ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
nedeľa 22.10.2017 | meniny má Sergej  
SprávySprávy

Nová TV Doma pre ženy

 webnoviny.sk   25.07.2009   10

Pripravovaná televízia Doma určená najmä ženám má už svoju programovú riaditeľku.

Ako agentúru SITA informovala v tlačovej správe hovorkyňa TV Markíza Oľga Dúbravská, TOP manažment TV Markíza sa od 1. júla rozšíril o nového člena - riaditeľku programu TV Doma Silviu Porubskú.

Porubská vyštudovala medzinárodný obchod a marketing na University of Akron (USA). Skúsenosti v televíznom priemysle získala v MTV Networks v New Yorku. Po šiestich rokoch strávených v USA sa vrátila na Slovensko a v roku 2007 nastúpila do TV Markíza na pozíciu manažérky akvizícií.

Nová televízia - TV Doma začne vysielať na začiatku jesennej programovej sezóny. Spolu s TV Markíza, ktorá sa bude naďalej profilovať ako plnoformátová televízia pre väčšinového diváka, tak bude ďalšou stanicou v skupine CME pôsobiacou na Slovensku.

Obsah nového kanálu bude orientovaný na mladší ženský segment vo veku 12 - 54 rokov. Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa TV Markíza Oľga Dúbravská, cieľom stanice je zaujať diváka novým, tematickým, a najmä kvalitne pripraveným projektom. "Ide o prvý monotematický kanál formátovo orientovaný na výberové ženské publikum."

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 3.0 z 5. Celkom 4 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie

Komentáre k článku
Trio napísané 15.04.2010 12:44

Váš komentár

Reagujeme na reláciu l.o.v.e na temu "druhá mladosť mužov" nevieme či túto reláciu máme považovať ako reláciu pre mldé ženy , ktoré majú uháňať starých prachatých prďolov(zlatokopky) rozbíjajúcich dlhotrvajúce manželstvá. Túto reláciu považujem za poburujúcu ženy ktoré vstupuju do vyžšieho veku a začínajú riešiť vážne zdravotné problémy ( rakovina, maternice, prsníka,vaječníka) Vaša relácia naznačuje , že mužov v tomto veku treba pochopiť " posledné výkriky mladosti" ale kde je pochopenie ich partneriek. Netreba zabudnúť, že tie ktoré ste dnes očarujúce mladé a krásne budete mať raz tiež vyžší vek, aj keď plasitka sa dá urobiť na všetky časti tela no na mozok a vek ju ešte nikto nevymyslel. U všetkých žien proces stárnutia prebieha a je to prirodzené. Každému sa raz všetko v živote vráti.

Jurina Psárska napísané 26.01.2010 08:48

Váš komentár

Vážená redakcia! Ešte som nikdy nepísala ohľadom nejakého televízneho programu, ale teraz prosím o zopakovanie jedného filmu, ktorý bol vysielaný 18.12.2009 - volal sa "Santa a Pete" o 23.15 hod.

Pred niekoľkými rokmi som videla film o tom ako vznikla tradícia obdarovania, cestovania Santu - ako dostal čiapku, oblečenie a soby. Bolo to veľmi pekné. Neviem, že ako sa to volalo a myslím si, že tento film "Santa a Pete" je ten film. Ja som ho našla v programe pred vianocami, ale už bolo po. Až by to bolo možné zaradiť ešte teraz, keď je vonku sneh a ešte neupadla celkom tá vianočná atmosféra mala by som z toho veľkú radosť nielen ja ale určite aj iní. Veľmi ďakujem a želám televízii DOMA veľa elánu, úspechov a veľa dobrých programov. S pozdravom J. Psárska

Jurina Psárska napísané 26.01.2010 08:46

Váš komentár

Vážená redakcia! Ešte som nikdy nepísala ohľadom nejakého televízneho programu, ale teraz prosím o zopakovanie jedného filmu, ktorý bol vysielaný 18.12.2009 - volal sa "Santa a Pete" o 23.15 hod.

Pred niekoľkými rokmi som videla film o tom ako vznikla tradícia obdarovania, cestovania Santu - ako dostal čiapku, oblečenie a soby. Bolo to veľmi pekné. Neviem, že ako sa to volalo a myslím si, že tento film "Santa a Pete" je ten film. Ja som ho našla v programe pred vianocami, ale už bolo po. Až by to bolo možné zaradiť ešte teraz, keď je vonku sneh a ešte neupadla celkom tá vianočná atmosféra mala by som z toho veľkú radosť nielen ja ale určite aj iní. Veľmi ďakujem a želám televízii DOMA veľa elánu, úspechov a veľa dobrých programov. S pozdravom J. Psárska

karol napísané 06.09.2009 22:17

Maria Petrovic mam pre teba dobru spravu telenovelu MAŇANA ES PARA SIEMPRE uvidis ale na TV JOJ PLUS,ktora ju ma zakupenu a bude ju vysielat po telenovele V mene lásky

GFHFH napísané 02.09.2009 16:32

Maria Petrovic ty pises knihu ??? si normalna ? Eek Eek

Maria Petrovic napísané 31.08.2009 08:44

Pozdravujem novú televíziu a aj jej šéfku pani Silviu Porubskú a prajem veľa úspechov, teda veľkú sledovanosť a aj veľa zdravia a lásky v osobnom živote.

Teším sa zo všetkého nového, dynamického, kde sa štartuje s chuťou a entuziazmom, teda aj z vašej novej TV.

Môj príspevok, ktorý možno pomôže pri výbere programov TV Doma sa týka úžasnej mexickej herečky Silvie Navarro, ktorá je u nás známa ako predstaviteľka Palomy v telenovele "Keď budeš moja" - "Cuando seas mía". Natočila aj niekoľko filmov napr. "Cabeza de buda", "Amor letra por letra" a ďalšie telenovely a v Mexiku je pojem. Je krásna,skutočne výnimočne krásna, výborná talentovaná herečka, ktorá hrá veľmi prirozdene a presvedčivo. O jej schopnostiach hovorí aj to, že je aj moderátorka a modelka a týmto sa tu prihováram v mene jej obrovského fanklubu, ktorý má členov aj u nás na Slovensku, aby ste do vysielania zaradili aj telenovely v ktorých účinkuje. Do pozornosti dávam napríklad telenovelu mexickej TV Azteca "La Heredera", kde hrá spolu so Sergiom Basaňézom, vynikajúcim a tiež veľmi populárnym hercom, ktorý hral Diega vo vyššie spomínaje telenovele Cuando seas mía. Prípadne novú veľmi úspešnú telenovelu "Maňana es para siempre", ktorú len pred pár mesiacmi odvysielala mexická Televisa, kde hrá Silvia Navarro po boku Fernanda Colungu.

Verím, že moje slová si niekto prečíta a že tieto dve telenovely raz uvidíme na našim obrazovkách práve vďaka vašej televízii.

Som presvedčená o tom, že odvysielaním niektorej z telenovel v hlavnej úlohe so Silviou Navarro si získate veľkú sledovanosť, ktorá sa pred niekoľkými rokmi podarila TV Markíza tým, že odvysielala zatiaľ najúspešnejšiu telenovelu "Cuando seas mía". Jej úspech sa už nezopakoval a asi sa to ani nepodarí, avšakskúste sa mu aspoň priblížiť. Držím vám v tom palce, ale nielen v tom, ale vo všetkej vašej práci. Čauko smile

Donika napísané 30.08.2009 16:21

ja sa na TV Doma veľmi teším a hlavne na seriály a telenovely držim palce nech ma čo najvačšiu sledovanosť

anka napísané 29.08.2009 14:09

Váš komentár

Regina nie je podobna Ciganskemu srdcu,ale je to pokracovanie tej telenovell je to super tak sa kukajte.

Janka napísané 17.08.2009 16:00

Super že bude vysielať nová televízia, ktorá je orientovaná na telenovely a seriály, veľmi ma to potešilo hlavne ked som zistila že bude vysielať aj telenovelu Regina ktorá je podobná Cigánskemu srdcu aj tý herci tam hrajú. Vdaka za tento projekt smile))

Michaela Lakyová napísané 11.08.2009 16:39

Dobrý deň,

chcem sa spýtať,aké podmienky musí spĺňať osoba,ktorá chce vo vašej novej TV pracovať?

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Tehotná na pracovnom pohovore
20.10.2017   0
Tehotenstvo nie je dôvod, aby vás vyradili z evidencie uchádzačov o zamestnanie. Ako absolvovať pohovor, keď ste tehotná? Musíte to budúcemu zamestnávateľovi oznámiť? Môže od vás vyžadovať potvrdenie o tom, že nie ste tehotná?
Gestóza tehotných
18.10.2017   0
Niektoré gestózy sú pre budúcu mamičku veľmi nebezpečné a treba si na ne dávať veľký pozor. Za nebezpečné gestózy pre matku a dieťa považujeme odborne nazývanú preeklampsiu a eklampsiu. Pacientky s eklampsiou by mali byť čo najrýchlejšie prijaté na jednotku intenzívnej starostlivosti.
SZČO a materská
17.10.2017   1
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
babetko
Pečená hruška (od 6 mesiacov)
21.10.2017   0
Aby ste predišli problémom s nafukovaním bruška, nepodávajte dieťaťu surové ovocie až do 8. mesiaca (okrem banánov a avokáda). Skúste to napríklad pečením.
Prečo dojčiť hneď po pôrode?
20.10.2017   9
Po pôrode sú hormóny mamičky, ale i dieťatka priamo naštartované na to, aby ste začali úspešne dojčiť. Ak vaše dieťatko nemalo možnosť prisať sa na prsník tesne po pôrode a prvé, čo do pusy dostane, je fľaša, môže sa stať, že potom mu bradavka „nebude stačiť“.
Súťaž o milé zásterky a termohrnčeky
20.10.2017   0
Hráte o 3x keramický termohrnček v provensálskom dizajne spolu s gazdinkovskou zásterou.
detské choroby
Imunita na školách
19.10.2017   0
Detské kolektívy sú doslova rajom na šírenie vírusov a infekcií. Preto je veľmi dôležité, aby ste vaše ratolesti zaopatrili ochranným štítom.
8 vecí, ktoré deťom poškodzujú imunitný systém
18.10.2017   0
Posledné výskumy potvrdili úzke prepojenie medzi psychikou, nervovým systémom a imunitou.
Bolesť končatín
15.10.2017   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
zvery
Blchy sa k vám môžu dostať spokojne aj od susedov
19.10.2017   0
Blchy prenášajú rôznorodé choroby a dokážu zamoriť celý byt či dom. Rozhodne neplatí tvrdenie, že mačacie a psie blchy na človeka neprejdú!
Zimovanie hadov
18.10.2017   0
Po poslednom kŕmení počkáme 2 týždne. Potom začíname pomaly hadovi znižovať dobu osvetlenia a teplotu. Toto by malo trvať ďalšie 2 týždne, aby sa had poriadne vyprázdnil. Pokiaľ by sme to urýchľovali môžeme hadovi ublížiť, hnijúce zvyšky potravy v tele hada počas hibernácie nie sú nič povzbudzujúce pre jeho organizmus.
Jazdenie na koni - začíname
12.10.2017   3
Kone sú fascinujúce zvieratá a jazdenie na nich o to viac. Nie je to ani tak náročné ale vyžaduje si to odvahu a správneho trénera. Ako na to? Skúsime vám poradiť. Ako vybrať ranč, trénera a koňa?