SprávySprávy

Posledná prázdninová nedeľa bude patriť deťom. V bratislavskom InParku zaspieva aj Kali, Spievankovo či Paci Pac.

 pr   27.08.2020   0

Ak ste si mysleli, že toto leto kultúrnym podujatiam pre deti odzvonilo, opak je pravdou. Posledná prázdninová nedeľa bude totiž plná zábavy pre deti i rodičov! Deň, ktorý rozžiari iskričky v očiach najmenších a zabaví aj väčšie deti na záver školských prázdnin, prinesie spoločnosť Kaufland ako darček pre všetky deti tak ako vždy zadarmo, naživo aj online.

 

12-hodinový narodeninový Kaufland Detský festival, ktorý odštartuje v nedeľu 30. augusta v InParku na bratislavskej Inchebe, bude parádnou oslavou 20. narodenín obchodného reťazca Kaufland na Slovensku. Od rána až do neskorého večera sa môžete tešiť na rodinnú zábavu, aká tu ešte nebola!

Naživo aj online

Letná narodeninová párty bude pokračovaním výnimočného projektu, ktorý Kaufland spoločne s organizátormi Kaufland detského festivalu priniesol všetkým deťom 31. mája online ako darček na Medzinárodný deň detí. Zábavu s Kauflandom si však tentoraz deti i rodičia môžu užiť aj naživo!

 

Lístky nepotrebujete

Celodenným programom vás okrem ZAJA TURBA bude sprevádzať aj sympatický medvedík Kuniboo. Spoločne vám všetky zážitky, ako darček k 20. narodeninám spoločnosti Kaufland na Slovensku, prinesú do bratislavského InParku úplne zadarmo. Podujatie však budú môcť zároveň ONLINE na www.detskyfest.sk  (ZAJO TURBO TV) a na FB https://www.facebook.com/kauflanddetskyfestival/  sledovať aj tí, ktorí nemôžu prísť osobne. Organizátori opäť mysleli aj na deti s postihnutím sluchu, a tak bude celý program tlmočený aj do slovenského posunkového jazyka.

 

12-hodinový maratón radosti

Na pódiu deti zabavia aj Paci Pac, Spievankovo, Fíha Tralala so skupinou Baby Band, Dúhalka, kúzelník Peter Šesták a v závere dňa dokonca Sima a Kali! Nebude chýbať ani Kuniboo Zóna malých hokejistov, Kuniboo Kids village s množstvom zaujímavých aktivít, či zdravé K-free varenie s medvedíkom Kuniboo v zóne malých kuchárov.

 • SPIEVANKOVO
 • FÍHA Tralala SO SKUPINOU BABY BAND
 • PACI PAC
 • HIP & HOPPS DANCE SHOW S NEYTIRI
 • DÚHALKA
 • TÁRAJKO A POPLETAJKA
 • SIMA & KALI
 • SLÍŽO
 • KÚZELNÍK PETER ŠESTÁK
 • BUBNOVÁ SHOW BATIDA
 • KUNIBOO KIDS VILLAGE ZÓNA
 • VARENIE S MEDVEDÍKOM KUNIBOO A VERONIKOU HATALA
 • KUNIBOO ZÓNA MALÝCH HOKEJISTOV
 • TALENTUS KREATÍVNA ZÓNA S DETSKÝMI ČASOPISMI VČIELKA, ADAMKO A ZORNIČKA
 • ZÓNA ZDRAVIA A PRVEJ POMOCI
 • HOT WHEELS ZÓNA, FISHER PRICE ZÓNA, BARBIE ZÓNA
 • ZÓNA TANCA S LA PORTELLA
 • ZÓNA MODERNÉHO CIRKUSU S CIRKUSKUS
 • ZÓNA ŠPORTU SO SPORT KIDS ACADEMY
 • ZÓNA POULIČNÝCH UMELCOV
 • MAGIO ZÓNA S ŤUKIM

 

Prekvapenie pre malých aj veľkých

Veľké prekvapenie si pre deti pripravila aj detská televízia ŤUKI. Všetkým deťom, ktoré sa v nedeľu 30.8. na Inchebu prídu rozlúčiť s prázdninami, prinesie ako darček koncert Mira Jaroša!
Viac informácií a podrobný program nájdete na www.detskyfest.sk .

 

A ešte dve namotávky vo videopozvánkach:

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 1.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
Pôrody včera
19.02.2021   0
Nedávno som sa dostala k neuveriteľným informáciám o pôrodoch kedysi aj dnes v tradičných národoch... a som rada, že som rada.
babetko
3 tipy, ako naučiť dieťa strihať nožnicami
25.02.2021   0
Ak máte doma malé deti, zrejme vám je jasné, že dieťa nevie odstrihnúť kus papiera hneď, ako mu strčíte do ruky sebalepšie nožnice. Zručnosť strihania sa vyvíja v istej postupnosti. Aby ju raz deti ovládli, netreba sa báť nechať ich s nožnicami sa hrať.
Stratení v preklade: povieme deťom A, počujú B
23.02.2021   0
Selektívna hluchota je od istého veku veľmi rozšírený vírus medzi našimi deťmi. Poviete A, počujú B.
Odkedy mám deti, nie som to ja
22.02.2021   3
Strácam sa medzi formičkami na piesok, plienkami a domácimi výživami, ktoré varím z nekonečnej materskej lásky. Ako inak by som dokázali zavárať v horúcich dňoch jablká a namiesto opaľovania na balkóne vyrábať domáce džemy? Najmä keď som sa ešte pred pár rokmi živila avokádom a čínskou kapustou, aby som sa zmestila do šiat číslo 36?
detské choroby
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
Viete, aké dôsledky môže mať odmietnutie hospitalizácie dieťaťa?
16.02.2021   1
Ak rodič odmietne liečbu či hospitalizáciu dieťaťa, prechádza naňho zodpovednosť za zdravotný stav dieťaťa, ako i všetky právne dôsledky pri ďalších komplikáciách.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.