SprávySprávy

Užite si školské nákupy s deťmi

 pr   14.08.2020   0

Verte nám, dá sa to! Nákupy nových farebných školských pomôcok, ktoré spoločne s deťmi vyberiete, im spríjemnia návrat do školských lavíc. Naše tipy nájdete v ponuke Lidl od 20. augusta.

 

Čo určite nesmie v školskej taške chýbať? Praktický peračník.

Nechajte vášho školáka, nech si vyberie ten, ktorý sa mu najviac páči.

Možno sa rozhodne pre peračník so všetkým potrebným – nájde v ňom pero, 14 fixiek, 8 farbičiek, 2 ceruzky, strúhadlo, guma, pravítko aj trojuholníkové pravítko, rozvrh hodín. A nechýba ani menovka, aby si ho náhodou nevymenil so spolužiakom.

Cena: 6,99 €, Lidl

Poznámkových lístkov United Office nie je nikdy dosť.

Sú ohromne praktické na odkazy a úlohy, na ktoré by vaše deti nemali zabudnúť. Využijú ich v škole aj doma. Na lístočky v tvare veselých srdiečok alebo kvetiniek im občas môžete aj vy napísať pochvalu, alebo ich povzbudiť, ak písomka v škole nedopadla najlepšie.
Cena: 0,99 €, Lidl

 

Máte doma malého výtvarníka?

Doplňte jeho paletu farbičiek, voskoviek, fixiek, vodových či temperových farieb ešte olejovými kriedami. Zídu sa mu nielen v škole, ale možno aj vo výtvarnom krúžku. V jednom balení nájdete až dvanásť rôznych farieb. Cena: 1,99 €, Lidl

 

Farebné zvýrazňovače ocenia najmä starší žiaci,

neoceniteľné sú pre študentov.

Pomôžu im označiť to, čo je v učive dôležité, na čo sa majú zamerať, naučia sa s nimi robiť si poznámky z preberanej látky. Pripomenú im farebne zvýraznené domáce úlohy či termín písomky.

V jednom balení je 5 ks rôznych farieb.

Cena: 1,99 €, Lidl

 

 

Praktické lepidlá v tyčinke

využijú v škole mladší aj starší školáci a nielen na výtvarnú výchovu. Občas ho dokonca ocenia aj mama s otcom v domácnosti. Kvalitné lepidlo jednoducho treba mať vždy poruke. V sortimente Lidl nájdete v praktickom balení tri lepidlá vo vysúvacej tyčinke s veselými obrázkami.
Cena: 1,99 €, Lidl

 

Fľaša na pitie s krásnym obrázkom

pripomenie vášmu školákovi, aby nezabudol na pitný režim. Je veľmi dôležitý aj preto, aby sa vedel na vyučovaní sústrediť.

V ponuke nájdete ľahké plastové fľaše 400 ml do školskej tašky s rôznymi farebnými motívmi a menovkou pre dievčatá aj chlapcov.

Cena: 2,49 €, Lidl

 

Tenisky  Air & Fresh značiek Lupilu a Pepperts!

Pohodlné, so stielkou, priedušnou membránou a odporúčané pediatrom sú tenisky Air & Fresh značiek Lupilu a Pepperts!

Sú nielen mäkké a vhodne tvarované pre detskú nohu, ale použitý navyše materiál zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a odvádza vlhkosť von. Vybrať si môžete z viacerých typov a farebných kombinácií pre dievčatá aj chlapcov vo veľkostiach Lupilu 25 -30 a Pepperts! 31 – 37.

Cena Pepperts!: 14,99 €, Lidl

Cena Lupilu: 12,99 €, Lidl

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
Pôrody včera
19.02.2021   0
Nedávno som sa dostala k neuveriteľným informáciám o pôrodoch kedysi aj dnes v tradičných národoch... a som rada, že som rada.
babetko
3 tipy, ako naučiť dieťa strihať nožnicami
25.02.2021   0
Ak máte doma malé deti, zrejme vám je jasné, že dieťa nevie odstrihnúť kus papiera hneď, ako mu strčíte do ruky sebalepšie nožnice. Zručnosť strihania sa vyvíja v istej postupnosti. Aby ju raz deti ovládli, netreba sa báť nechať ich s nožnicami sa hrať.
Stratení v preklade: povieme deťom A, počujú B
23.02.2021   0
Selektívna hluchota je od istého veku veľmi rozšírený vírus medzi našimi deťmi. Poviete A, počujú B.
Odkedy mám deti, nie som to ja
22.02.2021   3
Strácam sa medzi formičkami na piesok, plienkami a domácimi výživami, ktoré varím z nekonečnej materskej lásky. Ako inak by som dokázali zavárať v horúcich dňoch jablká a namiesto opaľovania na balkóne vyrábať domáce džemy? Najmä keď som sa ešte pred pár rokmi živila avokádom a čínskou kapustou, aby som sa zmestila do šiat číslo 36?
detské choroby
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
Viete, aké dôsledky môže mať odmietnutie hospitalizácie dieťaťa?
16.02.2021   1
Ak rodič odmietne liečbu či hospitalizáciu dieťaťa, prechádza naňho zodpovednosť za zdravotný stav dieťaťa, ako i všetky právne dôsledky pri ďalších komplikáciách.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.