SprávySprávy

Pohodlná, trendová a chráni životné prostredie

 PR   05.03.2020   0

Je to absolútna novinka. Lidl prináša nočnú bielizeň pre malých i veľkých s výnimočným certifikátom Cradle to Cradle Certified™. Potvrdzuje nielen jej špičkovú kvalitu, ale zároveň je vyrobená veľmi šetrným spôsobom ohľaduplne k životnému prostrediu. V ponuke bude od 16. marca.

 

Textilné výrobky diskontného reťazca Lidl sú medzi zákazníkmi známe tým, že sú nielen trendové, ale zároveň ponúkajú aj kvalitu za vynikajúcu cenu. Platí to pre všetky privátne značky od najmenších až po dospelákov – lupilu pre bábätká, pepperts! pre deti a tínedžerov, Livergy pre pánov a Esmara pre dámy.

 

Pohodlná, z príjemne mäkkého materiálu, v trendových farbách a s nápaditou potlačou – to je nočná bielizeň v sortimente Lidl. Kolekcia z biobavlny, ktorú dostanete kúpiť od 16. marca, získala navyše prestížny certifikát Cradle to Cradle Certified™. Znamená to, že nielenže spĺňa  najprísnejšie zdravotné požiadavky, ale zároveň bola vyrobená šetrným spôsobom tak, že neškodí životnému prostrediu. Práve naopak - je vyrobená z biologicky rozložiteľného materiálu.

 

V najnovších kolekciách nočnej bielizne si vyberie naozaj každý, z viacerých farieb (biela, ružová, tyrkysová, tmavomodrá) aj potlače, v tradičných veľkostiach:  lupilu 86/92 – 110/116 peperts! 122/128 – 146/152, Livergy M -XL a Esmara XS - L.

Certifikát Cradle to Cradle Certified™ sa používa na certifikáciu recyklovateľných výrobkov vyrobených trvalo udržateľným spôsobom. Udeľuje ho inštitút Cradle to Cradle Products so sídlom v USA a Amsterdame. 

Cena lupilu: 6,99 € / ks, Lidl

Cena pepperts!: 7,99 € / ks, Lidl

Cena Livergy: 12,99 € / ks, Lidl

Cena Esmara: 12,99 € / ks, Lidl

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
Pôrody včera
19.02.2021   0
Nedávno som sa dostala k neuveriteľným informáciám o pôrodoch kedysi aj dnes v tradičných národoch... a som rada, že som rada.
babetko
Stratení v preklade: povieme deťom A, počujú B
23.02.2021   0
Selektívna hluchota je od istého veku veľmi rozšírený vírus medzi našimi deťmi. Poviete A, počujú B.
Odkedy mám deti, nie som to ja
22.02.2021   3
Strácam sa medzi formičkami na piesok, plienkami a domácimi výživami, ktoré varím z nekonečnej materskej lásky. Ako inak by som dokázali zavárať v horúcich dňoch jablká a namiesto opaľovania na balkóne vyrábať domáce džemy? Najmä keď som sa ešte pred pár rokmi živila avokádom a čínskou kapustou, aby som sa zmestila do šiat číslo 36?
5 príkrmov pre bábätká ideálnych na zimu
20.02.2021   0
Aj v tomto ročnom období môžeme nájsť suroviny plné výživných látok, vďaka ktorým dokážeme vykúzliť bábätkám plnohodnotný jedálniček.
detské choroby
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
Viete, aké dôsledky môže mať odmietnutie hospitalizácie dieťaťa?
16.02.2021   1
Ak rodič odmietne liečbu či hospitalizáciu dieťaťa, prechádza naňho zodpovednosť za zdravotný stav dieťaťa, ako i všetky právne dôsledky pri ďalších komplikáciách.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.