SprávySprávy

Tipli: Výhodné nákupy počas celého roka

 pr   01.01.1970   0

Nakupovanie cez internet sa môže stať veľmi drahou záležitosťou. E-shopy ponúkajú množstvo zaujímavých produktov a tak za pár minút dokážete nakúpiť aj to, čo nepotrebujete.  Výhodná služba od Tipli vám to ale uľahčí. Nakupovať môžete ako doteraz, z každého nákupu ale získate časť peňazí späť na účet.

 

Tipli.sk je internetový portál, ktorý svojim užívateľom ponúka výhodný cashback. Ešte ste o slovíčku cashback nepočuli? Jeho doslovný preklad je „peniaze späť“. Znamená to, že Tipli vám za vaše nákupy na internete vráti časť vašich peňazí, ktoré ste v obchode minuli. Služba Tipli funguje na veľmi jednoduchom princípe. Stačí sa zaregistrovať na portáli Tipli, vybrať si zo stoviek obchodov, ktoré tam nájdete, prekliknúť sa doň a nakupovať ako zvyčajne. Podľa výšky cashbacku uvedeného v profile obchodu, získate určité percento vami minutej sumy späť. Je to skutočne jednoduché.
Spoľahlivosť cashbacku spočíva v dohodách, ktoré Tipli uzatvorilo s konkrétnymi obchodmi. Vďaka tomu, že portál Tipli privedie nového zákazníka napríklad na Feedo.sk, získa Tipli províziu, z ktorej časť vráti vám vo forme cashbacku. Zo služby teda profitujú všetky tri strany. Vy, vďaka tomu že ušetríte. Obchod, ktorý získa nového zákazníka a samozrejme aj Tipli.

 

Na Tipli.sk nájdete viac ako 300 obchodov, v ktorých môžete jednoduchým prekliknutím ušetriť. Ak nakupujete v obchodoch pre mamičky a deti ako Feedo.sk či Mimulo alebo tiež obchodoch ponúkajúcich módu, módne doplnky alebo aj elektroniku, určite si vyberiete. Pri pravidelnom využívaní cashbacku si tak za rok dokážete nasporiť nemalé peniaze.
Tipli však neponúka iba cashback. Cieľom Tipli je, aby sa stali vaše nákupy cez internet čo najvýhodnejšie. Práve preto ponúka okrem peňazí späť aj pravidelné zľavové kupóny, ktoré môžete v obchodoch využiť. Na hlavnej stránke Tipli tak vždy nájdete najaktuálnejšie kódy napríklad na dopravu zadarmo či percentuálnu zľavu. Ak to navyše spojíte cashbackom, vaše nákupy budú oveľa výhodnejšie. Už viac nemusíte čakať na sezónne zľavy. S Tipli budú nákupy na internete plné zliav počas celého roka.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Máte problém otehotnieť?
04.03.2021   2
Recept: dobrá hormonálna rovnováha, dobre vyvinuté, nepoškodené a dobre fungujúce pohlavné orgány, psychická a fyzická kondícia, správny partner.
Lepšie tehotenstvo s hudbou (a čo počúvať)
01.03.2021   0
Ako môže počúvanie hudby prospieť nenarodeným deťom a ich matkám, a ktorá hudba sa najlepšie hodí počas tehotenstva.
Zamlknutý potrat - Missed abortion
27.02.2021   24
Šla som z poradne a pred nemocnicou som stretla kamarátku. Plakala. Práve jej na ultrazvuku v ranom štádiu tehotenstva oznámili, že jej dieťaťu, na ktoré sa už veľmi tešila a malo sa narodiť ako prvé, nebije srdiečko. Má prísť na hospitalizáciu... Aj jej sa to stalo, aj mnohým ďalším. Len sa o tom tak veľmi nehovorí.
babetko
Základné obilninové kaše pre bábätká (od 6 mesiacov)
06.03.2021   0
Ak sa ešte len rozbiehate a rozmýšľate, aké kaše sú teraz vhodné, či s lepkom alebo bez lepku, máme pre vás zopár tipov.
Jedálniček dojčiacej matky
04.03.2021   50
Dostali ste od Vašej pediatričky pri návšetve poradne s Vaším bábätkom-dojčiatkom ponaučenie, čo ako dojčiaca matka (ne)smiete jesť vo forme tabuľky s odporúčanými dennými dávkami „kadečoho“ v miligramoch, poprípade v kilojouloch?
Svoje deti neuspávam
02.03.2021   1
Žijem aj s manželom a 2 malými dcérkami v Belgicku. V starostlivosti o deti v Belgicku a u nás sú veľké rozdieli.
detské choroby
Mumps
04.03.2021   1
Mumps je ochorenie spôsobené vírusom, ktorý sa zvyčajne šíri prostredníctvom slín. Môže nakaziť rôzne časti tela, najmä príušné slinné žľazy. Typický príznak je opuch a bolesť v príušnej slinnej žľaze, takže dieťa vyzerá ako škrečok s plnými ústami.
7 tipov pri suchom dráždivom kašli
01.03.2021   0
Čo používate na suchý dráždivý kašeľ? Čo funguje? Ponúkam pozbierané nápady, ak sa v tomto počasí niečo podobné u vás doma objaví.
Porucha spôsobená nedostatkom prírody
27.02.2021   2
Čo je to „nature- deficit disorder“? Tento termín objavil, či zaviedol Richard Louv. Hovorí, že spôsobuje široké spektrum psychických i fyzických problémov, ktoré deti majú.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.