SprávySprávy

Prebuďte v deťoch profíkov s Veronikou

 pr   30.09.2019   0

Rozmýšľate, ako dostať deti od počítačov a mobilov? Keď napadne prvý sneh, vyberte sa s nimi na lyžovačku. Na čerstvom vzduchu si spolu užijete veľa zábavy. Prvú sadu lyžiarskeho oblečenia špičkovej kvality dostanete kúpiť v Lidli od 3. októbra, na ďalšiu výbavu sa môžete tešiť neskôr.

 

Špeciálne lyžiarske oblečenie špičkovej kvality crivit PRO, ktoré nájdete exkluzívne len v sieti predajní Lidl, odporúča aj obľúbená bývalá zjazdová lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová, ktorá pre Slovensko vybojovala veľa medailí.

Možno práve Veronika bude skvelou motiváciou a spolu s vami prebudíte vo vašich deťoch profíkov s láskou k lyžiarskemu športu.

Základom je kvalitná crivit PRO Lyžiarska spodná bielizeň.

Zmes materiálu polyamid, polyester a elastan príjemne priľne na telo a udrží ho v teple. Navyše, oblečenie je bez švov, takže nebude malého lyžiara nikde tlačiť. V ponuke nájdete dievčenské aj chlapčenské súpravy dvoch typov - pre menších i väčších športovcov. Vybrať si môžete z rôznych vzorov a farebných kombinácií, vo veľkostiach 86/92 – 122/128 a 122/128 – 158/164.  

Cena 2-dielnej súpravy: 8,99 €, 9,99 €, Lidl

Aby boli nohy v teple

a zároveň v lyžiarke dobre chránené, o to sa postarajú špeciálne crivit PRO Lyžiarske podkolienky. Polster chráni prsty, pätu, achillovu šľachu, lýtko, píšťalu, priehlavok a členok. Vnútorná podošva SmartStep je z materiálu Dryact™, ktorý zabraňuje poteniu. Podkolienky pre dievčatá a chlapcov dostanete kúpiť v rôznych farebných kombináciách vo veľkostiach 31/32 – 41/42. 

Cena: 3,99 €, Lidl

Ďalšou praktickou súčasťou lyžiarskej výbavy je crivit PRO Lyžiarske funkčné tričko. Zmes polyesteru s elastanom príjemne hreje a súčasne má schopnosť regulovať vlhkosť a tiež rýchlo vyschne. Chlapci aj dievčatá si môžu vybrať z viacerých farebných odtieňov a vzorov vo veľkostiach 122/128 – 158/164.  

Cena: 4,99 €, Lidl

Keď je na svahu poriadna zima,

crivit Flaušová mikina so zvýšeným golierom alebo kapucňou sa deťom zíde. Využijete ju tiež pri jarnej lyžovačke, keď zimnú bundu už môžete odložiť. Je to tiež veľmi pohodlný kúsok oblečenia na trávenie voľného času po športe, alebo hoci aj na zimnej turistike. V ponuke nájdete dievčenské aj chlapčenské mikiny vo viacerých trendových vzoroch a farbách vo veľkostiach 122/128 – 158/164. 

Cena: 6,99 €, Lidl

Bez teplej pletenej čiapky to na svahu jednoducho nejde.

Crivit Pletená čiapka s flaušovou podšívkou nielen skvelo vyzerá, ale aj hreje a chráni pred zimou citlivé detské ušká. Nový sortiment ponúka čiapky s brmbolcom aj hladké, v svietivých i tmavších farbách, pre dievčatá a chlapcov vo veľkostiach 122/140 – 146/164. Za skvelú cenu sa oplatí kúpiť aj  dve, aby ste mali v batohu náhradnú čiapku, napríklad keď husto sneží.  

Cena: 2,99 €, Lidl

Nielen nohy, aj ruky musia byť pri lyžovaní v teple.

Chce to kvalitné crivit PRO Lyžiarske rukavice s hrejivou podšívkou. Vďaka úprave BIONIC-FINISH® ECO odpudzujú vodu, takže ruky malých lyžiarov budú v teple a suchu. V sortimente sú rukavice prstové i palčiaky, vo farebných kombináciách pre malé slečny aj chlapcov, vo veľkostiach 4,5 – 6,5.

Cena: 5,99 €, Lidl

https://www.lidl.sk

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP

Čitateľský test EPIGEN- výsledky:

 

Covid 19 - denné štatistiky: 

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Ako predpôrodná príprava ovplyvní náš zážitok v pôrodnici?
25.09.2020   1
Absolvovaním predpôrodnej prípravy môžete výrazne znížiť stres – stres z nového prostredia, z nepoznanej situácie.
Prestaňte strašiť tehotné ženy!
22.09.2020   0
Kedy sa stal z najkrajšieho obdobia v živote každej ženy taký strašný horor?
Polovičke žien nedovolia rodiť v polohe, ktorá by im vyhovovala
17.09.2020   0
Niektoré z nás by rady rodili do vody alebo v polohe, ktorú si vyberieme, možno by sme chceli zažiť čo najmenej rutinných postupov.
babetko
Tvoríme s deťmi: Obtlačené jabĺčka
26.09.2020   1
Nielen na jeseň poteší deti jednoduchá jablková aktivitka: stačí jedno jablko rozkrojiť, namaľovať a vytvoriť si s deťmi nádherné obrázky. Farebné, moderné, jesenné, plné vitamínov...
V zdravom byte vlhký vzduch
24.09.2020   0
Veľmi často rodičia malých detí alebo budúci rodičia ešte pred narodením drobčiatka riešia, aký zvlhčovač vzduchu si kúpiť? Otázkou je, či vlastne nejaký zvlhčovač potrebujú – nemal by to byť len módny doplnok do bytu, ale funkčná pomôcka, ak je to naozaj potrebné.
20 trefných otázok miesto "Ako bolo v škôlke? Dobre."
23.09.2020   0
Objímete si ho a so širokým úsmevom sa pýtate, ako sa dnes malo v škôlke. „Dobre,“ pokrčí plecami. „A čo ste robili?“ „Hrali sme sa,“ povie ledabolo a ďalej nič. „A ako ste hrali?“ „No všelijako,“ koniec rozhovoru. Dôverne známe?
detské choroby
Intolerancia laktózy alebo alergia
25.09.2020   1
Odpovede na najčastejšie otázky súvisiace s alergiou na mlieko a intoleranciou laktózy.
Prečo musia deti platiť za vyšetrenie na urgente?
23.09.2020   0
Pokiaľ dieťa nemá život ohrozujúci stav a rodičia sa s ním dostavia na pohotovosť, zaplatia za vyšetrenie 10 eur.
Smútok a trúchlenie dieťaťa
22.09.2020   0
Odborníci hovoria, že umieranie a smrť samy o sebe nie sú pre deti tak náročné, ako sú pre ne ohrozujúce pocity izolácie a vylúčenia z rodinného diania potom, ako niekto zomrel.
zvery
Hodnoty zdravého zvieraťa . Má teplotu?
16.09.2020   3
Správna teplota psa, mačky a králika, alebo dychová frekvencia nám napovie, či je naše zvieratko zdravé.
Vodný kameň v akváriu
03.09.2020   1
Vodný kameň netrápi iba práčky a umývačky riadu, ale aj akvaristov. Hlavne ak je prítoková voda veľmi tvrdá. Nezúfajte však, pretože pomoc je jednoduchá.
To Čo? Si o nás mačky myslia
13.08.2020   5
Ako nás vidí mačka? Sme pre ňu mačiatka? Adoptívni rodičia? Súrodenci? Podávači potravy?