V kuchyniV kuchyni

Kuchynská romantika v pastelovom tóne

 pr   03.09.2020   0

Kuchyňa je kráľovstvom každej domácnosti. Miesto na rodinné stretnutia a rozhovory pri chutnom jedle. Ak si ju chcete trošku vynoviť, stačí málo. V Lidl-Shope nájdete série šikovných kuchynských pomocníkov v rôznych pastelových farbách.

 

Máte pred sebou náročný deň? Začnite ho príjemne – doprajte si chutné raňajky. Chrumkavé hrianky si ľahko pripravíte so Silvercrest Hriankovačom Candy STC 920 C2 z ušľachtilej ocele.

Hriankovač plátky chleba optimálne osmaží vďaka 6-stupňovému regulátoru zhnednutia. Ak by sa náhodou zasekli, automaticky sa vypne. Plusom je funkcia rozmrazenia a zohriatia. Praktická je tiež zásuvka na omrvinky, ktorú možno vybrať a vyčistiť, rovnako ako odnímateľný nadstavec na chlebíčky.

Cena: 19,99 €, Lidl

 

K chrumkavým hriankam dobre padne šálka voňavého čaju alebo kávy. S tým vám pomôže Silvercrest Rýchlovarná kanvica Candy SWKC 2400 C2 s originálnym kvalitným termostatovým systémom Otter.

Vďaka výhrevnej platni z ušľachtilej ocele sa voda zohreje raz-dva.

Bezpečnostný systém kanvicu automaticky vypne, keď v nej nie je voda. Samozrejmosťou je vyberateľný filter na zachytenie vápnika, indikátor stavu hladiny vody a integrovaný návin kábla.

Cena: 19,99 €, Lidl

Môžete s ním sekať, mixovať, drobiť. Je to skvelý pomocník do kuchyne, s ktorým pripravíte chutné zemiakové, zeleninové či ovocné pyré, krémové polievky, kaše, omáčky. Praktické je turbotlačidlo pre intenzívne impulzné mixovanie. Špeciálny dizajn pätky zasa zabraňuje striekaniu pri mixovaní. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná, takže pohodlne „sadne“ do ruky. Ostré nože na sekanie sú z kvalitnej ušľachtilej ocele.

Cena: 11,99 €, Lidl

A ešte jeden šikovný kuchynský pomocník na mixovanie a sekanie v rovnakom farebnom odtieni. Silvercrest Multifunkčný krájač Candy SMZC 500 C2 poseká mäso, zeleninu, cibuľu, orechy aj bylinky na hrubo, ale aj úplne najemno.

 

Ostré nože špičkovej kvality dokonca podrvia ľad a vo vybavení  nechýba ani nadstavec na šľahanie smotany. 

Krájač má dva rýchlostné stupne, ktoré ovládate jednoducho jednou rukou. Sklená mixovacia nádoba a vyberateľná nožová vložka sa ľahko udržiavajú.

Cena: 14,99 €, Lidl

Viac info: www.lidl.sk

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 3 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
Máte problém otehotnieť?
04.03.2021   2
Recept: dobrá hormonálna rovnováha, dobre vyvinuté, nepoškodené a dobre fungujúce pohlavné orgány, psychická a fyzická kondícia, správny partner.
Lepšie tehotenstvo s hudbou (a čo počúvať)
01.03.2021   0
Ako môže počúvanie hudby prospieť nenarodeným deťom a ich matkám, a ktorá hudba sa najlepšie hodí počas tehotenstva.
Zamlknutý potrat - Missed abortion
27.02.2021   24
Šla som z poradne a pred nemocnicou som stretla kamarátku. Plakala. Práve jej na ultrazvuku v ranom štádiu tehotenstva oznámili, že jej dieťaťu, na ktoré sa už veľmi tešila a malo sa narodiť ako prvé, nebije srdiečko. Má prísť na hospitalizáciu... Aj jej sa to stalo, aj mnohým ďalším. Len sa o tom tak veľmi nehovorí.
babetko
Základné obilninové kaše pre bábätká (od 6 mesiacov)
06.03.2021   0
Ak sa ešte len rozbiehate a rozmýšľate, aké kaše sú teraz vhodné, či s lepkom alebo bez lepku, máme pre vás zopár tipov.
Jedálniček dojčiacej matky
04.03.2021   50
Dostali ste od Vašej pediatričky pri návšetve poradne s Vaším bábätkom-dojčiatkom ponaučenie, čo ako dojčiaca matka (ne)smiete jesť vo forme tabuľky s odporúčanými dennými dávkami „kadečoho“ v miligramoch, poprípade v kilojouloch?
Svoje deti neuspávam
02.03.2021   1
Žijem aj s manželom a 2 malými dcérkami v Belgicku. V starostlivosti o deti v Belgicku a u nás sú veľké rozdieli.
detské choroby
Mumps
04.03.2021   1
Mumps je ochorenie spôsobené vírusom, ktorý sa zvyčajne šíri prostredníctvom slín. Môže nakaziť rôzne časti tela, najmä príušné slinné žľazy. Typický príznak je opuch a bolesť v príušnej slinnej žľaze, takže dieťa vyzerá ako škrečok s plnými ústami.
7 tipov pri suchom dráždivom kašli
01.03.2021   0
Čo používate na suchý dráždivý kašeľ? Čo funguje? Ponúkam pozbierané nápady, ak sa v tomto počasí niečo podobné u vás doma objaví.
Porucha spôsobená nedostatkom prírody
27.02.2021   2
Čo je to „nature- deficit disorder“? Tento termín objavil, či zaviedol Richard Louv. Hovorí, že spôsobuje široké spektrum psychických i fyzických problémov, ktoré deti majú.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.