycestovaním do zahraničia?
detské choroby
Protikvasinková diéta
07.07.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Viete, čo znamenajú hodnoty CRP?
04.07.2020   5
Na to, že v prípade potreby nášmu dieťaťu pediater zmeria CRP, sme si už asi zvykli. Radi sa vyhneme antibiotickej liečbe, ak to naozaj nie je nevyhnutné. Čo však znamenajú namerané hodnoty?
Prvá pomoc - Úžeh, Tepelný úpal, Prehriatie
01.07.2020   0
Aký je rozdiel medzi tepelným a slnečným úpalom? Ako správne postupovať pri starostlivosti o prehriate dieťa? Kedy ísť na pohotovosť?
zvery
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   0
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?
Mačka a dieťa, možné problémy
03.07.2020   1
Podľa posledných výskumov sa ukazuje, že spolužitie dieťaťa a dvoch alebo viacerých zvierat výrazne znižuje riziko vzniku alergie. Jedno zviera nemá na to výrazný vplyv, dve a viac áno.
Poďme chovať kozy, kozičky, kozliatka
25.06.2020   0
Sťahovanie nás mestských ľudí z mesta na dedinu prináša na vidiek potenciál nápadov a tvorivú inšpiráciu. Dá sa v záhrade chovať aj koza? Je to náročné? Ako a prečo kozie produkty...