SprávySprávy

Zapojte sa do online hlasovania a pomôžte nájsť MAMU a OCKA ROKA za rok 2020

 ts   25.09.2020   0

Vydavateľstvo ORBIS IN a časopis MAMA a ja spustil v máji tohto roku projekt MAMA ROKA 2020.

Tri mesiace ste posielali a registrovali na www.mamaroka.sk príbehy ľudí, ktorí vám nie sú ľahostajní. Prišlo ich veľké množstvo. Celé leto ich zástupcovia redakcie časopisu MAMA a ja všetky poctivo čítali a zodpovedne vyberali. A hoci bolo ťažké vybrať do semifinále TOP 12 príbehov z každej kategórie, veríme, že sa im to podarilo a všetky vám ich prinášajú na www.mamaroka.sk

 

Odvaha, nádej i strach, veľa strachu, možno osud, veľká sila, neskutočné emócie, obetavá láska, šťastie i nešťastie, nikdy sa nekončiaca starostlivosť.

Taký je skutočný život mamy. Toľko a ešte viac odtieňov má ich život. Každý z nás rodičov – mamy aj otcovia, píšeme ten svoj.

Niektoré príbehy sú natoľko výnimočné, že stoja za to, aby sa nimi inšpirovali, potešili či povzbudili aj iní ľudia. A o tom je MAMA ROKA -  právom označovaný za najkrajší projekt tohto roka.

Zažite ich a podporte aj vy. Hlasujte za najlepší, najinšpiratívnejší, najsilnejší príbeh mamy a ocka. V čase od 15. septembra do 25. októbra 2020 ich budete môcť svojím hlasom povzbudiť. Mnohých z nich poznáte, sú to možno vaši susedia, kamaráti či rodina.

Hlasovať môžete v týchto kategóriách :

MAMA bojovníčka - silná mama, ktorá zabojovala so svojím osudom a našla riešenie v ťažkej životnej situácii, alebo ho ešte len hľadá a okolie oceňuje jej silu a bojovnosť.

MAMA podnikateľka - žena, ktorá dokázala preraziť v mužskom svete a jej príbeh je spojený s úspechom v profesii. Potrebujeme vzory a potrebujeme mamy, ktoré budú pre nás všetky veľkou motiváciou.

MAMA influencerka - mama, ktorá svojím nevšedným prístupom a osobným príkladom ovplyvňuje iné ženy cez sociálne siete a dáva do toho celé svoje srdce.

Ocko roka - v špeciálnej kategórii dávame priestor aj mužom, pretože si to zaslúžia. Aj k nim je osud občas krutý, ale nevzdávajú to a bojujú. Mnohí ostali s deťmi sami, alebo ich zaskočili nečakané okolnosti. 

Výhercov z každej kategórie čakajú nielen krásne ceny od našich partnerov, ale aj uznanie od nás všetkých.

Zapojte sa do online hlasovania a pomôžte nájsť MAMU a OCKA ROKA za rok 2020.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP

 

Covid 19 - denné štatistiky: 

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Tehotenstvo vo vyššom veku môže ženám predĺžiť život
19.10.2020   0
Odkladanie tehotenstva na neskôr by mohlo mať aj inú výhodu ako to, že už má žena zázemie, stabilitu a konečne aj správneho partnera.
Dve deti krátko po sebe - tehotenstvo
15.10.2020   0
Či už ste mali predchádzajúce tehotenstvo bez problémov, alebo sa vyskytli aj komplikácie, je jasné, že toto bude prebiehať trochu inak. Už ste mamou na plný úväzok, nemôžete byť „len tehotná“.
Materské u nového alebo starého zamestnávateľa
13.10.2020   0
Z príjmu od ktorého zamestnávateľa sa Eme vypočíta materské? Môže ísť na materskú neskôr, aby sa jej rátalo materské z aktuálneho zamestnania?
babetko
Ako vybrať detskú postieľku pre pokojný spánok bábätka?
20.10.2020   0
Patrí medzi najdôležitejšie kúsky detskej výbavy vôbec. Prečítajte si tipy, ktoré vám výber postieľky uľahčia.
Na tieto míľniky dajte u svojho dieťaťa pozor
19.10.2020   1
Vo vývine malých detí sú isté míľniky, ktoré by dieťatko do určitého veku malo zvládnuť.
VIUSID - hrajte o zimnú výzbroj vašej imunity
16.10.2020   0
VIUSID je výnimočný prírodný výživový doplnok, ktorý zvyšuje obranyschopnosť organizmu, výrazne chráni pred vírusmi a ich tvorbou, dopĺňa vitamínové nedostatky v tele a posilňuje imunitný systém.
detské choroby
Ako sa zbaviť nádchy a kašľa bez liekov a postaviť deti zase "na nohy"
19.10.2020   0
Ideálne je, aby dochádzalo čo najmenej k situáciám, keď už je nevyhnutné riešiť „soplíky“ liekmi.
Laryngitída a ako na ňu
16.10.2020   41
Určite poznáte stav, keď dieťatko zdravé uložíte spať a o niekoľko hodín je to tu... Nočná mora rodičov - Laryngitída! Hoci sa môže zápal hrtana opakovať, vždy vystraší nielen rodičov, ale aj dieťa samotné.
Skrížená alergická reakcia
08.10.2020   0
Fenomén skríženej alergie je predmetom intenzívneho výskumu. Dnes je už známe presné zloženie skrížene reagujúcich proteínov. Máme k dispozícii senzibilizačné vzory s peľmi asociovanej potravinovej alergie.
zvery
Kde sa vzala mačka?
19.10.2020   3
Pes sa už po tisícročia považuje za najlepšieho priateľa človeka, ale ako je to s mačkami? Viete odkiaľ sa mačka vzala, kde ju uctievali ako bohyňu a kde sa jej na druhej strane báli a často ju stihol krutý osud?
Pohryzenie zvieraťom - Prvá Pomoc
04.10.2020   0
Prítulní havkovia, milé mačičky, či iné tvory z radu živočíšnej ríše. Niekedy sa stretnutie s malým človekom môže skončiť aj nepríjemne.
Hodnoty zdravého zvieraťa . Má teplotu?
16.09.2020   3
Správna teplota psa, mačky a králika, alebo dychová frekvencia nám napovie, či je naše zvieratko zdravé.