Pred/ŠkolákŠkolák

Naše deti sa na internete nemusia len hrať.

 Jozef Mores   21.11.2007   0

Dvojčatá do školy

Každý rodič chce, aby sa jeho dieťa dobre učilo. Treba priznať, že naše základné školstvo trpí rôznymi neduhmi (príliš veľa papierovania pre učiteľov, nízke finančné ohodnotenie školských pracovníkov, nadmerná zaťaž detí encyklopedickými vedomosťami, nedostatok moderných učebných pomôcok,...)

Učitelia aj deti sú pod veľkým tlakom. Rodič mnohokrát nestačí sledovať učebné výsledky svojho dieťaťa, nemá dostatok času na pomoc pri domácej príprave a preto je často nemilo prekvapený, keď jeho ratolesť donesie zlé vysvedčenie.

 

 

 

Vzdelávací systém na INTERNETE

 

 

Pomocnú ruku deťom, rodičom, ale aj učiteľom podáva vzdelávací systém ALBERT, ktorý pomáha žiakom pripravovať sa rýchlejšie a ľahšie na vyučovanie.

ALBERT je umiestnený na internete a je to v súčasnosti jediný systém na Slovensku, ktorý ponúka on-line vzdelávanie pre žiakov základných škôl v takomto rozsahu. Obsahuje viac ako 1300 interaktívnych vzdelávacích testov zo všetkých hlavných predmetov (slovenský jazyk, matematika, prírodopis, prvouka, vlastiveda, zemepis, dejepis, fyzika, chémia), od druhého až po deviaty ročník základných škôl.

 

 

Preskúšajte svoje deti tak, aby ich to bavilo

 

 

Tieto vzdelávacie testy nielenže preverujú znalosti žiaka z jednotlivých predmetov, ale takisto obsahujú aj vyhodnocovací modul, prostredníctvom ktorého sa žiak učí.

Každý test obsahuje minimálne 10 otázok. Po vyriešení je žiak oznámkovaný, môže si skontrolovať, kde urobil chyby, takisto si pozrieť správne odpovede a tiež si môže porovnať svoj výsledok s výsledkami ostatných riešiteľov.

 

 

Pri každom ďalšom otvorení toho istého testu sa všetky otázky aj odpovede "premiešajú", takže sa nemôže stať, že by si žiak zapamätal pozície správnych odpovedí. To znamená, že jeden a ten istý test, môže žiak riešiť veľakrát a vždy bude mať iné poradie otázok aj odpovedí! Táto unikátna vlastnosť dáva rodičom záruku, že ich dieťa sa látku naozaj musí naučiť, ak chce dosiahnuť dobrý výsledok.

 

 

Systém ALBERT je "živý organizmus"

 

 

Systém ALBERT je "živý organizmus", ktorý sa stále vyvíja. Preto sa nestane (ako to môže byť napr. pri CD-čkach), že by zastaral. Sú tu vždy aktuálne informácie, ktoré plne korešpondujú s učebnými osnovami na školách. Nehovoriac o tom, že rodičom šetrí ich peniaze, pretože je omnoho lacnejší než CD nosiče s porovnateľným objemom učiva.

 

 

Systém ALBERT je moderným vzdelávacím prostriedkom, ktorý pomáha deťom ľahšie a hlavne zábavnejšie zvládať prípravu na vyučovanie.

 

 

Viac informácií nájdete na stránke www.skola hrou.sk

 

 

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?

Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
5 najväčších strachov v tehotenstve
26.11.2020   0
K pohode najmä prvorodičiek neprispieva pretlak informácií - veľa sa hovorí o pôrodoch v médiách, diskutuje sa o úrovni nášho pôrodníctva, názory a skúsenosti rodičiek možno nájsť aj na internetových fórach a väčšina z nich nie je zrovna priaznivá, skôr k strachu a obavám tehotných pridávajú.
25. november - Katarína
25.11.2020   2
Vianoce sú ideálne obdobie, kedy otehotnieť
23.11.2020   0
Ak túžite po bábätku, skorá zima, ideálne obdobie na počatie dieťatka, je práve pred vami. S touto teóriou prišiel nový výskum z Indianskej univerzity. Najúspešnejšie sú decembrové počatia, z ktorých sa narodí najviac detí.
babetko
20 básničiek pre Mikuláša
26.11.2020   3
Poďte sa s nami naučiť básničku pre Mikuláša. Aspoň jednu alebo hoci aj všetkých 20!
Deti, ktoré sú vonku aj v mínusových teplotách, sú odolnejšie
25.11.2020   0
Prevenciou proti prechladnutiam a sezónnym chrípkam je pobyt vonku za každého počasia, a to aj pri mínusových teplotách.
Kávovar Krups Evidence One - podozrivo jednoduchý
24.11.2020   0
Čítame návody a mačkáme tlačítka na OLED displeji. Vyzerá to až podozrivo jednoducho (+ video)
detské choroby
Ploché nohy a hravé cvičenie
17.11.2020   0
My, čo máme deti s plochými nohami vieme, že ak chceme aby mali naše deti zdravé nôžky – prázdniny neprázdniny – cvičiť sa musí každý deň aspoň desať minút. Aspoň trošku rozhýbať tie chodidielka.
Alergia na mak je zriedkavá, vie však veľmi skomplikovať život
13.11.2020   0
Súčasťou maku je ópium - látka, ktorá sa využíva v medicíne a objavuje sa vo viacerých liekoch. Tým najznámejším je marfium, ktorým sa lieči intenzívna bolesť ťažko chorých pacientov. Ópium je však aj súčasťou najpredávanejšieho lieku na svete - kodeínu, ktorý sa používa pri kašli a žalúdočných problémoch.
Má vaše dieťa teplotu? Robte si teplotný graf.
06.11.2020   0
Je pomerne užitočné sledovať v čase, ako sa vyvíja krivka rastu a poklesu teploty, po podaní liekov, či bez podania liekov.
zvery
Tehotná žena a zvierací miláčikovia
26.11.2020   0
Tehotenstvo je fáza života, počas ktorej sa žena musí naučiť zodpovednosti nielen za seba, ale aj za nový život, ktorý privedie na svet. Aké riziká so sebou prináša vzťah s domácim zvieratkom? Čo je pravda o toxoplazmóze a čo sú mýty?
Prepočítajte si psí vek na ľudské roky
19.11.2020   2
Približne od roku 1950 sa traduje ako ekvivalent jedného psieho roku pri porovnaní s ľudským vekom 7 rokov. Aj keď tento vzorec platí už prekvapujúco dlhý čas, skutočnosť nie je tak úplne jednoduchá a existuje nový model výpočtu.
Akého papagája do rodinky ?
11.11.2020   0
Rozmýšľate? Tak je dobré vedieť niečo o tom, ktoré skupiny papagájov sú vhodné do akých rodinných podmienok. Pre malé deti? Väčších školákov? Alebo len pre dospelákov? Nie každý papagáj je vhodný do každej rodiny. A naopak, nie každý človek je vhodný majiteľ papagája.