ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
SprávySprávy

Zdravšie táborenie vďaka Rigipsu

 pr   14.04.2018   0

Letné tábory predstavujú pre deti skvelú príležitosť stráviť viac času na čerstvom vzduchu. Vďaka zaangažovanosti Rigipsu budú odteraz táborníci v Častej dýchať zdravšie nielen vonku, ale aj v interiéri.

 

Občianske združenie Detská misia sa už 27 rokov stará o to, aby deti kvalitne trávili voľný čas a naberali zmysluplné životné hodnoty. Práve táborenie je šanca, ako si dieťa môže vyskúšať byť „na skúšku dospelým“, vyskúšať si nové zručnosti, nadobudnúť nové priateľstvá.

Avšak nadšenie organizátorov neraz brzdia technické limity. Nájsť miesto, čo spĺňa náročné kritériá na ubytovanie veľkého detského kolektívu a postarať sa o jeho úpravy s minimálnymi nákladmi, to vôbec nie je jednoduché.

Preto sa Michal Fraňo z Detskej misie obrátil na Rigips, spoločnosť, ktorá má bohatú históriu participovania na projektoch so zaujímavým príbehom. Budovanie táborového strediska Častá takým bezpochyby je. Naša firma pomohla zabezpečiť sadrokartónový materiál potrebný pri rekonštrukčných prácach s cieľom rozširovania ubytovacích kapacít.

Vďaka zakomponovaniu Modrej dosky s technológiou Activ'Air do stien nabral priestor nové akustické a protipožiarne kvality, a zlepšila sa celková čistota vnútorného ovzdušia. Toto všetko sú benefity, aké síce navonok nevidieť, no aj s ich prispením budú táborové hry prebiehať v komfortnejšom, bezpečnejšom a zdravšom prostredí.

www.rigips.sk

Pred rekonštrukciou: 

Budovy po rekonštrukcii prvej etapy: 

Budova C rekonštrukcia:

Budova C - hotová fasáda

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Vianoce v pôrodnici
13.12.2018   0
Aj vďaka pobytu v nemocnici som si uvedomila, že Vianoce nie sú len o daroch, výzdobe a štedrej večeri, ale predovšetkým o otvorených srdciach dobrých ľudí, ktorí na tieto dni bez rodiny spríjemnili.
Čím obdarovať tehotnú ženu?
11.12.2018   1
Po dvoch pôrodoch a desiatkach rozbalených darov rada poradím komukoľvek, kto sa počas Vianoc rozhodol obdarovať tehotnú manželku, sestru, kamarátku či kolegyňu.
babetko
Mať mamu iba pre seba
14.12.2018   0
Vždy ma fascinovalo, ako moje dieťa takmer priadlo od radosti, keď som s ním čo len na chvíľu vybehla z domu, zatiaľ čo ocinko strážil malé bábätko. Ako med, natrieť na chleba. Naozaj mu stačilo len toto: mať mamu iba pre seba.
Ťažká kapitola rastu: zuby
13.12.2018   1
Kedy čakať prvý zúbok? Čo čakať pri prerezávaní zubov? Musia rásť zuby v bežnom poradí?Opravovať mliečne zuby? Odkedy si majú čistiť zúbky sami? Čo robiť, keď si nechce umyť zuby? Kedy prvý raz ku zubárke?
Pediatrička upozorňuje na hračky, ktoré nie sú pre malé deti
12.12.2018   0
Hračky môžu byť edukačné, dokážu si získať pozornosť dieťaťa a aj ho veľa naučiť. No nie všetky hračky sú pre deti bezpečné.
detské choroby
Hodnotíte lekárov na internete?
14.12.2018   0
V diskusiách o lekároch často chýba uvedomenie si toho, čo vlastne vyjadruje človek vo verejnom priestore, akým internet rozhodne je.
Nerobte paniku z detskej imunity
04.12.2018   0
Našim deťom môžeme škodiť dvoma spôsobmi. Buď ich zanedbávame, alebo im škodíme tým , že to so starostlivosťou o nich preháňame.
Zlyhanie obličiek
29.11.2018   0
Zákernosť mnohých ochorení poškodzujúcich obličky je v tom, že NEBOLIA.
zvery
Ako fotiť domácich miláčikov?
16.12.2018   0
Ak máte chuť na pekné fotky s vaším miláčikom, nepotrebujete hneď hľadať profíka.
Čo zvážiť pri výbere psa do rodiny?
10.12.2018   0
Ak ste sa rozhodli zaobstarať si psa, spravili ste rozhodnutie, ktoré ovplyvní chod vašej domácnosti zhruba na 10 rokov. Aby zžitie sa s novým členom bolo čo najpríjemnejšie, uvádzam niekoľko oblastí, ktoré si treba vopred premyslieť.
Ako zazimovať korytnačku?
28.11.2018   0
Zazimovať či nezazimovať? To je otázka, ktorá trápi predovšetkým chovateľov – začiatočníkov.