ZdravieAko zdravo chudnúť

Stále odkladáte chudnutie? Začnite chudnúť už pred Vianocami!

 Žaneta/ PR   07.12.2016   0

Nečakajte na novoročné predsavzatia! Tu sa dozviete, ako sa dá rýchlo a efektívne schudnúť ešte pred sviatkami a už na Silvestra zapnúť opasok o dve dierky ďalej!

Foto: Ingimage.com

 

95% všetkých diét skončí fiaskom, prípadne po čase nastane obávaný jo-jo efekt a ručička na váhe opäť ukazuje starú váhu. Skutočne efektívne chudnutie si totiž bohužial väčšinou vyžaduje beh na dlhé trate.

Úspech v chudnutí znamená úplnú zmenu životosprávy, pravidelné cvičenie a odbúranie stresu. Najideálnejšie je podľa mnohých zdrojov jesť pravidelne a v malých množstvách, ba dokonca vo večerných hodinách neprijímať energeticky výživné jedlá, aspoň dve hodiny pred spaním už nejesť vôbec.

Nutrične vyvážená a pravidelná strava je vždy minimálne polovicou úspechu pri chudnutí! V bežnom uponáhľanom svete sme si zvykli na polotovary, fastfoody a priemyselne spracované potraviny. Vieme však skutočne, aké riziká sa skrývajú za prijímaním takýchto potravín?

Priemyselne spracovaná potrava napomáha priberaniu na váhe! Prečo? Dôvodom je, že má väčšinou nulovú nutričnú hodnotu, naopak vysoký obsah cukru či rafinovanej fruktózy.

Cukríky a sladené nápoje sú oveľa sladšie ako ovocie, ktoré je však nutrične oveľa bohatšie. Následkom množstva jednoduchých cukrov je časté rýchle kolísanie inzulínu v krvi.

Typický štýl západnej stravy metabolizuje fruktózu priamo na tuk a poškodzuje pečeň. To vedie k mitochondriálnym poruchám a obezite.

Sme unavení a bez energie, no s pribúdajúcimi tukovými vankúšikmi na tele. Prijímanie nutrične vyváženej stravy si však vyžaduje veľa financií a času stráveného pri sporáku.

Nie vždy sa nám tiež kvôli nedostatku času a povedzme si pravdu i bez správnej motivácie darí pravidelne cvičiť a naštartovať metabolizmus tak, aby sme sa zbavili neželaných vankúšikov v čo najkratšom čase.

Na trhu však existuje produkt, ktorý nám môže napomôcť. Nehovoríme o zázračnej pilulke, po ktorej užití okamžite stratíme pár kíl, hovoríme o komplexnom diétnom programe, ktorý nás nasmeruje a navedie na správnu cestu.

Zahŕňa v sebe nielen viac spektrálne výživové doplnky na úpravu hmotnosti, ale i overený návod na dodržiavanie životosprávy a režimu cvičenia počas absolvovania programu.

Foto: Ingimage.com

 

Diétny program od firmy SENSILAB prináša efektívnu podporu v chudnutí v podobe 10 či 30-dňového programu. V priebehu kúry odporúča prijímať veľké množstvo kvalitných rastlinných a živočíšnych proteínov, na druhej strane znížený alebo úplne vynechaný príjem sacharidov a tukov.

Príjem proteínov pri chudnutí zabraňuje spaľovaniu tých telesných, a preto nedochádza k úbytku svalovej hmoty, ako by tomu bolo pri inej metóde chudnutia.

Rýchle odbúravanie telesného tuku zapríčiňuje tvorbu ketolátok (ketónov), ktoré tlmia chuť na jedlo, zaháňajú pocit hladu, dokážu zlepšiť náladu a nabudzujú organizmus.

Nastáva ketóza - stav, kedy telo vyčerpá takmer všetky zásoby glykogénu uloženého v pečeni a svaloch z dôvodu niekoľkodňovej hladovky, alebo z dlhodobého nízkeho či takmer žiadneho príjmu sacharidov (uhľohydrátov).

V organizme nastane stav tzv. falošného vyhladovania, kedy si telo nemá z čoho vyrobiť dostatočné množstvo energie a nemá čím vyživovať mozog. Aby v danej situácií ušetrilo zvyšok glykogénu pre správnu funkciu a ochranu svalstva, sa organizmus "prepne" do stavu ketózy.

V tomto stave si pečeň začne vyrábať z TUKOV alternatívne palivo pre organizmus vo forme tzv. ketónov. TUK začne slúžiť telu a mozgu ako primárne palivo, na ktorom človek môže fungovať prakticky do konca života.

Pri diétnom programe spoločnosti SENSILAB treba spomenúť ešte skutočnosť, že priniesla na trh produkty, ktoré zohľadňujú odlišné procesy mužov a žien v organizme počas chudnutia a sú prispôsobené potrebám oboch pohlaví.

SENSILAB 10 DAYS Fast Slim je kombinácia 3 starostlivo vybraných doplnkov (3x20 kapsúl), ktoré prispievajú k regulácii telesnej hmotnosti.

Obsahuje praktickú príručku s účinnou diétou, ktorú zostavili odborníci na výživu, cvičebný program a dávkovač na lieky na pohodlné odkladanie a dávkovanie kapsúl.

Má trojnásobný účinok: odvádza z tela prebytočnú vodu, upravuje hladinu glukózy v krvi a podporuje správnu funkciu metabolizmu vášho organizmu. To všetko na báze bylín! Účinok nastupuje už po 10-tich dňoch!

SENSILAB 30 DAYS Slim Men je kompletný 3-dielny SMARTPACK program na reguláciu hmotnosti vyvinutý špeciálne pre mužov.

Obsahuje 30-dňový manuál s jasnými inštrukciami a receptami a dávkovač na lieky na pohodlné odkladanie a dávkovanie kapsúl. Efektívne telo detoxikuje, čím zvyšuje spaľovanie tukov a stratu neželaných kilogramov.

Zefektívňuje tiež regeneratívne procesy po cvičení a chráni telo pred účinkom voľných radikálov.

SENSILAB 30 DAYS Slim Women v troch krokoch spôsobuje zníženie apetítu a účinne potláča chuť do jedla, podporuje zrýchlenie metabolizmu v tele a zabraňuje vstrebávaniu prijatých tukov. 

SENSILAB SlimCut pomáha pri chudnutí najmä ako spalovač tuku a posilňovač metabolizmu (urýchľuje trávenie a zabraňuje vstrebávaniu cukru).

Poskytuje organizmu tiež dostatok vitamínu B3, ktorý je prekurzorom základných metabolických reakcií podieľajúcich sa na „výrobe“ energie. Očisťuje telo od voľných radikálov, ktoré sú hlavnou príčinou starnutia.

Produkty spoločnosti SENSILAB, ktoré vám pomôžu schudnúť a zároveň podporiť metabolizmus a vitalitu bez drastických diét kúpite bežne v lekárňach alebo v internetových lekárňach, napr. TU.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
Pôrody včera
19.02.2021   0
Nedávno som sa dostala k neuveriteľným informáciám o pôrodoch kedysi aj dnes v tradičných národoch... a som rada, že som rada.
babetko
3 tipy, ako naučiť dieťa strihať nožnicami
25.02.2021   0
Ak máte doma malé deti, zrejme vám je jasné, že dieťa nevie odstrihnúť kus papiera hneď, ako mu strčíte do ruky sebalepšie nožnice. Zručnosť strihania sa vyvíja v istej postupnosti. Aby ju raz deti ovládli, netreba sa báť nechať ich s nožnicami sa hrať.
Bio matky len zbytočne "príliš riešia". Alebo ?
25.02.2021   0
Sú bio potraviny skutočne len módny trend, výstrelok, úchylka, manier bohatých ľudí ? A máme sa pozerať na výživu detí inak?
Stratení v preklade: povieme deťom A, počujú B
23.02.2021   0
Selektívna hluchota je od istého veku veľmi rozšírený vírus medzi našimi deťmi. Poviete A, počujú B.
detské choroby
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
Viete, aké dôsledky môže mať odmietnutie hospitalizácie dieťaťa?
16.02.2021   1
Ak rodič odmietne liečbu či hospitalizáciu dieťaťa, prechádza naňho zodpovednosť za zdravotný stav dieťaťa, ako i všetky právne dôsledky pri ďalších komplikáciách.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.