SprávySprávy

Tento Silvester bude doslova MAGICKÝ. Malým i veľkým pričaruje 12 hodín zábavy, aká tu ešte nebola!

 pr   29.12.2020   0

MIRO JAROŠ, SPIEVANKOVO, FÍHA TRALALA, HANIČKA A MURKO, PACI PAC, THE PASTELS,  IMT SMILE, KANDRÁČOVCI. Každý z týchto interpretov príde zabaviť menších i väčších členov rodiny počas historicky prvého 12-hodinového online maratónu magickej silvestrovskej zábavy!

 

Od obeda až do polnoci budú s úplne prvým ONLINE silvestrovským Kaufland detským festivalom spievať, tancovať a zabávať sa všetci členovia rodiny. Veľkí, malí a aj tí úplne najmenší. Pretože ani na tých sa tento rok nezabudlo!

TURBO SILVESTROVSKÁ ZÁBAVA

Okrem celodenného maratónu magických zážitkov vás na online TURBO TV (www.detskyfest.sk/turbotv) na Silvestra čakajú úplne nové, premiérové show vašich najobľúbenejších interpretov, aké ste ešte určite v žiadnej telke nevideli! Úplne nové Spievankovo, Fíha Tralala či PACI PAC, ktorí si na pomoc prizvali aj slávnych hostí. Maminu a tatina určite poteší večerný koncert Kandráčovcov, premiérové vystúpenie „dospeláckeho“ Mira Jaroša či IMT Smile!

TÚTO SHOW jednoducho musíte vidieť

Počas celého dňa vás budú zabávať aj kulisáci Dino a Lupy z Teáter Komika, ktorí pomôžu moderátorke Veronike Hatala pripraviť scénu pre hudobných hostí. Tešiť sa môžete aj na „TÚTO SHOW“, v ktorej vám Spievankovo, Miro Jaroš, Paci Pac a Fíha Tralala prezradia, čo pre nich znamená, keď sa povie: „TÚTO MÁM NAJRADŠEJ“. Čo na ňu asi povedia deti?

 

ZÁVER ROKA BUDE MAGICKÝ

Magický záver roka bude patriť vašim obľúbeným detským umelcom, ktorí vám, po prvý raz v histórii všetci na jednom pódiu spoločne s DJ-om Karlom poprajú šťastný nový rok 2021. THE PASTELS pre vás tesne pred polnocou odpáli originálnu Light Tron Dance Show, nebude chýbať ani Matěj Kodeš a jeho Bubble Show, kúzelnícke DUO Peter Šesták a Talostan či detský silvestrovský drink so šikovným barmanom. Jednoducho, čaká nás magický deň, pri ktorom určite nezaspíte ani vy, ani vaše deti.

 

Vysielame online a zadarmo na www.detskyfest.sk . Nezabudnite na stránke kliknúť na vašu obľúbenú TURBO TV!
Dvanásť hodín magickej zábavy pre celú rodinu vám na Silvestra prináša Kaufland.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
Tehotenská poradňa - aké vyšetrenia vás čakajú v tehotenstve?
18.01.2021   5
Viete aké vyšetrenia vás čakajú počas tehotenstva? Čo sa vyšetruje v ktorej poradni? Koľko ultrazvukov je povinných v tehotenstve? Kedy vám lekár vypíše tehotenskú knižku a kedy nástup na materskú dovolenku?
Genetický ultrazvuk
15.01.2021   17
Nízke hodnoty AFP testov poukazujú na možnosť plodu s Downovým syndrómom, naopak zvýšené hodnoty poukazujú na možnosť defektov neurálnej rúry.
Život bez dieťaťa. Ako na to nemyslieť?
13.01.2021   0
Myslela si, že má ešte veľa času, ale teraz, v 36 rokoch, v partnerstve s človekom, ktorý už deti má a žiadne ďalšie nechce, sa tejto predstavy pomaly ale isto musí vzdať.
babetko
7 fotoreceptov: Ako uvariť prvé príkrmy pre deti
19.01.2021   1
Hoci to možno tak nevyzerá, zavádzanie inej ako mliečnej stravy do jedálnička dieťaťa nemusí byť hotová veda. Ako dôkaz poslúži náš seriál so 7 receptami. S obrázkovým návodom krok za krokom, veríme že vám náš fotoseriál túto novú bábätkovskú životnú etapu uľahčí.
Kedy má už rozprávať? 7 otázok pre logopédku
18.01.2021   1
Podľa psychológov a ich tabuliek má vedieť 16-mesačné dieťa cca 50 slov. Ale často ich narátame sotva 15, aj to je veľa. Je to zle? Pýtala som sa logoédky Barbory Králikovej.
6 skvelých hračiek z kartónu
15.01.2021   0
Z kartónu pri troche trpezlivosti a chcenia vyrobíte deťom úžasné veci. Navyše ich do procesu tvorby môžete zapojiť a oni si hračky môžu dotvoriť podľa svojich predstáv a fantázie.
detské choroby
11 príznakov u detí, kedy určite vyhľadajte lekársku pomoc
19.01.2021   0
Odborníci hovoria, že rodičia by mali lekára vyhľadať vtedy, ak sa niečoho obávajú. Toto sú príznaky, kedy vždy vyhľadajte lekársku pomoc pre svoje dieťa.
Operácia: Obriezka - Cirkumcízia
16.01.2021   6
Obriezka sa vykonáva pri zúženej predkožke, alebo pri príliš dlhej predkožke, ktorú nemožno voľne pretiahnuť cez žaluď penisu. Ako poznáme fimózu a kedy si ju treba začať všímať?
Odstávajúce ušká
13.01.2021   0
Ako problém odstávajúcich uší riešiť a na čo sa treba pripraviť, ak zvažujete zákrok u dieťatka? Spýtali sme sa aj za vás plastického chirurga.
zvery
Morčatá
12.01.2021   11
Morčatá patria medzi hlodavcov, dožívajú sa v priemere 5 až 7 rokov. Je to milé zvieratko, vhodné pre staršie deti ako miláčik. Je ideálne na chov v byte, hoci si vyžaduje aj prechádzky vonku. Starostlivosť o neho je pomerne jednoduchá.
Korytnačka z akvária
02.01.2021   0
Vodný obojživelník, ktorého máme doma v akváriu je ako stvorený pre tropické krajiny, ktoré nazýva svojím domovom. Ako sa oň máme starať v našich podmienkach?
Čo robiť ak sa pes bojí
29.12.2020   3
Máte psa,ktorý sa niečoho alebo niekoho bojí? Viete ako mu pomôcť? Ako prekonať jeho strach?