Pred/ŠkolákŠkolák

Naše deti sa na internete nemusia len hrať.

 Jozef Mores   21.11.2007   0

Dvojčatá do školy

Každý rodič chce, aby sa jeho dieťa dobre učilo. Treba priznať, že naše základné školstvo trpí rôznymi neduhmi (príliš veľa papierovania pre učiteľov, nízke finančné ohodnotenie školských pracovníkov, nadmerná zaťaž detí encyklopedickými vedomosťami, nedostatok moderných učebných pomôcok,...)

Učitelia aj deti sú pod veľkým tlakom. Rodič mnohokrát nestačí sledovať učebné výsledky svojho dieťaťa, nemá dostatok času na pomoc pri domácej príprave a preto je často nemilo prekvapený, keď jeho ratolesť donesie zlé vysvedčenie.

 

 

 

Vzdelávací systém na INTERNETE

 

 

Pomocnú ruku deťom, rodičom, ale aj učiteľom podáva vzdelávací systém ALBERT, ktorý pomáha žiakom pripravovať sa rýchlejšie a ľahšie na vyučovanie.

ALBERT je umiestnený na internete a je to v súčasnosti jediný systém na Slovensku, ktorý ponúka on-line vzdelávanie pre žiakov základných škôl v takomto rozsahu. Obsahuje viac ako 1300 interaktívnych vzdelávacích testov zo všetkých hlavných predmetov (slovenský jazyk, matematika, prírodopis, prvouka, vlastiveda, zemepis, dejepis, fyzika, chémia), od druhého až po deviaty ročník základných škôl.

 

 

Preskúšajte svoje deti tak, aby ich to bavilo

 

 

Tieto vzdelávacie testy nielenže preverujú znalosti žiaka z jednotlivých predmetov, ale takisto obsahujú aj vyhodnocovací modul, prostredníctvom ktorého sa žiak učí.

Každý test obsahuje minimálne 10 otázok. Po vyriešení je žiak oznámkovaný, môže si skontrolovať, kde urobil chyby, takisto si pozrieť správne odpovede a tiež si môže porovnať svoj výsledok s výsledkami ostatných riešiteľov.

 

 

Pri každom ďalšom otvorení toho istého testu sa všetky otázky aj odpovede "premiešajú", takže sa nemôže stať, že by si žiak zapamätal pozície správnych odpovedí. To znamená, že jeden a ten istý test, môže žiak riešiť veľakrát a vždy bude mať iné poradie otázok aj odpovedí! Táto unikátna vlastnosť dáva rodičom záruku, že ich dieťa sa látku naozaj musí naučiť, ak chce dosiahnuť dobrý výsledok.

 

 

Systém ALBERT je "živý organizmus"

 

 

Systém ALBERT je "živý organizmus", ktorý sa stále vyvíja. Preto sa nestane (ako to môže byť napr. pri CD-čkach), že by zastaral. Sú tu vždy aktuálne informácie, ktoré plne korešpondujú s učebnými osnovami na školách. Nehovoriac o tom, že rodičom šetrí ich peniaze, pretože je omnoho lacnejší než CD nosiče s porovnateľným objemom učiva.

 

 

Systém ALBERT je moderným vzdelávacím prostriedkom, ktorý pomáha deťom ľahšie a hlavne zábavnejšie zvládať prípravu na vyučovanie.

 

 

Viac informácií nájdete na stránke www.skola hrou.sk

 

 

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP

 

Covid 19 - denné štatistiky: 

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Tehotenstvo vo vyššom veku môže ženám predĺžiť život
19.10.2020   0
Odkladanie tehotenstva na neskôr by mohlo mať aj inú výhodu ako to, že už má žena zázemie, stabilitu a konečne aj správneho partnera.
Dve deti krátko po sebe - tehotenstvo
15.10.2020   0
Či už ste mali predchádzajúce tehotenstvo bez problémov, alebo sa vyskytli aj komplikácie, je jasné, že toto bude prebiehať trochu inak. Už ste mamou na plný úväzok, nemôžete byť „len tehotná“.
Materské u nového alebo starého zamestnávateľa
13.10.2020   0
Z príjmu od ktorého zamestnávateľa sa Eme vypočíta materské? Môže ísť na materskú neskôr, aby sa jej rátalo materské z aktuálneho zamestnania?
babetko
Hrajte o balík štyroch produktov VIROSTOP
23.10.2020   0
ViroStop spray obsahuje jedinečnú kombináciu prírodných zložiek pre podporu našej imunitu a dýchacie cesty.
Ako sa rozprávať s deťmi a podporiť ich rečový vývin?
22.10.2020   0
Nie je žiaduce, aby ste dieťa nechali na seba niečo bľabotať a len mu neprítomne pritakávali. Na druhej strane ani váš monológ nie je na osoh, keď nenechá dieťaťu prestávku, aby sa aj ono mohlo zapojiť.
GLIZIGEN labiálny krém - hrajte o malý zázrak na herpes na perách
22.10.2020   0
Práve teraz?! Vyhodí sa vám vždy, keď ho najmenej potrebujete.
detské choroby
Ako sa zbaviť nádchy a kašľa bez liekov a postaviť deti zase "na nohy"
19.10.2020   0
Ideálne je, aby dochádzalo čo najmenej k situáciám, keď už je nevyhnutné riešiť „soplíky“ liekmi.
Laryngitída a ako na ňu
16.10.2020   41
Určite poznáte stav, keď dieťatko zdravé uložíte spať a o niekoľko hodín je to tu... Nočná mora rodičov - Laryngitída! Hoci sa môže zápal hrtana opakovať, vždy vystraší nielen rodičov, ale aj dieťa samotné.
Skrížená alergická reakcia
08.10.2020   0
Fenomén skríženej alergie je predmetom intenzívneho výskumu. Dnes je už známe presné zloženie skrížene reagujúcich proteínov. Máme k dispozícii senzibilizačné vzory s peľmi asociovanej potravinovej alergie.
zvery
Kde sa vzala mačka?
19.10.2020   3
Pes sa už po tisícročia považuje za najlepšieho priateľa človeka, ale ako je to s mačkami? Viete odkiaľ sa mačka vzala, kde ju uctievali ako bohyňu a kde sa jej na druhej strane báli a často ju stihol krutý osud?
Pohryzenie zvieraťom - Prvá Pomoc
04.10.2020   0
Prítulní havkovia, milé mačičky, či iné tvory z radu živočíšnej ríše. Niekedy sa stretnutie s malým človekom môže skončiť aj nepríjemne.
Hodnoty zdravého zvieraťa . Má teplotu?
16.09.2020   3
Správna teplota psa, mačky a králika, alebo dychová frekvencia nám napovie, či je naše zvieratko zdravé.