V kuchyniV kuchyni

Čo poteší v karanténe? Dokonalý domáci barista!

 PR   14.04.2020   0

Nervy? Náladovosť? Neistota? Hnev? Viem. Aj my sme doma.

Je veľa vecí, čo teraz nesmieme, a chceli by sme. Ale je tu jedna, čo môžeme a poteší.

Stačí ľahko posypať škoricou jemnú mliečnu penu na vašom Cappuccine z plnoautomatického kávovaru  a svet je hneď krajší:) … 

Plnoautomatický kávovar KRUPS EVIDENCE ONE EA895 je dokonalý domáci barista.

Jednoducho pripraví 
až 17 lahodných horúcich nápojov. Stačí si len vybrať klasické espresso, predĺženú kávu, cappuccino, latte macchiato, cafe latte, ristretto, doppio, americano, ale tiež správne zohriať vodu na tri druhy čajov alebo jemnú mliečnu penu. Kávovar Evidence One ponúka tiež prípravu dvoch nápojov současne. 

Základom dobre pripravenej šálky je  dokonale namletá káva. Integrovaný mlynček ponúka  5 stupňov hrubosti mletia kávových zŕn. Funkcia okamžitého výberu  umožní navolenie až piatich po sobe idúcich receptov jednym dotekom alebo
 si môžete nastaviť svoju špeciálnu šálku kávy a uložiť ju pod ikonu favorite, tak bude váš nápoj vždy pripravený jedným dotykem. 

Všeto hravo zvládnete vďaka intuitívnemu dotykovému panelu s OLED displejom. Elegantný design
 a jednoduchá údržba už jen podčiarkujú dokonalosť tohoto prístroja.
Doporučená cena kávovaru KRUPS EVIDENCE ONE Gray Metheor EA895N10 je 923 EUR.

www.krups.sk

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Zamlknutý potrat - Missed abortion
27.02.2021   24
Šla som z poradne a pred nemocnicou som stretla kamarátku. Plakala. Práve jej na ultrazvuku v ranom štádiu tehotenstva oznámili, že jej dieťaťu, na ktoré sa už veľmi tešila a malo sa narodiť ako prvé, nebije srdiečko. Má prísť na hospitalizáciu... Aj jej sa to stalo, aj mnohým ďalším. Len sa o tom tak veľmi nehovorí.
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
babetko
3 tipy, ako naučiť dieťa strihať nožnicami
25.02.2021   0
Ak máte doma malé deti, zrejme vám je jasné, že dieťa nevie odstrihnúť kus papiera hneď, ako mu strčíte do ruky sebalepšie nožnice. Zručnosť strihania sa vyvíja v istej postupnosti. Aby ju raz deti ovládli, netreba sa báť nechať ich s nožnicami sa hrať.
Bio matky len zbytočne "príliš riešia". Alebo ?
25.02.2021   0
Sú bio potraviny skutočne len módny trend, výstrelok, úchylka, manier bohatých ľudí ? A máme sa pozerať na výživu detí inak?
detské choroby
Porucha spôsobená nedostatkom prírody
27.02.2021   0
Čo je to „nature- deficit disorder“? Tento termín objavil, či zaviedol Richard Louv. Hovorí, že spôsobuje široké spektrum psychických i fyzických problémov, ktoré deti majú.
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.