SprávySprávy

Starostlivé darčeky s Dove

 pr   03.12.2018   0

Nakupujete vianočné darčeky na poslednú chvíľu, alebo patríte k tým, ktorí majú darček pre každého nakúpený a zabalený už v novembri? Či už je to tak, alebo onak, mali by ste myslieť na to, že nielen ženy, ale i muži ocenia dokonalú starostlivosť.

Vianočné darčeky by mali predovšetkým pohladiť na duši a povzbudiť. Vďaka darčekovým kazetám a kozmetickým taštičkám plným tej najlepšej kozmetiky potešíte nielen ženskú, ale tiež mužskú časť svojej rodiny.

 

Dove prináša rozmaznávajúcu starostlivosť vo forme voňavých krémov, vyživujúcich mliek a jemných gélov, ktoré premenia každodennú rutinnú starostlivosť o pokožku v potešenie. Doprajte si pár chvíľ uvoľňujúceho potešenia – je to ten najlepší spôsob starostlivosti o pokožku.

Často ide o jedinú chvíľu dňa, kedy si opätovne uvedomíme svoje telo a oceníme jeho krásu. Urobte radosť svojim najbližším a doprajte im k Vianociam produkty Dove, vďaka ktorým bude ich pokožka a vlasy hodvábne jemné a vyživené. 

Pre maminku, ktorá miluje úžasnú vôňu kokosových orechov a ktorá si na konci dlhého dňa rada dopraje dlhý kúpeľ. Nič jej neurobí väčšiu radosť ako darčeková kazeta plná práve jej obľúbenej vône. Kazeta Dove Restoring Ritual Coconut zo setom na manikúru obsahuje Dove sprchovací gél Purely Pampering kokosové mlieko a kvety jazmínu 250ml, Dove krém na ruky Restoring Ritual s kokosovým olejom a mandľovým mliekom 75ml a set na manikúru.

Cena: 9,49 eur

Pre kamarátku, ktorá miluje čistú vôňu a rada si dopraje kvalitné produkty. Pod vianočným stromčekom ju preto určite poteší kazeta plná originálnej starostlivosti Dove. Dove Original darčeková kazeta, ktorá obsahuje Dove sprchovací gél 250ml         a antiperspirant v spreji Dove Original 150ml.

Cena: 6,59 eur 

           

Pre manželku, ktorá si zaslúži niečo prémiové a luxusné. Rada relaxuje a obklopuje sa len tými najlepšími vecami. Veľkú radosť jej určite urobí kazeta Dove so sprchovacou penou s arganovým olejom 200ml a antiperspirantom Pure Soft 150ml.  

Cena: 8,49 eur

Pre sestru, ktorá miluje ovocné vône. Poteší ju osviežujúca hrušková starostlivosť. Kazeta Dove Go Fresh s vôňou hrušky a aloe vera obsahuje Dove sprchovací gél hruška a aloe vera 250ml a antiperspirant s vôňou hrušky a aloe vera 150ml.

Cena: 6,59 eur

Pre manžela, otecka i svokra, pre skutočného muža, ktorý by pre svoju rodinu urobil všetko na svete. Aj on si raz za čas potrebuje od všetkého oddýchnuť a dopriať si výnimočnú starostlivosť. Rovnako ako vy, aj on má rád kvalitné kozmetické produkty. Doprajte mu tú správnu starostlivosť vďaka Dove Men+Care. Kazeta Dove Men+Care Clean Comfort obsahuje Dove Men+Care sprchovací gél 250ml a Dove Men+Care antiperspirant sprej 150ml.

Cena: 6,99 eur

Viac o samotných produktoch Dove nájdete na stránke: www.dove.com/sk

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kvôli strachu z pôrodu som skončila u terapeuta
14.05.2019   0
Teraz viem, že prežitá skúsenosť z pôrodu je vlastne trauma, veď sa bojovalo o život môjho dieťaťa. Preto sa cítim bezmocná a mám obavy, že ak sa niečo stane, nebudem vedieť pomôcť svojmu dieťaťu.
SZČO a materská
12.05.2019   0
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
Zrušili poplatky pri pôrode. K štátnym nemocniciam sa pridal aj Žilinský kraj
08.05.2019   0
Od polovici mája ušetria rodičia desiatky eur v Čadci, Liptovskom Mikuláši, Kubíne a Trstenej.
babetko
Vyhrajte detský tábor STROJ ČASU od Dôvery (03 kolo)
20.05.2019   0
Vyhrajte detský tábor na august v Námestove. Losujeme každý týždeň nového výhercu.
Pre svokrovcov nie sú moje deti dosť dobré
17.05.2019   1
„Tie Zuzankine dievčence sú také šikovné. Predstav si, na karneval si sami vyrobili masky. Miška má samé jednotky. A popri tom každý deň stíha nejaký krúžok.“ Zuzkine deti sú naozaj čo do kvality tie najlepšie pod slnkom. Môj svokor oceňuje iné veci. „Jaj, tie poslúchajú! NA SLOVO! Len pozrieš a už vyskočia. A ako pomáhajú, že?“
Nedojčím, a všetci okolo mňa to riešia
13.05.2019   0
Máločo žene prekáža tak, ako keď sa jej prsia stanú stredobodom rozhovorov celej rodiny. Každý, od pratety z Michaloviec až po bezdetnú sesternicu Janku, ktorú vídam len na facebooku, rieši po mojom pôrode jedinú otázku: Prečo nedojčím?
detské choroby
Astma
14.05.2019   4
Astma postihuje 10% detí. Aké sú príčiny tejto choroby? Ako sa prejavuje? Ako ju liečiť? Dá sa astme predchádzať?
Mrľa detská
03.05.2019   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
7 rád, ako ochrániť dieťa pred kliešťami
27.04.2019   0
Po šatách vám môžu kliešte loziť aj niekoľko hodín. Kliešte sú slepé, obete si vyhľadávajú podľa dychu alebo podľa niektorých látok v pote.
zvery
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.
O čom mačky snívajú
27.04.2019   0
O čom zvyknú mačky a mačiatka snívať? Sú ich sny úplne iné ako tie naše? Mávajú aj zlé sny? Vraj existujú aj námesačné mačky. Je to možné?