ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
utorok 24.10.2017 | meniny má Kvetoslava  
SprávySprávy

Prvá kniha, ktorá pri čítaní ožíva!

 PR   19.05.2017   0

Mamičky a oteckovia, máte doma zberateľa, čitateľa, záhradkára, dobrodruha, skrátka všetečného zvedavca, ktorý sa neprestajne pýta, ako fungujú veci okolo? Nestačíte mu odpovedať?

Máme pre vás riešenie! Darček, s ktorým zaručene zabodujete u svojho drobca a nestratí sa v žiadnej školskej aktovke.

 

Kniha? Album? Vzdelávací projekt? Áno... a ešte oveľa viac!

BILLA sa spojila s legendárnym šéfkuchárom Jamiem Oliverom a pripravila pre deti knihu, ktorá je viac, než len „obyčajnou“ knihou.

Na každej stránke šteklí detskú predstavivosť a ožíva s originálnymi interaktívnymi hrami, návodmi na domáce majstrovanie, zábavnými faktami, chutnými receptmi a nálepkami, ktoré môžete zbierať pri každom nákupe vo vašom obľúbenom supermarkete.

Pri čítaní to začína, ale zďaleka nekončí! S Jamieho záhradou pod pazuchou sa dá vyblázniť, kdekoľvek sa vyberiete a za každého počasia.

 

Zábavnú knihu Jamieho záhrada nájdete exkluzívne na pultoch Billy. Na 116 stránkach ponúka kopec príležitostí, ako si doplniť vedomosti, na aké v učebných osnovách neostalo miesto. Učenie s Jamiem baví, lebo je zážitkové. V knižke neplatia žiadne osnovy, ani sa nečíta po riadkoch.

Keď ju otvoríte, nečakajte dvojrozmerné stránky, ale trojrozmerný svet plný farieb, vôní a lahodných chutí, ktoré priam cítite na jazyku.

Spoznajte akčnú stránku zdravej stravy

Nielenže vás najslávnejší kuchár sveta prevedie netušenými tajomstvami čerstvých, zdravých a lahodných jedál, ale popri tom vaše dieťa získa základné kulinárske zručnosti v kuchyni a množstvo tipov, ako sa zabaviť na ihrisku či v záhradke.

Každý kúsok zdravej potraviny v Jamieho záhrade má svoj vlastný príbeh, vtipnú historku, hru či recept.

Nielen drobci, celá rodina sa zabaví pri vyrábaní bylinkových menoviek, pri hráškových pretekoch či pri putovaní jablkovým bludiskom.

 

Hor sa na výpravu s poriadnou výbavou

Veľká záhradná výprava s Billou si vyžaduje aj poriadnu výbavu, takže okrem knižky nájdete v Bille aj skleník pre malého záhradkára a sériu jedinečných nálepiek, ktoré môže dieťa lepiť na stránky Jamieho záhrady alebo si nimi ozdobiť zošit či šuplík v detskej izbe.

Psst, nie sú len také všedné. Niektoré odkrývajú tajný motív pri zmene teploty, iné svietia v tme či voňajú po pošúchaní povrchu.

Ako na Jamieho záhradu? Skúste takto!

Toooľko veľa zábavy, že neviete, kde začať?! Inšpirujte sa pri sledovaní videa s obľúbenou slovenskou food blogerkou Zuzkou Frešo. Aj u nej doma už prepadli lákadlám Jamieho záhrady, a ako to dopadlo?

Sledujte na priloženom videu.

Viac informácií, receptov, návodov a hier na stiahnutie nájdete na stránke BILLA.  

 

 

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie

Recept týždňa

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Ktoré vyšetrenie v tehotenstve môže tehotná odmietnuť?
23.10.2017   1
Mám čerstvých 37 rokov a zdravú 5-ročnú dcéru. Moja nová gynekologička ma doslova tlačí a núti na amniocentézu len kvôli veku. Keď som povedala, že sú aj možné riziká a som proti, doslova začala psychický nátlak, že ubližujem bábätku, ešte kým sa nenarodilo.
Tehotná na pracovnom pohovore
20.10.2017   0
Tehotenstvo nie je dôvod, aby vás vyradili z evidencie uchádzačov o zamestnanie. Ako absolvovať pohovor, keď ste tehotná? Musíte to budúcemu zamestnávateľovi oznámiť? Môže od vás vyžadovať potvrdenie o tom, že nie ste tehotná?
Gestóza tehotných
18.10.2017   1
Niektoré gestózy sú pre budúcu mamičku veľmi nebezpečné a treba si na ne dávať veľký pozor. Za nebezpečné gestózy pre matku a dieťa považujeme odborne nazývanú preeklampsiu a eklampsiu. Pacientky s eklampsiou by mali byť čo najrýchlejšie prijaté na jednotku intenzívnej starostlivosti.
babetko
Prvé príkrmy – prvá doba gastronomická v troch krokoch
24.10.2017   0
Na prikrmovanie je dieťa pripravené po niekoľkých mesiacoch života. Nie je to vždy 6.ty mesiac. Keďže sa začne stretávať s novými chuťami, dôležitý je správny postup.
Ako sa hrať s novorodencom
23.10.2017   0
Dospelá spoločnosť je pre vaše dieťa tou najlepšou zábavou – najlepšou hračkou pre dieťa ste vy samotní. Ešte k tomu niekoľko tipov, ako na to.
Pečená hruška (od 6 mesiacov)
21.10.2017   0
Aby ste predišli problémom s nafukovaním bruška, nepodávajte dieťaťu surové ovocie až do 8. mesiaca (okrem banánov a avokáda). Skúste to napríklad pečením.
detské choroby
Viete, čo znamená mechanicky tíšiť kašeľ?
23.10.2017   0
Niekedy majú rodičia problém rozlíšiť, ktorý kašeľ je „suchý“ a ktorý naopak „mokrý, vlhký“. Ak už aj tento rozlišovací rébus zvládneme, siahame o rôznych sirupoch či kvapkách. A pojem „mechanicky tlmiť“ – nie, neznamená to dať dieťaťu ruku na ústa :)
Ako zvládnuť nočné mory u detí
22.10.2017   0
Ak sa dieťatko zobudí s plačom a krikom, má nočnú moru, my mu musíme pomôcť sa upokojiť. Ako to môžeme urobiť?
8 vecí, ktoré deťom poškodzujú imunitný systém
18.10.2017   0
Posledné výskumy potvrdili úzke prepojenie medzi psychikou, nervovým systémom a imunitou.
zvery
Tetraodon
23.10.2017   0
To, že v akváriu prebieha šikanovanie si všimneme na základe rozstrapkaných plutiev rýb a často v prípade Tetraodona aj nápadná stmavnutie celého tela, prípadne iba brušnej časti. Týmto dáva ryba najavo, že niečo nie je v poriadku.
Blchy sa k vám môžu dostať spokojne aj od susedov
19.10.2017   0
Blchy prenášajú rôznorodé choroby a dokážu zamoriť celý byt či dom. Rozhodne neplatí tvrdenie, že mačacie a psie blchy na človeka neprejdú!
Zimovanie hadov
18.10.2017   0
Po poslednom kŕmení počkáme 2 týždne. Potom začíname pomaly hadovi znižovať dobu osvetlenia a teplotu. Toto by malo trvať ďalšie 2 týždne, aby sa had poriadne vyprázdnil. Pokiaľ by sme to urýchľovali môžeme hadovi ublížiť, hnijúce zvyšky potravy v tele hada počas hibernácie nie sú nič povzbudzujúce pre jeho organizmus.